Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 35

Θέμα: Γυαλισμα και γενικη περιποιηση

  1. #21
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Για να σου λύσω την απορία, έχουμε πει να μη βάζουμε αρνητικές κριτικές για τους επαγγελματίες που προσφέρουν υπηρεσίες για 2 βασικούς και ευνόητους λόγους.

    Ο 1ος λόγος είναι οι υποψίες που δημιουργούνται για σκόπιμη δυσφήμιση υπέρ κάποιου ανταγωνιστή (δεν το θέλουμε καθόλου αυτό)

    Είναι σαν να βάζεις μια αγγελία πώλησης και να μπαίνουν διάφοροι και να γράφουν ότι αυτό που πουλάς είναι "μούφα" ή ότι είναι ακριβό (κάτι που επίσης δεν επιτρέπεται εδώ)
    Όποιον τον ενδιαφέρει πραγματικά η αγγελία ζητάει ευγενικά μια καλύτερη τιμή ανοιχτά ή με PM, ή, αν το βρίσκει ακριβό, δεν ασχολείται καθόλου.

    Ο 2ος λόγος είναι ότι όταν πρόκειται για υπηρεσία, ο καθένας εκτιμά τη δουλειά του διαφορετικά. Υπάρχουν εταιρίες που παράγουν, δηλαδή τους ενδιαφέρει να "βγαίνει" γρήγορα η δουλειά, υπάρχουν και εταιρίες που ασχολούνται λεπτομερέστερα, ή με διαφορετική φιλοσοφία, και αυτό φυσικά το χρεώνουν. Εσύ ίσως να δεις το ίδιο αποτέλεσμα, ή ελάχιστα διαφορετικό, αυτό όμως δεν είναι εύκολο να το κρίνει ένας τρίτος που δεν έχει δει τι ακριβώς έκανε ο ένας και τι ακριβώς έκανε ο άλλος.

    Θα μπορούσες να φτιάξεις ένα δικό σου thread και να παρουσιάσεις το αυτοκίνητό σου, τις υπηρεσίες ακριβώς (βήμα-βήμα) που σου προσφέρθηκαν, όπως και το κόστος. Έτσι όλοι θα έχουν μια πλήρη εικόνα της δουλειάς, του κόστους και του αποτελέσματος κι όχι να μπείς στο θέμα ενός άλλου και να το "χαλάσεις".

    Όπως ίσως γνωρίζεις η διαχείριση του φόρουμ, δεν έχει το παραμικρό όφελος, εκτός από την τυχόν έκπτωση που αφορά και όλα τα μέλη. Προσπαθεί όμως να κρατήσει τις ισορροπίες, ειδικά όταν πρόκειται για μέλη-επαγγελματίες που αποδεδειγμένα έχουν προσφέρει στα μέλη του φόρουμ δωρεάν "τεχνική υποστήριξη" και πληροφορίες στον τομέα τους.

    Πιστεύω να ξεκαθαρίστηκε η θέση του φόρουμ.
    Παρακαλώ να μη συνεχιστούν οι αντεγκλήσεις

    Φιλικά πάντα

  2. The Following 3 Users Say Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    Monsta (21-03-10), sierra (21-03-10), stratos (21-03-10)

  3. #22
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    798
    Thanked
    766
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να σου λύσω την απορία, έχουμε πει να μη βάζουμε αρνητικές κριτικές για τους επαγγελματίες που προσφέρουν υπηρεσίες για 2 βασικούς και ευνόητους λόγους.

    Ο 1ος λόγος είναι οι υποψίες που δημιουργούνται για σκόπιμη δυσφήμιση υπέρ κάποιου ανταγωνιστή (δεν το θέλουμε καθόλου αυτό)

    Είναι σαν να βάζεις μια αγγελία πώλησης και να μπαίνουν διάφοροι και να γράφουν ότι αυτό που πουλάς είναι "μούφα" ή ότι είναι ακριβό (κάτι που επίσης δεν επιτρέπεται εδώ)
    Όποιον τον ενδιαφέρει πραγματικά η αγγελία ζητάει ευγενικά μια καλύτερη τιμή ανοιχτά ή με PM, ή, αν το βρίσκει ακριβό, δεν ασχολείται καθόλου.

    Ο 2ος λόγος είναι ότι όταν πρόκειται για υπηρεσία, ο καθένας εκτιμά τη δουλειά του διαφορετικά. Υπάρχουν εταιρίες που παράγουν, δηλαδή τους ενδιαφέρει να "βγαίνει" γρήγορα η δουλειά, υπάρχουν και εταιρίες που ασχολούνται λεπτομερέστερα, ή με διαφορετική φιλοσοφία, και αυτό φυσικά το χρεώνουν. Εσύ ίσως να δεις το ίδιο αποτέλεσμα, ή ελάχιστα διαφορετικό, αυτό όμως δεν είναι εύκολο να το κρίνει ένας τρίτος που δεν έχει δει τι ακριβώς έκανε ο ένας και τι ακριβώς έκανε ο άλλος.

    Θα μπορούσες να φτιάξεις ένα δικό σου thread και να παρουσιάσεις το αυτοκίνητό σου, τις υπηρεσίες ακριβώς (βήμα-βήμα) που σου προσφέρθηκαν, όπως και το κόστος. Έτσι όλοι θα έχουν μια πλήρη εικόνα της δουλειάς, του κόστους και του αποτελέσματος κι όχι να μπείς στο θέμα ενός άλλου και να το "χαλάσεις".

    Όπως ίσως γνωρίζεις η διαχείριση του φόρουμ, δεν έχει το παραμικρό όφελος, εκτός από την τυχόν έκπτωση που αφορά και όλα τα μέλη. Προσπαθεί όμως να κρατήσει τις ισορροπίες, ειδικά όταν πρόκειται για μέλη-επαγγελματίες που αποδεδειγμένα έχουν προσφέρει στα μέλη του φόρουμ δωρεάν "τεχνική υποστήριξη" και πληροφορίες στον τομέα τους.

    Πιστεύω να ξεκαθαρίστηκε η θέση του φόρουμ.
    Παρακαλώ να μη συνεχιστούν οι αντεγκλήσεις

    Φιλικά πάντα

    εγω ειδα ενα thread οπου αρκετοι ειχαν γραψει την αποψη τους για το συγκεκριμενο καταστημα. απλως παρεθεσα την δικια μου προσωπικη εμπειρια χωρις να θιξω την δουλεια του συγκεκριμενου γιατι δεν την ξερω κιολας. απο κει και περα δεν μπορουνε ολες οι γνωμες να ειναι ευχαριστες σε αυτην την ζωη. οσο αφορα οτι απαγορευεται η δυσφημηση που ανεφερες κακως ερμηνευτικε ετσι. εγω στο πρωτο post γραφω ισως και να τα αξιζει. δεν ειχα λογο να τον δυσφημησω και οπως γραφω πιο πανω δικαιωμα του καθενος ειναι να ζητα οσα θελει αν νομιζει πως τα αξιζει ουτε εχω καποιο οφελος να προτηνω καποιον ανταγωνιστη του.

  4. #23
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα, Κρυονέρι
    Μηνύματα
    1.132
    Thanked
    1055
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα...

    Όταν αποφάσισα να κάνω γενική εξωτερική βαφή στο Ε39 βρήκα τιμές από 1500 ευρώ μέχρι και 3500 ευρώ. Προτίμησα αυτόν με τα 3500 ευρώ γιατί πολύ απλά είδα δουλειές του και έβγαλα τα συμπεράσματά μου.

    Τώρα πια μετά από 3 χρόνια χρειάζεται ένα γυάλισμα για να φύγουν οι αράχνες κλπ. με κλειστά τα μάτια θα το πάω στον Κώστα και ας είναι και λίγο πιο ακριβός (αν τελικά είναι) γιατί πολύ απλά "ότι πληρώνεις παίρνεις!!!

  5. The Following User Says Thank You to Stefanos_Cool For This Useful Post:

    Monsta (21-03-10)

  6. #24
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ευχαριστώ πολύ το Νίκο για τη παρέμβαση λίγο παραπάνω.

    Επίσης ευχαριστώ πολύ με τη σειρά των ποστ, το Σταμάτη, το Κώστα, το Στάθη, το Δημήτρη, το Γιώργο, τον GM6, το Στράτο, το Στέφανο και όλους όσους έχουν δείξει - σκοπεύουν να δείξουν προτίμηση στις υπηρεσίες μας.

    Καλώς ή κακώς ΔΕΝ βγάζουμε το ψωμί μας από τα forum στο internet. Βρίσκομαι εδώ από την αρχή (και στο 'άλλο' επίσης ήμουν από την αρχή), αποκλειστικά για τρεις λόγους.

    1) Αφενώς διότι μ αρέσει να μοιράζομαι την αρρώστια που έχω με αυτά τα αυτοκίνητα, με άλλους που έχουν την ίδια πάθηση με μένα.

    2) Για να προσφέρω όπου μπορώ και με μεγάλη χαρά τις γνώσεις μου πάνω στο αντικείμενο, όποτε έχω το χρόνο.

    3) Διότι ακόμα και οι λίγες φιλίες που έχω δημιουργήσει μέσα από αυτό που τόσο πολύ αγαπώ, αξίζουν και με το παραπάνω.

    Δεν γράφω σε κανένα άλλο φόρουμ, αντίθετα έχω πολλούς πελάτες από άλλα φόρουμ που έχουν έρθει σε εμάς, μόνο και μόνο επειδή έχουν ακούσει / διαβάσει άριστες κριτικές για τις υπηρεσίες μας.

    Και έτσι μας αρέσει να δουλεύουμε, όπως και τον κάθε επαγγελματία. Στόμα με στόμα. Ειδικά όταν έχεις δώσει σε διαφήμιση στον ειδικό τύπο & marketing τα τελευταία πέντε χρόνια πάνω από 18.000 ευρώ. Μπορεί να ακούγεται μικρό το ποσό, αλλά για μία επιχείρηση σαν τη δική μου είναι ένα σεβαστό νούμερο. Ευτυχώς τώρα πλέον τα έξοδα αυτά μοιράζονται με τα άλλα τρία καταστήματα και δεν το καταλαβαίνουμε τόσο πολύ.

    Ας μου επιτρέψουν οι υπεύθυνοι μία τελευταία απάντηση και δεν ασχολούμαι άλλο με τον κύριο Μούφα.

    Όπως πολύ σωστά είπανε και οι προηγούμενοι 'ότι πληρώνεις παίρνεις', αλλά αυτό δεν φαίνεται να 'αγγίζει' τον συγκεκριμένο κύριο. Δηλαδή ίσως να αναρωτηθεί 'Πόση ώρα θα ασχοληθεί αυτός που μου είπε 50 ευρώ με το αυτοκίνητό μου?' 'Τι ακριβώς θα μου κάνει για πενήντα Ο Λ Ο Κ Λ Η Ρ Α ευρώ?? 'Θα πλύνει καθίσματα και μοκέτα?' 'Θα κάτσει με οδοντόβουρτσες, μικρά και μεγάλα πινέλα να 'ψυρίσει' τις γωνίες?' 'Θα μείνουν μετά λεκέδες στα καθίσματά μου?' 'Θα μου 'κρεμάσει' τον ουρανό και μετά θα τρέχω σε ταπετσέρη?' 'Θα μου βάλει όζον να εξουδετερώσει όλους τους μύκητες?' Τι??? Τι είναι το όζον? Πως θα το βάλει μέσα στο αυτοκίνητό μου??? Μα έχω ακούσει κάτι για τη τρύπα του όζοντος....ωχ αυτό μάλλον δεν είναι καλό....'

    Μάλλον δε πρόκειται να κάνει ΤΙΠΟΤΑ από τα παραπάνω, μιας και σου ομολόγησε ότι ένα 'φρεσκάρισμα' ήθελε μόνο. Σου λέει........καλύτερα τα λίγα και τα σίγουρα, παρά να του πολλά και να τον χάσω. Και τι απαιτήσεις θα έχεις μετά με Π Ε Ν Η Ν Τ Α ολόκληρα ευρώ?? Ναι εδώ γελάμε! Γελάμε δυνατά!!! Για ρώτα τον λοιπόν 'Τι ακριβώς εστί 'φρεσκάρισμα' στη γλώσσα του?? Τα ρούχα σου ας πούμε τα φοράς για κάποια χρόνια χωρίς ΠΟΤΕ να τα πλύνεις και κάποια ωραία μέρα σου ρχεται η ιδέα, ότι κάτι πρέπει να κάνεις. Πας λοιπόν σε ένα 'επαγγελματία' που σου λέει, άκουσων άκουσων....... 'ένα φρεσκάρισμα θέλει!!!' Τα ρούχα σου (δλδ το υφασμάτινο σαλόνι σου) με ένα φρεσκάρισμα μετά από τόσα χρόνια (και όχι κανονικό πλύσιμο) θα καθαρίσουν πιστεύεις εσύ τώρα...

    Δυστυχώς, ένα 'φρεσκάρισμα', ΔΕΝ θέλει το αυτοκίνητό σου. Όχι με λιωμένα πλαστικά στις πόρτες. Το αυτοκίνητό σου θέλει πολυυυυύ δουλειά από μένα (και άλλη τόση από ταπετσέρη) για να γίνει ξανά ...αυτοκίνητο, περί τις 6 ώρες, συν στεγνώματα, συν λεπτομέρειες στο τέλος, σύνολο δηλαδή 7 - 7 1/2 ώρες μόνο η εργασία, χωρίς στέγνωμα ξαναλέω. Μία και μισή μέρα μέσα στο μαγαζί μου. Για κάνε τη διαίρεση και μετά ξανασκέψου αν εγώ ή η Αουτογκλιμ σου είπαμε πολλά χρήματα. Διότι όπως είπα και πριν, μπορώ να σε στείλω και σε αρκετά πιο ακριβά μαγαζιά.

    Όσο για το εξωτερικό σου, δεν μιλήσαμε. Ένα κέρωμα πάντως ΔΕΝ ήθελε, αν αυτό σου είπε ο συγκεκριμένος κύριος τού ......φρεσκαρίσματος. Ένα κέρωμα θα ήταν σα να πετάς τα λεφτά σου στο καλάθι των αχρήστων, δεν πρόκειται να κάνει τίποτα και δεν θα έχει καμία απολύτως διάρκεια. Σε συμβουλεύω ή να το κάνεις σωστά ή μη το κάνεις καθόλου.

    Και τελος και θα κλείσω εδώ, μιας και έχουμε ξεφύγει πολύ από το αρχικό θέμα, ο κύριος GM6 άνοιξε (πριν μερικές σελίδες), ένα θέμα να ρωτήσει

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GM6 Εμφάνιση μηνυμάτων


    Τι λετε? Ειναι κορυφαια εταιρεια στην Αθηνα η υπαρχουν και αλλες?


    και εσύ πας και απαντάς

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Moufas E46 Εμφάνιση μηνυμάτων

    οι τιμες του που δεν ειναι και οτι καλητερο σε περιοδο οικονομικης κρισης.

    Εϊσαι off-topic, εκτός θέματος. Από το πρώτο σου κιόλας ποστ στο συγκεκριμένο θέμα, είσαι εκτός θέματος!!

    Φαίνεται από την αρχή ότι είσαι κακοπροαίρετος και στο είπα και στο προηγούμενο ποστ μου.

    Tο θέμα μας ΔΕΝ είναι 'Ποιος είναι πιο φθηνός να πάω το Μ6 μου', το θέμα μας είναι 'Ποιος είναι ο Κ Α Λ Υ Τ Ε Ρ Ο Σ να πάω το Μ6 μου' Καλώς ή κακώς (για σένα) είμαι ανάμεσα στους καλύτερους και ποτέ δεν πούλησα ούτε και πρόκειται ποτέ να πουλήσω φθηνά τις υπηρεσίες μου σε κανέναν ή για χάρη καμίας 'οικονομικής κρίσης'.

    Ελπίζω τώρα να έγινα σαφής

  7. The Following User Says Thank You to Monsta For This Useful Post:

    GM6 (22-03-10)

  8. #25
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    798
    Thanked
    766
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    δεν καταλαβες καλα κυριε monsta. εγω δεν απαντησα στο gm6 απλα παρεθεσα την γνωμη μου για σενα οπως παραθεσανε και οι υπολοιποι. και μαλλον εχεις συνιθισει σε αυτο το forum να σε λιβανιζουνε και να σε αποθεωνουνε για αυτο ξινισες με μια κριτικη που εκανα οχι για την δουλεια σου το τονιζω αυτο, αλλα για τις τιμες. μαθε κυριε monsta να δεχεσαι ολες τις γνωμες και οχι μονο αυτες που σου αρεσουν αν θες να λεγεσαι σωστος επαγγελματιας

  9. #26
    Εγγραφή
    08-01-10
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.025
    Thanked
    439
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φίλοι μην εξάπτεστε καθένας είπε τη γνώμη του και ας το αφήσουμε εδώ. Ο Κώστας κατά τα λεγόμενα των υπολοίπων προσφέρει υψηλές υπηρεσίες. Σε μια ελεύθερη αγορά ο yannisv και ο moufas e46 είναι ελεύθεροι να αποφασίσουν ποιον θα εμπιστευθούν...ας μείνουμε στο σημείο ότι ο Κώστας - έστω και αν ακριβότερος - παρέχει υψηλής ποιότητας υπηρεσίες και απλά πληρώνεται για τη δουλειά του...απλά να σημειώσω ότι όσοι έκαψαν τη γούνα τους από ημιμαθείς επαγγελματίες ενδεχομένως να επιλέξουν τον Κώστα για λόγους ευνόητους. Ειρήνη υμίν και ας σταματήσουν οι αντεγκλήσεις μια παρέα είμαστε
    ΥΓ. Εγώ πάντως όταν κάνω τη δουλειά αυτή στον Κώστα θα πάω και ας μην τον έχω γνωρίσει προσωπικά...ακούω τα καλύτερα για τη δουλειά του και δεν έχω λόγο να μην τον εμπιστευτώ...είναι άνθρωπος με μεράκι και αγάπη και για έναν ψείρα σαν του λόγου μου είναι ιδανικός!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yannisv : 21-03-10 στις 16:24

  10. #27
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    798
    Thanked
    766
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο yannisv Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλοι μην εξάπτεστε καθένας είπε τη γνώμη του και ας το αφήσουμε εδώ. Ο Κώστας κατά τα λεγόμενα των υπολοίπων προσφέρει υψηλές υπηρεσίες. Σε μια ελεύθερη αγορά ο yannisv και ο moufas e46 είναι ελεύθεροι να αποφασίσουν ποιον θα εμπιστευθούν...ας μείνουμε στο σημείο ότι ο Κώστας - έστω και αν ακριβότερος - παρέχει υψηλής ποιότητας υπηρεσίες και απλά πληρώνεται για τη δουλειά του...απλά να σημειώσω ότι όσοι έκαψαν τη γούνα τους από ημιμαθείς επαγγελματίες ενδεχομένως να επιλέξουν τον Κώστα για λόγους ευνόητους. Ειρήνη υμίν και ας σταματήσουν οι αντεγκλήσεις μια παρέα είμαστε
    φιλε μου εγω στο πρωτο μου post αυτο ακριβως λεω. αν το διαβασεις επι λεξη γραφω¨΄ απο οτι διαβαζω στο forum ισως να τα αξιζει λογω της πολυ καλης δουλειας που κανει. τωρα γιατι μου την πεσανε ολοι και γιατι τετοια ενοχληση για ενα σχολιο που εκανα ο θεος και η ψυχη τους

  11. #28
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Moufas E46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ειδα ενα thread οπου αρκετοι ειχαν γραψει την αποψη τους για το συγκεκριμενο καταστημα. απλως παρεθεσα την δικια μου προσωπικη εμπειρια χωρις να θιξω την δουλεια του συγκεκριμενου γιατι δεν την ξερω κιολας. απο κει και περα δεν μπορουνε ολες οι γνωμες να ειναι ευχαριστες σε αυτην την ζωη. οσο αφορα οτι απαγορευεται η δυσφημηση που ανεφερες κακως ερμηνευτικε ετσι. εγω στο πρωτο post γραφω ισως και να τα αξιζει. δεν ειχα λογο να τον δυσφημησω και οπως γραφω πιο πανω δικαιωμα του καθενος ειναι να ζητα οσα θελει αν νομιζει πως τα αξιζει ουτε εχω καποιο οφελος να προτηνω καποιον ανταγωνιστη του.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Moufas E46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν καταλαβες καλα κυριε monsta. εγω δεν απαντησα στο gm6 απλα παρεθεσα την γνωμη μου για σενα οπως παραθεσανε και οι υπολοιποι. και μαλλον εχεις συνιθισει σε αυτο το forum να σε λιβανιζουνε και να σε αποθεωνουνε για αυτο ξινισες με μια κριτικη που εκανα οχι για την δουλεια σου το τονιζω αυτο, αλλα για τις τιμες. μαθε κυριε monsta να δεχεσαι ολες τις γνωμες και οχι μονο αυτες που σου αρεσουν αν θες να λεγεσαι σωστος επαγγελματιας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Moufas E46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου εγω στο πρωτο μου post αυτο ακριβως λεω. αν το διαβασεις επι λεξη γραφω¨΄ απο οτι διαβαζω στο forum ισως να τα αξιζει λογω της πολυ καλης δουλειας που κανει. τωρα γιατι μου την πεσανε ολοι και γιατι τετοια ενοχληση για ενα σχολιο που εκανα ο θεος και η ψυχη τους
    Οκ, έληξε το θέμα λοιπόν

    Για να μην παρεξηγηθώ, κι εγώ τον Κώστα (monsta) τον έχω δει 1 φορά σε 1 συνάντηση και τα μόνα λόγια που έχουμε ανταλλάξει είναι το ότι τον ρώτησα πως αποφάσισε να φύγει από την Αμερική και να δραστηριοποιηθεί στην Ελλάδα ...δεν μου απάντησε, λέγοντάς μου ότι αυτό σηκώνει μεγάλη συζήτηση...

    Είμαστε και οι 2 στο Χαλάνδρι στην άλλη άκρη διαγωνίως όμως και δεν τον έχω επισκεφτεί ποτέ, εκτιμώ όμως τη βοήθεια που προσφέρει στο φόρουμ!

  12. #29
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Moufas E46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα γιατι μου την πεσανε ολοι και γιατι τετοια ενοχληση για ενα σχολιο που εκανα ο θεος και η ψυχη τους
    Έλα ντε, γιατί άραγε???

    Στο εξηγήσα και παραπάνω, απλά δεν θέλεις να καταλάβεις.

    Δεν ζήτησε κανείς γνώμες για .....τιμές. Έτσι απλά!

    Μάθε να διαβάζεις.

  13. #30
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ, έληξε το θέμα λοιπόν

    Για να μην παρεξηγηθώ, κι εγώ τον Κώστα (monsta) τον έχω δει 1 φορά σε 1 συνάντηση και τα μόνα λόγια που έχουμε ανταλλάξει είναι το ότι τον ρώτησα πως αποφάσισε να φύγει από την Αμερική και να δραστηριοποιηθεί στην Ελλάδα ...δεν μου απάντησε, λέγοντάς μου ότι αυτό σηκώνει μεγάλη συζήτηση...

    Είμαστε και οι 2 στο Χαλάνδρι στην άλλη άκρη διαγωνίως όμως και δεν τον έχω επισκεφτεί ποτέ, εκτιμώ όμως τη βοήθεια που προσφέρει στο φόρουμ!
    I m done and it's over with. Let's move on....

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP