Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 14 από 14

Θέμα: Φρενα απο 520 Ε60 σε Ε36

  1. #11
    Εγγραφή
    20-05-10
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.586
    Thanked
    2083
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ο Ηλίας θέλει να σου πεί ότι στο φρενάρισμα δεν παίζουν ρόλο μόνο τα φρένα αλλά εξαρτάται και από ´αλλους παράγοντες οι οποίοι χρήζουν προσοχής.π.χ τί να τα κάνεις τα φρένα από το 520 αν δεν έχεις σωστά λάστιχα?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 850CSI
    Ηταν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ σα να οδηγας ενα TORNADO - EUROFIGHTER Καταδιωκτικο - Πολεμικο

  2. #12
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Θέλει αρκετή δουλίτσα και γενικά ότι βάζω θέλω να είναι βελτιωμένο και πιο ισχυρό από αυτά που ήδη έχει έτσι ώστε όταν αλλάξω κινητήρα που σκέφτομαι για τα επόμενα 5 το πολύ χρόνια και το κάνω 6κύλινδρο να μην χρειαστούν όλα πάλι φτου κι απ' την αρχη...

    Σιγά σιγά όλα θα μπουν σε μία σειρα από το καλοκαίρι που θ' αρχίσω να έχω κάποια χρήματα και απλά ψάχνω προτάσεις και εμπειρίες για να έχω το καλύτερο αποτέλεσμα με το μικρότερο δυνατό κόστος (δηλ. γιατί να βάλω φρένα brembo που είναι πανάκριβα ή οτιδήποτε άλλο όταν μπορώ να έχω εξίσου καλά αποτελέσματα με τα φρένα από το 330 Ε46)
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  3. The Following 3 Users Say Thank You to HLIAS - E36 For This Useful Post:

    aristent (18-05-13), Bazil Van Sinner (18-05-13), giannis_compact (18-05-13)

  4. #13
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο HLIAS - E36 coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλει αρκετή δουλίτσα και γενικά ότι βάζω θέλω να είναι βελτιωμένο και πιο ισχυρό από αυτά που ήδη έχει έτσι ώστε όταν αλλάξω κινητήρα που σκέφτομαι για τα επόμενα 5 το πολύ χρόνια και το κάνω 6κύλινδρο να μην χρειαστούν όλα πάλι φτου κι απ' την αρχη...

    Σιγά σιγά όλα θα μπουν σε μία σειρα από το καλοκαίρι που θ' αρχίσω να έχω κάποια χρήματα και απλά ψάχνω προτάσεις και εμπειρίες για να έχω το καλύτερο αποτέλεσμα με το μικρότερο δυνατό κόστος (δηλ. γιατί να βάλω φρένα brembo που είναι πανάκριβα ή οτιδήποτε άλλο όταν μπορώ να έχω εξίσου καλά αποτελέσματα με τα φρένα από το 330 Ε46)
    Hλικια:19


    Σε παω πολυ τυπε!!!

    Το μερακι το'χεις,αν βρεις και το κουραγιο,πιστευω να την πετυχεις

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  5. The Following 4 Users Say Thank You to Bazil Van Sinner For This Useful Post:

    aristent (18-05-13), giannis_compact (18-05-13), HLIAS - E36 (19-05-13), Leonidas_E39 (18-05-13)

  6. #14
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bazil Van Sinner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Hλικια:19


    Σε παω πολυ τυπε!!!

    Το μερακι το'χεις,αν βρεις και το κουραγιο,πιστευω να την πετυχεις
    To κουραγιο το έχω, με τα χρήματα δεν ξέρω τι γίνεται αλλα το παλεύω όσο μπορώ γιατί συντηρούμαι και μόνος τον τελευταίο καιρό και προσπαθώ να κρατάω ισορροπίες... Που θα μου πάει όμως, θα τα καταφέρω... Είναι αρκετοί "πρότυπα" εδώ μέσα και τσιμπάω ιδέες...
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  7. The Following 3 Users Say Thank You to HLIAS - E36 For This Useful Post:

    aristent (19-05-13), Bazil Van Sinner (19-05-13), Vassilis ///M (19-05-13)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP