Σελίδα 412 από 412 ΠρώτηΠρώτη ... 312362402410411412
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 4.111 έως 4.117 από 4117

Θέμα: Τι καινούργιο προσθέσατε στη BMW σας μέρος 4ο

  1. #4111
    Εγγραφή
    16-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    647
    Thanked
    701
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dreamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλη τιμη τις πηρες μπροστα.μου φαινεται οτι εδω εχουν 1400-1700??? οσο για το μυστικο το επιασα το υπονοουμενο,καταλαβαινω και καλα κανεις! παντως το... 17 αρες ηταν χρησιμο για μενα και αρκετο! ευχαριστω.
    1700€ εδώ!!! Να σαι καλά....σκέφτεσαι να τα βάλεις;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Την Δημοκρατία δεν την δικαιούμαστε, πρέπει να την αξίζουμε!

    https://www.youtube.com/watch?v=wasYNNfnfVE

  2. #4112
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    955
    Thanked
    547
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο michaelp900 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1700€ εδώ!!! Να σαι καλά....σκέφτεσαι να τα βάλεις;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    δεν μπορω να σου απαντησω πλακα κανω..

    το σκεφτομαι μονο και μονο για την εμφανιση και την καθαριοτητα απο την μαυριλα.γενικα σκεφτομαι διαφορες αναβαθμισεις εδω και καιρο αλλα με τα γεγονοτα κρατηθηκα λιγο πισω...παντως εχουν ενδιαφερον οι αναβαθμισεις σου και ειναι κοντα στο πως θελω και εγω να κανω το δικο μου.δεν μου αρεσουν τα πολυ κραυγαλεα θελω να πω..αν ειναι να αγορασω μαλλον απο εξωτερικο ' γερμανια η΄αγγλια..

  3. The Following User Says Thank You to dreamer For This Useful Post:

    michaelp900 (27-09-20)

  4. #4113
    Εγγραφή
    16-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    647
    Thanked
    701
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dreamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν μπορω να σου απαντησω πλακα κανω..

    το σκεφτομαι μονο και μονο για την εμφανιση και την καθαριοτητα απο την μαυριλα.γενικα σκεφτομαι διαφορες αναβαθμισεις εδω και καιρο αλλα με τα γεγονοτα κρατηθηκα λιγο πισω...παντως εχουν ενδιαφερον οι αναβαθμισεις σου και ειναι κοντα στο πως θελω και εγω να κανω το δικο μου.δεν μου αρεσουν τα πολυ κραυγαλεα θελω να πω..αν ειναι να αγορασω μαλλον απο εξωτερικο ' γερμανια η΄αγγλια..
    Μπροστά δεν ξέρω πόση μαυρίλα βγάζει γιατί σκέψου το έχω μόνο για ταξίδια άρα βγαίνει πλένεται και ξανά γκαράζ με κουκούλα. Πάντως για πίσω έβαλα epads που δεν έχουν βρωμια άρα γα βάλω κάτι ανάλογο και μπροστά ΟΟΟΟΤΑΝ χρειαστεί. Καλό είναι από Γερμανία να έρθουν και μπαμ μπαμ. Ότι απορίες έχεις η θες να κανεις πες μου.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Την Δημοκρατία δεν την δικαιούμαστε, πρέπει να την αξίζουμε!

    https://www.youtube.com/watch?v=wasYNNfnfVE

  5. The Following User Says Thank You to michaelp900 For This Useful Post:

    dreamer (27-09-20)

  6. #4114
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    955
    Thanked
    547
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    για τακακια ειχα τα μαμα που ηταν ιδια μαρκα με τα δικα σου.οταν αλλαξα εβαλα ΑΤΕ και δεν το μετανιωσα.ειναι μερα με την νυχτα με τα τεξταρ.τα ΑΤΕ ζεσταινονται πολυ γρηγορα,κρατανε την αποδοση τους σε ολη την διαρκεια και οσο και να ζοριστουν,μιλαμε για απλη χρηση,δεν εχουν αυξομειωσεις στις θερμοκρασιες καιρου ,μου δινουν μεγαλη σιγουρια και δεν βγαζουν τοση μαυριλα.ειναι μαλακά και το κυριοτερο ειναι εγγυημενα αθορυβα απο την αντιπροσωπεια τους εδω θεσσαλονικη που τα πηρα.περισοτερο γιαυτο τα διαλεξα γιατι τοτε στις αντιπροσωπειες ειχαν ερθει φουρνιες τεξταρ που σφτριζαν και δεν ηξεραν τι να κανουν.ετσι αποφασισα ΑΤΕ και δικαιωθηκα.

    την αλλη φορα μπορει να παω για EBC που εχω διαβασει και ακουσει εδω πολυ καλα λογια.εχουν και τρυπητους δισκους σε καλη τιμη!

  7. The Following User Says Thank You to dreamer For This Useful Post:

    michaelp900 (28-09-20)

  8. #4115
    Εγγραφή
    16-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    647
    Thanked
    701
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dreamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    για τακακια ειχα τα μαμα που ηταν ιδια μαρκα με τα δικα σου.οταν αλλαξα εβαλα ΑΤΕ και δεν το μετανιωσα.ειναι μερα με την νυχτα με τα τεξταρ.τα ΑΤΕ ζεσταινονται πολυ γρηγορα,κρατανε την αποδοση τους σε ολη την διαρκεια και οσο και να ζοριστουν,μιλαμε για απλη χρηση,δεν εχουν αυξομειωσεις στις θερμοκρασιες καιρου ,μου δινουν μεγαλη σιγουρια και δεν βγαζουν τοση μαυριλα.ειναι μαλακά και το κυριοτερο ειναι εγγυημενα αθορυβα απο την αντιπροσωπεια τους εδω θεσσαλονικη που τα πηρα.περισοτερο γιαυτο τα διαλεξα γιατι τοτε στις αντιπροσωπειες ειχαν ερθει φουρνιες τεξταρ που σφτριζαν και δεν ηξεραν τι να κανουν.ετσι αποφασισα ΑΤΕ και δικαιωθηκα.

    την αλλη φορα μπορει να παω για EBC που εχω διαβασει και ακουσει εδω πολυ καλα λογια.εχουν και τρυπητους δισκους σε καλη τιμη!
    Για μπροστά λες η πίσω EBC? Και τι τιμές;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Την Δημοκρατία δεν την δικαιούμαστε, πρέπει να την αξίζουμε!

    https://www.youtube.com/watch?v=wasYNNfnfVE

  9. #4116
    Εγγραφή
    07-04-11
    Περιοχή
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    3.282
    Thanked
    4207
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Φτάσαμε τις 400 σελίδες....

    Μήπως είναι ο καιρός να ξεκινήσει το ''Τι καινούργιο προσθέσατε στη BMW σας μέρος 5ο'' ????

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Vassilis ///M For This Useful Post:

    alexm (29-09-20), BILL007 (30-09-20)

  11. #4117
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    Πατρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    3.100
    Thanked
    13978
    Rides
    2

  12. The Following 3 Users Say Thank You to alexm For This Useful Post:

    BILL007 (30-09-20), Vassilis ///M (30-09-20), wheelman (05-10-20)

Σελίδα 412 από 412 ΠρώτηΠρώτη ... 312362402410411412

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP