Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 24 από 24

Θέμα: DRIFT-χωρίς μπλοκέ-χωρίς άλογα

  1. #21
    Εγγραφή
    16-03-10
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    8
    Thanked: 1
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kplc16 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μητσαρα ευγε τα πας πολυ καλα. Ελπιζω καποια στιγμη να σε απολαυσουμε στο Ν.Ρυσιο Θεσσαλονικης
    ευχαριστω πολυ....κοιτα θελω πολυ να ανεβω "πανω" απλα ειναι πολλα τα εξοδα και δεν εχω και κλουβι για να τρεξω σε αγωνα(ακομα)

  2. #22
    Εγγραφή
    16-03-10
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    8
    Thanked: 1
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xxxvagos Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη μου θυμιζει τον εαυτο μου (οταν ειχαμε ακομα το 30αρι στο σπιτι ιδια κυβικα και αλογα με του παιδιου το βιντεο) για να κανεις τετοιου ειδους μπανα (η γνωστη τιμονομπαντα) θελεις λαστιχα φαγωμενα, καλο συμπλεκτη και μια καλουτσικη ροπη...αυτα το 30αρι τα εχει

    εγω μετα το 30αρι ανεβηκα σε ενα 325 36αρι και μου πηρε χρονο να το μαθω (ηταν κυριολεκτικα σαν να μαθαινω απο την αρχη) και να καταλαβω οτι με το 30αρι δεν εκανα μπαντες αλλα εσερνα τον κωλο του αμαξιου

    μετα ανεβηκα σε M3 και η διαφορα του με το 36αρι ηταν παλι η ιδια με αυτη που ειχε το 36αρι με το 30αρι

    θελω να πω οτι συμφωνα με τα κοινα δεδομενα αν ανεβει ο οποιοσδηποτε απο το το 30αρι στο Μ3 το πιο πιθανο ειναι να το τουμπαρει στην πρωτη στροφη

    αλλα μπραβο στο δημητρο..εννοειται
    βασικα επειδη εχω οδηγησει ενα σ2000 ενος φιλου μου ηταν πολυ πιο ευκολο απο οτι με το 30αρι μου....τωρα ο καθενας εχει την δικια του αποψη

  3. #23
    Εγγραφή
    18-01-10
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    879
    Thanked
    574
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Δημέτρη στο ξαναλέω!!! Τις γωνίες που έπερνες με τ 30αρι σου το S δεν τις βλέπει ούτε στον ύπνο του!!! ΟΚ ήταν πιο εύκολο, αλλά δεν είναι για ντριφτ.... αφού το ξέρεις

  4. #24
    Εγγραφή
    16-03-10
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    8
    Thanked: 1
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    καλα ενταξει εχεις δικιο απλα το ειπα μονο και μονο επειδη ηταν πιο ευκολο.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP