Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 37

Θέμα: Ιστορικη Αναδρομη στην 850 απο ΒΜW..

  1. #11
    Εγγραφή
    07-04-12
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    438
    Thanked
    242
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Δεν μου πέφτει λόγος αλλά νομίζω πως δίνεται πολύ έμφαση σε θέματα
    άνευ σημασίας ...
    Αν δεν κάνω λάθος το χω ξανασχολιάσει, αλλά θα γίνω έτη μια φορά γραφικός,
    λέγοντας πως από τη στιγμή, που δεν θίγονται πρόσωπα και χαρακτήρες,
    είναι ανόητο να προκαλείται παρεξήγηση

    Είμαι κάτοχος 3αρας, άλλος είναι κάτοχος ferrari, άλλος κάτοχος saxorallou,
    άλλος κάτοχος wagon ...
    In this case ο καθένας μπορεί να υποστηρίξει ότι θέλει και να κατηγορήσει
    το όχημα του άλλου, όπως θέλει ...
    Με τη λογική αυτη θα πρεπε να λογομαχούμε με το καθένα που νομίζει έχει
    αμάξι ..
    Μπορεί να πάω στο forum της lambo Και να πω τι έχω να ζηλέψω από σας
    το 3λιτρο twin turbo mpla mpla και άλλες σαχλαμάρες
    Πρέπει να με σοδομήσουν επειδή τόσο με κόβει και λέω ??

    Ξέρω πως ο συγκεκριμένος έχει ξαναγίνει εριστικός, αλλά το να μην δίνεις συνέχεια σε ανόητες προκλήσεις , είναι σοφό ! ! !

  2. The Following User Says Thank You to NikosE92 For This Useful Post:

    ghost-rider (04-06-13)

  3. #12
    Εγγραφή
    18-11-10
    Περιοχή
    Lagadas - greece
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    2.181
    Thanked
    1370
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Aυτο το'βαλα Εγω, και Κανενας Βασιλης

    https://www.bmwism.com/bmws_designers.htm

  4. #13
    Εγγραφή
    18-11-10
    Περιοχή
    Lagadas - greece
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    2.181
    Thanked
    1370
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos_e93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μου πέφτει λόγος αλλά νομίζω πως δίνεται πολύ έμφαση σε θέματα
    άνευ σημασίας ...
    Αν δεν κάνω λάθος το χω ξανασχολιάσει, αλλά θα γίνω έτη μια φορά γραφικός,
    λέγοντας πως από τη στιγμή, που δεν θίγονται πρόσωπα και χαρακτήρες,
    είναι ανόητο να προκαλείται παρεξήγηση

    Είμαι κάτοχος 3αρας, άλλος είναι κάτοχος ferrari, άλλος κάτοχος saxorallou,
    άλλος κάτοχος wagon ...
    In this case ο καθένας μπορεί να υποστηρίξει ότι θέλει και να κατηγορήσει
    το όχημα του άλλου, όπως θέλει ...
    Με τη λογική αυτη θα πρεπε να λογομαχούμε με το καθένα που νομίζει έχει
    αμάξι ..
    Μπορεί να πάω στο forum της lambo Και να πω τι έχω να ζηλέψω από σας
    το 3λιτρο twin turbo mpla mpla και άλλες σαχλαμάρες
    Πρέπει να με σοδομήσουν επειδή τόσο με κόβει και λέω ??

    Ξέρω πως ο συγκεκριμένος έχει ξαναγίνει εριστικός, αλλά το να μην δίνεις συνέχεια σε ανόητες προκλήσεις , είναι σοφό ! ! !
    Δε ξερω φιλε μου μπορει ο καθενας να λεει οτι θελλει η,,,,και οτι του κατεβη και ΘΕΛΛΕΙ να λεη,,,Προσεξε το αυτο διοτι αυτος που θελλει να λεη το αντιθετο απ'αυτο που Υπαρχη γνωριζοντας το,,,,,,,ετσι?
    Αλλα η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ δεν αλλαζετε ουτε Συμβιβαζετε,,,,,,,,,,,,,ειναι απλα Πραγματικοτης,,,,,,,,τελεια + παυλα

  5. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αυτα πεςτα μπροστα σ'ενα καθρεφτη, μιας και το αμαξι σου...

    Ειναι πολυ αργο.
    Δεν παει πανω απο 250.
    Ειναι τελειως ασυντηρητο.
    Ειναι παλιο και ξεπερασμενο.
    Χανει απο οτι Μ3 κυκλοφορει.
    Ειναι αδιαφορο σε ολους.
    Δεν φεραριζει, ουτε ποτε πλησιασε τετοιες κατηγοριες.
    Ειναι παμθηνο και βρισκεις με 5000 και πιο λιγα.


    Φιλαρακι...περαν της πλακας, εχεις προβλημα εκει πανω σοβαρο...χωρια οτι εισαι μαλωμενος ασχημα με την αληθεια...
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  6. The Following User Says Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    Leonidas_E39 (04-06-13)

  7. #15
    Εγγραφή
    18-11-10
    Περιοχή
    Lagadas - greece
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    2.181
    Thanked
    1370
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    xaxaxaxaxaxaxaxaxa ΜΗΝ το γουσταρεις ρε φιλαρακι ,,,αλλα ο κοσμος ΟΛΟΣ ομως ΑΛΛΑ λεει και ΒΛΕΠΕΙ,,,,,,,,,,,,,,,,χαχαχαχαχαχ αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααα αν Εγω ειμαι μαλωμενος με την αληθεια τοτε μπορει εσυ να ζης σε αλλον Πλανητη με αλλη Πραγματηκοτητα εκει που θα πη καπιος οτι ενα μ3 ειναι πιο αμαξι και καλυτερο απο το 850CSI,,,,,,,,,,χαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχ

  8. The Following User Says Thank You to 850CSI For This Useful Post:

    chief (06-06-13)

  9. #16
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εχεις προμπλεμ μαν...πανε σε καποιον να σε δει. Ολος ο κοσμος σε κοροιδευει...δεν στο λεω για κακο, για καλο σου στο λεω, μιας και ολος ο κοσμος πλεον σε δουλευει ψιλο γαζι.

    Σε φτυνουν και εσυ ρωτας αν ψιχαλιζει.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  10. The Following 3 Users Say Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (04-06-13), doctore (06-06-13), Leonidas_E39 (04-06-13)

  11. #17
    Εγγραφή
    18-11-10
    Περιοχή
    Lagadas - greece
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    2.181
    Thanked
    1370
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ε Ενταξη ρε ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ παιδες συμφορουμητεεεεεεεεες σας το λεω Σοβαρα και ΥΠΕΥΘΗΝΑ ΚΟΙΤΑ μην μου εμφανηση Κανενας καμια απο κεινες τις Τριαρες με καμια μεγγααααλλλ'ιη ροδα και παω σαν σι εσακιας απο καρδια!!!!!!!!! Ειπαμε με το μαλακο
    Ορε κατι τριαρες με μεγαλες ροδεεεεεεες

  12. #18
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18801
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Τι δεν καταλαβαίνεις?

    Ο Νίκος παραπάνω λέει πως είσαι το σπυρί που θα σταματήσει να μας τρώει αν σταματήσουμε να το ξύνουμε.

    Δε μας έχουν στραβώσει ακόμη τα ορθογραφικά σου λάθη και η άθλια σύνταξη των προτάσεών σου ώστε να μη μπορούμε να διακρίνουμε την πραγματικότητα.

    Πίσω από την διαρκή επίδειξη και την προσπάθεια κοινωνικής αναρρίχησης κρύβονται αδήλωτα και ανασφάλιστα οχήματα που κυκλοφορούν παράνομα με ξένες ή χωρίς πινακίδες, αδήλωτη εργασία και αδήλωτα εισοδήματα -έστω και πενιχρά-, πλήρης περιφρόνηση προς νόμους και θεσμούς και παντελής αδιαφορία προς τον συνάνθρωπο (να σου θυμίσω το γεροντάκι με τα λάδια).

    Κάποιοι σε θεωρούν αθώο και σε έχουν παρομοιάσει με παιδί. Εγώ έχω παιδιά και βλέπω τι σημαίνει παιδική αθωότητα. Τα παιδιά αγαπούν άνευ όρων, προσπαθούν να διακριθούν με πράξεις κι έχουν δίψα για μάθηση. Εσύ αγαπάς τον εαυτούλη σου, προσπαθείς να διακριθείς μέσω του αυτοκινήτου σου και είσαι ξύλο απελέκητο. Ίσως κάποια στιγμή να πρέπει να σκεφτείς τον ρόλο σου στην κοινωνία και τον σκοπό της ύπαρξής σου, πριν είναι αργά.

  13. The Following 9 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    120ie87 (04-06-13), Bazil Van Sinner (04-06-13), chief (06-06-13), doctore (06-06-13), Kostas_1 (05-06-13), Leonidas_E39 (04-06-13), ntinos (06-06-13), pilot (05-06-13), strof (04-06-13)

  14. #19
    Εγγραφή
    18-11-10
    Περιοχή
    Lagadas - greece
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    2.181
    Thanked
    1370
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι δεν καταλαβαίνεις?

    Ο Νίκος παραπάνω λέει πως είσαι το σπυρί που θα σταματήσει να μας τρώει αν σταματήσουμε να το ξύνουμε.

    Δε μας έχουν στραβώσει ακόμη τα ορθογραφικά σου λάθη και η άθλια σύνταξη των προτάσεών σου ώστε να μη μπορούμε να διακρίνουμε την πραγματικότητα.

    Πίσω από την διαρκή επίδειξη και την προσπάθεια κοινωνικής αναρρίχησης κρύβονται αδήλωτα και ανασφάλιστα οχήματα που κυκλοφορούν παράνομα με ξένες ή χωρίς πινακίδες, αδήλωτη εργασία και αδήλωτα εισοδήματα -έστω και πενιχρά-, πλήρης περιφρόνηση προς νόμους και θεσμούς και παντελής αδιαφορία προς τον συνάνθρωπο (να σου θυμίσω το γεροντάκι με τα λάδια).

    Κάποιοι σε θεωρούν αθώο και σε έχουν παρομοιάσει με παιδί. Εγώ έχω παιδιά και βλέπω τι σημαίνει παιδική αθωότητα. Τα παιδιά αγαπούν άνευ όρων, προσπαθούν να διακριθούν με πράξεις κι έχουν δίψα για μάθηση. Εσύ αγαπάς τον εαυτούλη σου, προσπαθείς να διακριθείς μέσω του αυτοκινήτου σου και είσαι ξύλο απελέκητο. Ίσως κάποια στιγμή να πρέπει να σκεφτείς τον ρόλο σου στην κοινωνία και τον σκοπό της ύπαρξής σου, πριν είναι αργά.
    Αν Εννοης οτι εχω ανασφαλιστο το αμαξι μου φιλαρακι γελιεσε Θα ευχοσουν και συ να'χες την ασφαλεια που εχω που με Καλυπτη μεχρι 100 εκκ.ευρω αν θες παμε τωρα ενα 100ρικακι στιχοιμα και σου δειχνω το συμβολαιο και το διαπιστωνουμε απο Πανω για να δης ΠΟΣΟ οφσαιτ εισαι,,,,,, το αδερφακι μου πανω εχει μαγαζι φαγαδικο και ειμαι συνετερος στα χαρτια Οποτε το αυτ. καλυβετε πανω απο μια φορα 920 ευρ. Νεττο μηνιαιο εισοδημα ειναι το CSI μηηηη στενοχοριεσε κοιτα εσυ τι δικια σου ασφαλεια και εδω τις τοπικες που αν ερθη η ωρα θα μηνης ξυλο κρεμαμενο στη Γερμανια ο νομος ασφαλιζη 50εκκ. ευρω τη ζωη Οποτε πρεπει να φαω ΠΑΝΩ απο 2 ζωες για να μπω σε περιπετειες ,,,,,,
    Βλεπεις η γερμανια ειναι χωρα που σε αφηνη να χαιρεσε Σουπερ αυτοκινητα δεν ειναι ελλαδα,,,,,,,,,,
    ΥΣ.
    ΤΩΡΑ θα μας ΠΗΣ Επιτελουους που θα βρουμε καμια Τριαρα με Μεγγαλλλ'ιιηηη Ροδα!!!!!

  15. #20
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 850CSI Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν Εννοης οτι εχω ανασφαλιστο το αμαξι μου φιλαρακι γελιεσε Θα ευχοσουν και συ να'χες την ασφαλεια που εχω που με Καλυπτη μεχρι 100 εκκ.ευρω αν θες παμε τωρα ενα 100ρικακι στιχοιμα και σου δειχνω το συμβολαιο και το διαπιστωνουμε απο Πανω για να δης ΠΟΣΟ οφσαιτ εισαι,,,,,, το αδερφακι μου πανω εχει μαγαζι φαγαδικο και ειμαι συνετερος στα χαρτια Οποτε το αυτ. καλυβετε πανω απο μια φορα 920 ευρ. Νεττο μηνιαιο εισοδημα ειναι το CSI μηηηη στενοχοριεσε κοιτα εσυ τι δικια σου ασφαλεια και εδω τις τοπικες που αν ερθη η ωρα θα μηνης ξυλο κρεμαμενο στη Γερμανια ο νομος ασφαλιζη 50εκκ. ευρω τη ζωη Οποτε πρεπει να φαω ΠΑΝΩ απο 2 ζωες για να μπω σε περιπετειες ,,,,,,
    Βλεπεις η γερμανια ειναι χωρα που σε αφηνη να χαιρεσε Σουπερ αυτοκινητα δεν ειναι ελλαδα,,,,,,,,,,
    ΥΣ.
    ΤΩΡΑ θα μας ΠΗΣ Επιτελουους που θα βρουμε καμια Τριαρα με Μεγγαλλλ'ιιηηη Ροδα!!!!!
    Γιωργο αν ειναι για 50εκ να κατσω να με πατησεις....

  16. The Following 3 Users Say Thank You to spar@ For This Useful Post:

    120ie87 (05-06-13), BILL007 (05-06-13), Ptboul (05-06-13)

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP