Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 67

Θέμα: Dynavin πρόβλημα

  1. #11
    Εγγραφή
    13-12-11
    Περιοχή
    νικαια
    Μηνύματα
    1
    Thanked
    9
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    κυριε γιωργο μετα λυπης μου διαπιστωνω οτι και μετα την αγορα που κανατε απο το καταστημα μας εξακολουθειτε να ειστε δυσπιστος και καχυποπτος.Το γεγονος με στενοχωρει διοτι λογω του bmw fans απο το οποιο εχω παρα πολλες συμπαθειες αγορασατε μια μοναδικη συσκευη σε τιμη που κανει ενα r/cd της bmw σαν μεταχειρισμενο και οχι ενα multimedia dynavin και ειδικα το δικο σας το οποιο ειναι σε υπεραριστη κατσταση(αγραντζουνιστο).Ν παρουμε τα πραγματα με τη σειρα τους 1ον δεν το τοποθετησε εξειδικευμενος τοποθετητης οπως σας συμβουλεψα κατα την αγορα .
    Και 2ον καλο θα ηταν να εμπιστευεστε την αποψη μας σαν τεχνικοι και αντιπροσωποι αυτου του τοσο ειδικου προιοντος, αλλωστε για το θεμα με τον ανεμιστηρα σας απαντησαν και απο το εργοστασιο με τον ιδιο τροπο που σας απαντησα κι εγω.
    Εχουμε πολυ καλο ονομα στην αγορα των multimedia με εκατονταδες ευχαριστημενους πελατες ακομη και μεσα απο το χωρο τον οποιο μιλαμε τωρα.
    Γι αυτο θα σας παρακαλουσα να πειτε μια καλη κουβεντα αντι να διαβαλετε εμας και το μοναδικα αψογο προιον το οποιο διαθετουμε στην ελληνικη αγορα ευχαριστω πολυ autosynthesis

  2. #12
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.894
    Thanked
    6363
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φίλε μου αν σου έλεγαν να βγάλεις τον ανεμιστήρα π.χ. από το ψυγείο του αυτοκινήτου σου που μόλις πήρες, δεν θα ήσουν δύσπιστος????
    Το ίδιο κάνει και ο φίλος πιο πάνω.....


  3. The Following 6 Users Say Thank You to bill_m3 For This Useful Post:

    dark knight (07-05-13), Dimimav (04-05-13), gant (07-05-13), ghost-rider (03-05-13), Leonidas_E39 (12-05-13), mitsos_chania (07-05-13)

  4. #13
    Εγγραφή
    03-01-11
    Περιοχή
    θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    47
    Thanked
    28
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Απλά όπως έγραψες παραπάνω, κλείσε το μισό απο τα 4 ανοίγματα που έχει ο ανεμιστήρας με κάποιο πλαστικό, και ο θόρυβος θα μειωθεί.
    https://www.bmwforum.gr/forum/showth...hlight=dynavin


    Τα άλλα περί κατάργησης του ανεμιστήρα απλά προσβάλουν την νοημοσύνη μου.

  5. #14
    Εγγραφή
    29-12-12
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    5
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Autosynthesis Εμφάνιση μηνυμάτων
    κυριε γιωργο μετα λυπης μου διαπιστωνω οτι και μετα την αγορα που κανατε απο το καταστημα μας εξακολουθειτε να ειστε δυσπιστος και καχυποπτος.Το γεγονος με στενοχωρει διοτι λογω του bmw fans απο το οποιο εχω παρα πολλες συμπαθειες αγορασατε μια μοναδικη συσκευη σε τιμη που κανει ενα r/cd της bmw σαν μεταχειρισμενο και οχι ενα multimedia dynavin και ειδικα το δικο σας το οποιο ειναι σε υπεραριστη κατσταση(αγραντζουνιστο).Ν παρουμε τα πραγματα με τη σειρα τους 1ον δεν το τοποθετησε εξειδικευμενος τοποθετητης οπως σας συμβουλεψα κατα την αγορα .
    Και 2ον καλο θα ηταν να εμπιστευεστε την αποψη μας σαν τεχνικοι και αντιπροσωποι αυτου του τοσο ειδικου προιοντος, αλλωστε για το θεμα με τον ανεμιστηρα σας απαντησαν και απο το εργοστασιο με τον ιδιο τροπο που σας απαντησα κι εγω.
    Εχουμε πολυ καλο ονομα στην αγορα των multimedia με εκατονταδες ευχαριστημενους πελατες ακομη και μεσα απο το χωρο τον οποιο μιλαμε τωρα.
    Γι αυτο θα σας παρακαλουσα να πειτε μια καλη κουβεντα αντι να διαβαλετε εμας και το μοναδικα αψογο προιον το οποιο διαθετουμε στην ελληνικη αγορα ευχαριστω πολυ autosynthesis
    Μα και ο εξειδικευμενος τοποθετητης εδώ στη Θεσσαλονίκη μου πρότεινε το ίδιο πράμα με εσάς!Ποτε δεν είπα ότι η οθόνη δεν είναι άψογη η ότι δεν δουλεύει.απλα προσπαθώ εδώ και μέρες να λυσω το πρόβλημα με τον ανεμιστηρα,και επιτέλους να την ευχαριστηθω.Εαν κόψω τον ανεμιστηρα όπως μου προτείνεται και καεί από υπερθέρμανση η παρουσίαση οποιαδήποτε δυσλειτουργία η Εταιρια σας θα μου την αντικαταστήσει;Σαφώς και όχι!Ευχαριστω πολύ.

  6. #15
    Εγγραφή
    29-12-12
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    5
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zgouriazmenos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Βάλε καμιά φωτό όταν μπορέσεις..
    Σύντομα θα ανεβασω φωτό.

  7. #16
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Νομιζω οτι αφου ο αντιπροσωπος προτεινει μια συγκεκριμενη τεχνικη λυση ειναι και υπευθυνος αν δημιουργηθει καποιο προβλημα λογω αυτης της συμβουλης.

    Δεν μπορω να καταλαβω, αν δεν εμπιστευστε τον κατασκευαστη του προϊοντος και τον αντιπροσωπο, τοτε τι το αγοραζετε?

    Και τι περιμενετε, μεσα σε ενα φορουμ καποιοι ασχετοι με το αντικειμενο να σας δωσουν εγκυροτερες λυσεις απο το ιδιο το εργοστασιο?

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Stathis For This Useful Post:

    A8hnaios (07-05-13), mark e92 (07-05-13)

  9. #17
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Toulkias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θα το καταργησω,αγορασα και εβαλα αλλο το οποιο κανει σχεδον τον ιδιο θορυβο.Αρα ο θορυβος προερχεται απο τα ανοιγματα που εχει πανω στις ψυκτρες για να βγαινει η θερμοτητα.Εαν κλεισω με το χερι μου το ενα ανοιγμα μειωνεται αισθητα ο θορυβος,αρα θα βρω καποια πατεντα να καλυψω το ενα ανοιγμα και ετσι ουτε θα καταργησω τον ανεμιστηρα αλλα θα μειωσω και το θορυβο.
    Τώρα που του έβαλες χέρι δεν υπάρχει πρόβλημα με εγγύηση?

  10. #18
    Εγγραφή
    29-12-12
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    5
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stathis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω οτι αφου ο αντιπροσωπος προτεινει μια συγκεκριμενη τεχνικη λυση ειναι και υπευθυνος αν δημιουργηθει καποιο προβλημα λογω αυτης της συμβουλης.

    Δεν μπορω να καταλαβω, αν δεν εμπιστευστε τον κατασκευαστη του προϊοντος και τον αντιπροσωπο, τοτε τι το αγοραζετε?

    Και τι περιμενετε, μεσα σε ενα φορουμ καποιοι ασχετοι με το αντικειμενο να σας δωσουν εγκυροτερες λυσεις απο το ιδιο το εργοστασιο?
    Συγνώμη αλλά εάν ο έμπορος μου έλεγε ότι κάνει θόρυβο όταν δουλεύει το ανεμιστηρακι πολύ απλά δεν θα το έπαιρνα.το μηχάνημα το πήρα μεταχειρισμένο.Και κάτι άλλο το οποίο δεν ανέφερα είναι ότι από τους αντιπροσώπους που υπάρχουν μέσα στην ιστοσελίδα της dynavin επικοινωνησα με όλους και οι μισοί μου είπαν κοψτο το ανεμιστηρακι και οι άλλοι μισοί μην το κόβεις!πως λοιπόν να τους εμπιστευθεί κανείς;Και φίλε μου δεν είμαι σίγουρος κατα πόσο ο πωλητής θα αναλάβει την ευθύνη της συμβουλης του καθότι όπως είπα πριν την αγόρασα μεταχειρισμενη!

  11. #19
    Εγγραφή
    29-12-12
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    5
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mark e92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα που του έβαλες χέρι δεν υπάρχει πρόβλημα με εγγύηση?
    Δεν έχει καμία εγγύηση το μηχάνημα.ειναι μεταχειρισμένο.

  12. #20
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Αν το αγορασες μεταχειρισμενο αλλαζει το πραγμα.
    Πηγαινε το πισω αν το δεχεται αυτος που το πηρες.

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP