Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 51

Θέμα: Ίσιωμα και βάψιμο Ζαντών

  1. #11
    Εγγραφή
    27-12-09
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    442
    Thanked
    174
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Υπαρχουν ρε παιδια πολλα συνεργεια που δεν θα υπαρξει εστω ενας απο τους χιλιαδες που πανε και να μην εχει καποιο παραπονο?Κανεις δεν ειναι τελειος...Οταν εξυπηρετεις τοσες χιλιαδες ατομα καπου θα γινει η μαμακια.Βεβαια θα μου πεις οταν κατι αφορα την ασφαλεια σου το απαιτεις αλλα τελικα μηπως ψαχνουμε αυτον με τα λιγοτερα παραπονα και οχι τον τελειο?Ξεκαθαριζω οτι δεν ξερω κανενα απο τα ονοματα που ειπατε κι πως ποτε δεν εχω ισιωσει ζαντες και τα σχετικα μην φανει σαν δεν ξερω και γω τι..Την απορια μου εξεφρασα

  2. #12
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    εγω απλα να συμπληρωσω....οτι οταν αφηνεις την δουλεια σου σε ''ξενα'' χερια κ απλα ''επιβλεπεις'' , το χασες το παιχνιδι...!
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  3. The Following 3 Users Say Thank You to Vasilis For This Useful Post:

    BILL007 (04-10-10), stratos (21-03-10), ΔημήτρηςΜ3 (06-11-10)

  4. #13
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    Αχαρναι
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    486
    Thanked
    649
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω αφησα το Σαββατο στον Πεττα τις ζαντες που προκειται να φορεσω στο μπεμπε για αλλαγη χρωματος.
    Ειχα ακουσει οτι κανει καλη δουλεια κ λογω ηλεκτροστατικης βαφης που κανει,οτι το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο.
    Προσωπικα επελεξα το black chrome για τις ζαντες επειδη ειναι "βουτα" (απο οσον ξερω) κ λιγοστευουν οι πιθανοτητες λαθους .
    Αυριο που θα τις παρω ,θα γραψω κ τη γνωμη μου για το αποτελεσμα.

  5. #14
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.201
    Thanked
    4060
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    H δουλειά που κανει ο Πεττας ειναι καλή. Αλλά η συννενόηση θέλει προσοχή. Ειχα παει τις ζαντες ενος cooper S, με φωτο να του δειξω τι χρωμα θέλω.

    Μου λέει αυτό το γκρι δεν μπορώ να το κάνω, θα σου τις κάνω μαύρες. λέω ΟΚ, τι να κάνουμε. Όταν πήγα να τις πάρω ήταν black chrome το εξωτερικο μέρος, μαυρο το βαρέλι απο μέσα.

  6. #15
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gnx Εμφάνιση μηνυμάτων
    H δουλειά που κανει ο Πεττας ειναι καλή. Αλλά η συννενόηση θέλει προσοχή. Ειχα παει τις ζαντες ενος cooper S, με φωτο να του δειξω τι χρωμα θέλω.

    Μου λέει αυτό το γκρι δεν μπορώ να το κάνω, θα σου τις κάνω μαύρες. λέω ΟΚ, τι να κάνουμε. Όταν πήγα να τις πάρω ήταν black chrome το εξωτερικο μέρος, μαυρο το βαρέλι απο μέσα.
    Κουλό! Απορώ που ήταν άραγε η δυσκολία στο γκρι. Λες και δε μπορούσε να 'σπάσει' το μαύρο με λίγο ασημί....

  7. #16
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    θρακομακεδονες
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.970
    Thanked
    1891
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ο στεργιος ,αν θυμαμαι καλα που βρισκεται στην καβαλας στο υψος της θηβων...δεν εχει κλεισει?? επισης για πεττα δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα....

  8. #17
    Εγγραφή
    20-01-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    209
    Thanked
    266
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ο Στεργιος πλεον βρισκεται Λευκτρων 13 στο Περιστερι

    Και η επωνυμια του καταστηματος ειναι ΜΠΙΛΙΡΗΣ

    Τηλ. 210-5900621

  9. The Following 2 Users Say Thank You to fRagile For This Useful Post:

    BILL007 (04-10-10), gnx (23-03-10)

  10. #18
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Λοιπον μετα απο διερευνηση του θεματος καταγραφω τα εξης:

    Το μαγαζι του Στεργιου εξακολουθει να υπάρχει και ειναι Λ. Αθηνων 261 Αιγαλεω, τηλ 2105900621.

    Επίσης υπάρχει και το άλλο που αναφερθηκε (ΜΠΙΛΙΡΗΣ), Λευκτρών 13 Περιστέρι, 2105716627.

    Τα μαγαζια ειναι διαφορετικά - Παλια υπήρχε συνεργασία μεταξυ τους. Οχι πλεον ομως.

    Και οι ανωτερω 2 χρησιμοποιούν θερμοπρεσσάρισμα για επισκευή ζαντων.

    Για τον Πετα δεν εψαξα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kostas_1 : 07-10-10 στις 12:26

  11. The Following 4 Users Say Thank You to Kostas_1 For This Useful Post:

    320d (04-10-10), BILL007 (04-10-10), deepBLUE (04-10-10), gnx (04-10-10)

  12. #19
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Angry

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sierra Εμφάνιση μηνυμάτων
    KAWASAKI NINJA 636, θεωρητικά την πιο γρήγορη μηχανή στα κυβικά της...
    προφανώς δεν σε είχα πάει βόλτα με το R6 άκι μου..... μας άφησε χρόνους βέβαια αλλά το μαμημένο έχει ρίξει στο συγκεκριμένο μηχανάκι(όχι του γιού σου) σε κοντρα(πάντα 0-400) κανα 5άρι μηχανές.. ήταν βέβαια καλό μαμά απο τα χεράκια μου.. χι χι χι χι... ο χρήστος το είχε δει..

    χρήστο ο συγκεκριμένος που σου είπε ο βασίλης πράγματι έχει βάλει κατι μπαγκλαντέζους και ζουλεύουν. γιατί δεν δοκιμάζεις να πάς στον Βέρα εδώ στην Πάτρα? εγώ που του πήγα τις δικές μου τις ίσιωσε χωρίς φάγωμα με πρέσσα. βέβαια δεν ξέρω αν τις ζεσταίνει και τις πρεασσάρει αλλά ημουν ευχαριστημένος και απο ότι θυμάμαι δεν μου είχε πάρει και πολλά.

  13. #20
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πηγα χθες στον Στεργιο. Αψογος επαγγελματιας, τελεια δουλεια και καλες τιμες.

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP