Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 79

Θέμα: AURIS VS GOLF

  1. #11
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    809
    Thanked
    1834
    Rides
    1

    Προεπιλογή AURIS VS GOLF

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spar@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    παμε αυριο στον μαντρα μπας και δινει τα δυο μπροστινα καθισματα του γκολφ να τα βαλουμε στο γιαουρις....
    Αν δώσει και το ταμπλό μαζί κατι γίνεται. Εχει φάει τόσες μπουνιες, απο παντού τρίζει.
    Και να του δείξουμε την φωτογραφία του περιπτερά να φοβηθεί μήπως πάθει τα ίδια!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη strof : 30-06-13 στις 19:55
    Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος

  2. The Following 2 Users Say Thank You to strof For This Useful Post:

    S8N (30-06-13), spar@ (30-06-13)

  3. #12
    Εγγραφή
    18-05-10
    Περιοχή
    Πατρα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    697
    Thanked
    635
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    To εχει πολυ κολλητος μου το αυτοκινητο... 1400...

    νταξει αξιολογο ειναι... κανεις το ταξιδακι σου σχεδον ανετα.... αρκει να μη χρειαστει να προσπερασεις νταλικα σε ανηφορα... δεν καιει πολυ κτλ...

    με τη μουσικουλα σου χαλαρα...

    ενα εξαιρετικο συγχρονο αυτοκινητο... δε βλεπω το λογο να πας σε γκολφ αφου θες παλι κατι οικονομικο και χλιαρο...

    συνηθως τετοιες αλλαγες χασιμο ειναι...

  4. The Following User Says Thank You to Bellof-3 For This Useful Post:

    strof (30-06-13)

  5. #13
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    809
    Thanked
    1834
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimimav Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά θα αφήσεις Toyota με δέκα χιλιάδες χιλιόμετρα που μπορεί να παει μέχρι τετρακόσια χωρίς να ζητήσει τίποτα να πας να πάρεις vw με 140 που βγάζουν την μάνα τους κ τον πατέρα τους..μόνο με αυτοκτονία μοιάζει σκέψου το καλά
    Ηδη ζητάει, καθίσματα κουνιουνται, τα πάντα τρίζουν. Δεν είναι μόνο το θέμα κινητηρα, είναι και η αίσθηση που έχεις στην καμπίνα που στην προκειμένη περίπτωση είναι απαίσια.


    Sent from my iPhone using Tapatalk 2
    Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος

  6. The Following User Says Thank You to strof For This Useful Post:

    giannis_compact (01-07-13)

  7. #14
    Εγγραφή
    27-04-10
    Μηνύματα
    1.286
    Thanked
    1229
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο strof Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηδη ζητάει, καθίσματα κουνιουνται, τα πάντα τρίζουν. Δεν είναι μόνο το θέμα κινητηρα, είναι και η αίσθηση που έχεις στην καμπίνα που στην προκειμένη περίπτωση είναι απαίσια.


    Sent from my iPhone using Tapatalk 2
    Θυμασαι που οταν ησουν ετοιμος για το αουρις σου ειχα πει οτι το αμαξι ειναι για τα μπαζα μιας και ειχα προσωπικη εμπειρια.Ειμαι υπερ του γκολφ αρκει να το ψαξεις καλα πριν την οποιαδηποτε αγορα.

  8. The Following User Says Thank You to E60_Arkadia For This Useful Post:

    strof (30-06-13)

  9. #15
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    νομιζω πιο πολυ δεν σου κατσε το αμαξι παρα εχει κουσουρια!σε καμια περιπτωση δεν θα δινα φρεσκαδουρα για να παω σε μεταχειρο γερμανιας,μπορει να κανουν τα σερβις στην ωρα τους και στην αντιπροσωπια που λεει και ο Φανης,αλλα δεν ειναι αγιοι!και οι γερμανοι οδηγανε πιωμενοι,και οι γερμανοι τρακαρουν ,επισης εχουν πολυ χαμηλοτερες θερμοκρασιες απο εμας πραγμα κακο για τους πετρελαιοκινητηρες και αλλα πολλα .
    πιστευω πως το ιδιο αμαξι ,της ιδιας ηλικιας και στην ελλαδα εξισου καλο θα ειναι με ενα εισαγωγης.
    προσωπικα και τα δυο τα επαγγελματικα μου ειναι εισαγωγης,το τογιοτα γερμανια και το vw ολλανδια.στο τογιοτα μεσα βρηκα κατι χαρτια του προηγουμενου ...και ηταν ελληνας

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  10. The Following 3 Users Say Thank You to Bazil Van Sinner For This Useful Post:

    Ptboul (01-07-13), strof (13-07-13), Vasilis M3 (28-10-13)

  11. #16
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο strof Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δώσει και το ταμπλό μαζί κατι γίνεται. Εχει φάει τόσες μπουνιες, απο παντού τρίζει.
    Και να του δείξουμε την φωτογραφία του περιπτερά να φοβηθεί μήπως πάθει τα ίδια!
    τον περιπτερα τον εφτιαξα....
    τον εψησα να παρει ρενο, και στην γυναικα του γιαουρις.....

  12. #17
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bazil Van Sinner Εμφάνιση μηνυμάτων
    νομιζω πιο πολυ δεν σου κατσε το αμαξι παρα εχει κουσουρια!σε καμια περιπτωση δεν θα δινα φρεσκαδουρα για να παω σε μεταχειρο γερμανιας,μπορει να κανουν τα σερβις στην ωρα τους και στην αντιπροσωπια που λεει και ο Φανης,αλλα δεν ειναι αγιοι!και οι γερμανοι οδηγανε πιωμενοι,και οι γερμανοι τρακαρουν ,επισης εχουν πολυ χαμηλοτερες θερμοκρασιες απο εμας πραγμα κακο για τους πετρελαιοκινητηρες και αλλα πολλα .
    πιστευω πως το ιδιο αμαξι ,της ιδιας ηλικιας και στην ελλαδα εξισου καλο θα ειναι με ενα εισαγωγης.
    προσωπικα και τα δυο τα επαγγελματικα μου ειναι εισαγωγης,το τογιοτα γερμανια και το vw ολλανδια.στο τογιοτα μεσα βρηκα κατι χαρτια του προηγουμενου ...και ηταν ελληνας
    Ποια ωρα τους ρε τυπε !! Αλλαζουν λαδια καθε 25.000 χλμ επειδη "ετσι λεει το βιβλιο". Σκεψου τις "lifetime" βαλβολινες

  13. The Following User Says Thank You to fanisk For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (30-06-13)

  14. #18
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Πανο, ειχα Golf V και το εδωσα με 98.000 km. Ενα τριξιμο ειχε μονο, στον κεντρικο αεραγωγο στο ταμπλω απο την πρωτη μερα. Τον αλλαξα κι ησυχασα. Ωραιο αυτοκινητο, με γερμανικη ποιοτητα και ανεση Mercedes. Ψιλοβλακειουλες εβγαλε, αλλα ηταν πταισματα. Το Golf VI που εχει ο πατερας ενος φιλου μου ειναι ακομα καλυτερο. Δεν περιμενα τετοια διαφορα απο ενα facelift ουσιαστικα.

    Εγω θα το εκανα. Με μια προυποθεση: Να εχει καλο εξοπλισμο. Ειναι το αλατοπιπερο στα γερμανικα αυτοκινητα.

  15. The Following 4 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    aristent (30-06-13), giannis_compact (01-07-13), Ptboul (01-07-13), strof (30-06-13)

  16. #19
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    809
    Thanked
    1834
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Να μαστε πάλι...
    Είπαμε με τρώει να το δώσω από την πρώτη μέρα.
    Τώρα όμως έχω συγκεκριμένο αυτοκίνητο:

    Δίνεις αυτό:
    https://www.car.gr/classifieds/cars/view/4221752/


    Γι' αυτό????:
    https://www.car.gr/classifieds/cars/view/4143780/




    Τα δεδομένα είναι ίδια, δηλαδή δεν μου αρέσει το αουρις, επιπλέον όμως εδώ και 40 μέρες γίναμε 4 στην οικογένεια. Το καρότσι χωράει, με το ζόρι.
    Το οκτάβια είναι πρώην leasing της εμπορικής, ελεγμένο για τα χλμ και είναι όντως ατρακάριστο (είχε μικτή και φαίνεται να μην έχει απασχολήσει). Δεν το έχω δει ακόμη από κοντά. Τιμή του δίνω το δικό μου και μου δίνει και ένα 500αρικο.
    Τι λέτε;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη strof : 27-10-13 στις 16:26
    Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος

  17. #20
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Νομιζω ειναι καλη ανταλαγη αυτη.

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  18. The Following User Says Thank You to Bazil Van Sinner For This Useful Post:

    playmaker (27-10-13)

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP