Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 29 από 29

Θέμα: Αγορα 520 Ε60

  1. #21
    Εγγραφή
    28-06-13
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    6
    Thanked
    11
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλησπερα σε ολους,
    μαλλον το αυτοκινητο του Αρη (S8N)
    Παντως
    ειναι πολυ φορτωμενο για να το πουλησει σε τιμη ευκαιριας...οποτε ευχομαι να το δωσει στην καλυτερη δυνατη τιμη .
    Οντως ψαχνω για ενα καθαρο αμαξι που θα μου δωσει την ανεση και τους χωρους ενος οικογενειακου αλλα ειναι η αληθεια οτι εκτος απο αυτα θελω να εχω και την οδηγικη εμπειρια της 520 ,και σημαντικο την ασφαλεια που σου προσφερει ενα αμαξι που πηγαινει εκει που θελεις (αυτη ειναι η δικη μου τουλαχιστον εντυπωση ).Σιγουρα υπαρχουν και αλλα αμαξια που θα κανουν την ιδια δουλεια αλλα παιζει ρολο και αυτο που θα σου σου κανει κλικ !
    Ο φορος για τα διλιτρα οντως ειναι 8800 αλλα αυτο ισχυει για αμαξια μεχρι πενταετιας ,μετα εχει μειωση κατα 30% ενω για αμαξια ανω των 10 ετων η μειωση ειναι του 50% .Ειμαι σιγουρος οτι μεχρι προτινος ισχυε αυτο το καθεστως εκτος και αν αλλαξε κατι( ποτε δεν ξερεις με τους φορους που μας ξυνηγανε ) .

    https://www.taxdevil.gr/news/tekmiri...ikonomiko-etos

    Οσο για το απογοητευμενος αουντακιας καθε αλλο...Αν συγκρινω τα Α3 και σειρα 1 δεν νομιζω οτι θα αγοραζα ποτε την 1 στη θεση του δικου μου ταπεινου Α3 ουτε απο αποψη εμφανισης (υποκειμενικο) ουτα ομως και απο θεμα αισθησης ,μηχανης ,ποιοτητας κυλισης ,αξιοπιστιας .Τουλαχιστον αυτο νομιζω με οσα μπορω να κρινω ,ο καθενας εχει την αποψη του!
    Το μονο που μπορω να πω με σιγουρια ειναι οτι η καλη σας διαθεση φαινεται.


  2. The Following 5 Users Say Thank You to Anastasios For This Useful Post:

    BMWNAOUSSA (11-07-13), Kostas_1 (02-07-13), Nino (01-07-13), Ptboul (02-07-13), S8N (01-07-13)

  3. #22
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αναστάσιε, αν πάρεις κάποιο από τα τελευταία μοντέλα του 2009 τότε για το 2013 δεν εμπίπτεις στη μείωση του 30%. Το δικό μου είναι του 2008 και στο Ε1 δηλώνεται τεκμήριο 8800 για το 2012.

  4. #23
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    https://www.car.gr/classifieds/cars/view/3834191/


    Γνησια χιλιομετρα, αυτο ειναι σιγουρο.
    Η τιμη...... Θεωρω οτι ειναι διαπραγματευσιμη.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    aristent (01-07-13), S8N (01-07-13)

  6. #24
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.car.gr/classifieds/cars/view/3834191/


    Γνησια χιλιομετρα, αυτο ειναι σιγουρο.
    Η τιμη...... Θεωρω οτι ειναι διαπραγματευσιμη.
    Μπαλτάς λέγεται, όλο και κάτι θα κόψει.

    Δυστυχώς μπερδεύτηκε λίγο στα τικ του εξοπλισμού και έχει βάλει μερικά άκυρα (πλοήγηση, Bluetooth, θερμαινόμενα καθίσματα)...

  7. The Following User Says Thank You to S8N For This Useful Post:

    aristent (01-07-13)

  8. #25
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ε, ηλεκτρικα ειναι, με ενα μικρο βραχυκυκλωμα γινονται και flambée ευκολα

  9. The Following User Says Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    S8N (01-07-13)

  10. #26
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Πλοηγηση κανει με τα αστερια.
    Για αυτο εχει οροφη.
    Δωρο ενα μπρελοκ εξαντας.

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    aristent (01-07-13), S8N (01-07-13)

  12. #27
    Εγγραφή
    28-06-13
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    6
    Thanked
    11
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεστε....ειδικα οταν ειναι flambee και παει με τα αστερια στο αγνωστο .
    Πολυ καλο ,παρεπιπτοντως το αμαξι το εχω δει γιατι τυχαινει να εχω ιατρειο στο Μενιδι και περναω καθημερινα απο εκει .Και λιγο πιο κατω σιγουρα πηγαινει γιατι ειναι λιγο ταλαιπωρημενο και φαινεται και στο εσωτερικο .
    Τι λετε για τα αμαξια απο leising τραπεζων ,απο οσο ξερω δεν γυριζουν χιλιομετρα γιατι το αφηνουν για τους μαντραδες

  13. #28
    Εγγραφή
    03-02-11
    Περιοχή
    ATHENS-LAMIA
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    225
    Thanked
    133
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπαλτάς λέγεται, όλο και κάτι θα κόψει.

    Δυστυχώς μπερδεύτηκε λίγο στα τικ του εξοπλισμού και έχει βάλει μερικά άκυρα (πλοήγηση, Bluetooth, θερμαινόμενα καθίσματα)...
    παντως εχει αρκετα χιλιομετρα για αμαξι 5ετιας. Απο την άλλη μαλλον δεν "κρυβει" κάτι. Καλή περίπτωση φαίνεται.

  14. #29
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Anastasios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι λετε για τα αμαξια απο leising τραπεζων ,απο οσο ξερω δεν γυριζουν χιλιομετρα γιατι το αφηνουν για τους μαντραδες
    απο τον Μπαλτα δοκιμασα 2 φορες,τηλεφωνικος,να συνευρεθω,αλλα ματαια!
    ειναι Μπαλτας και στο μοχαμπετι του....

    για τα leasing δεν ξερω και πολλα,ξερω μονο πως ,στο διαστημα 2005-2010
    ο κολλητος μου δουλευε σε εταιρια ως πωλητης και ειχε ενα Megane(το προηγουμενο),το συμβολαιο της εταιριας με την εταιρια Leasing καλυπτε ενα συγκεκριμενο αριθμο χιλιομετρων ο οποιος δεν επαρκουσε ουτε κατα το μισο της αναγκης του δρομολογιου,το αμαξι εκοβε βολτες απο Καστορια μεχρι Αλεξανδρουπολη καθε μηνα.το λοιπον ειναι οτι,για να μην πληρωνει προστιμο η εταιρια του κολλητου στην εταιρια leasing,το αυτοκινητο εμπαινε και αλλο συνεργειο,οπου και εμπαινε χερι στον χιλιομετρητη
    αααααα ξεχασα να πω πως ο κολλητος μου ειχε μεγαλωσει με Ρενω 5αρι και το χε πολυ το θεμα με τους γαλλους...δεν μπορειτε να φανταστητε τι ζωη περασε το αμαξακι και τι μπαντες εχει κανει!!!!
    ααααα ξεχασα και κατι ακομη,ειχαμε παει διακοπες 5ατομα με αυτο το αμαξι και το περναμε και οποτε θελαμε,ελευθερη σχεση και ετσι το μεγκανε.......

    Αναστασιε επειδη βρεθηκα και γω στην θεση σου πριν 3χρονια,διαλεξα την ακριβη οδο για την αγορα!Την διαφορα που θα δωσεις μπροστα θα την "βγαλεις" στην πορεια,με απροβληματιστα χιλιομετρα και απολαμβανοντας
    την "χλιδη" απο τα εξτρα των γερμανων που τοσο καλα ξερουν να βαζουν!

    καλη επιτυχια στην επιλογη σου

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP