Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 29

Θέμα: ΑΛΛΑΓΗ ANGEL EYES

  1. #1
    Εγγραφή
    03-06-12
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    459
    Thanked
    478
    Rides
    1

    Προεπιλογή ΑΛΛΑΓΗ ANGEL EYES

    καλησπερα....μια αλλαγη που θελω να κανω στην εμφανιση ειναι να μετρατρεψω τα μουτρα σαν την παρακατω εικονα......

    πειτε μου κ την αποψη σας.

    ......στα φλας πιθανολογο οτι παιζει διπολικο ντουι....σωστα????με τα engel eyes τι γινεται κ φεγγουν τοσο πολυ κ λευκα????στο e-bay εχω δει οτι πλασσαρουν ολοκληρο φαναρι το οποιο κανει κοντα στα 300 ευρω (https://www.ebay.com/itm/97-03-BMW-E3...-/280805079776) κ το οποιο δεν προκειται να το αλλαξω.αν γινεται κατι με το υπαρχον???? υπαρχει αλλα λαμπα led???να πληροφορησω οτι η λαμπα που ευθυνεται για τον φωτισμο τον engel-eyes τωρα ειναι μια 10 watt με το σωμα σαν καψουλα που ειναι με τα δυο πολυ μικρα αυτακια,που μπαινει πατητι κ ελαφρως την στριβουμε για να κατσει.αυτην η κοινη που υπαρχει απο παλια.επισης στο e-bay εχω δει κ αυτο....https://www.aliexpress.com/item/Free-...762363383.html

  2. The Following User Says Thank You to GIANNHS M For This Useful Post:

    Dourios (29-03-13)

  3. #2
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Γιάννη το 5αρι σου έχει angel eyes ή θέλεις να βάλεις Rings ?
    Πωλούνται : Ζάντες 16 Μ Styling 220

    Αγοράζονται : BMW Performance parts

  4. #3
    Εγγραφή
    03-06-12
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    459
    Thanked
    478
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιάννη το 5αρι σου έχει angel eyes ή θέλεις να βάλεις Rings ?
    το αμαξι μου εχει angel κ ειναι αυτο....
    https://www.aliexpress.com/item/Free...762363383.html κ εδω αν το ανοιξει.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GIANNHS M : 03-03-13 στις 11:13

  5. The Following User Says Thank You to GIANNHS M For This Useful Post:

    katrin_bmw (03-03-13)

  6. #4
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Γιάννη ακριβώς αυτό με το άσπρο θέλαμε να κάνουμε αρκετοί από εδώ και στα δικά μας.
    Είχαμε κάνει group buy από το ebay led 10W τα οποία κάηκαν (σε 2 από εμάς) άλλος είχε πρόβλημα με τους σταθμούς του ράδιο. (ονόματα δεν αναφέρω , αν θέλουν γράφουν οι ίδιοι)
    Εγώ ξαναέβαλα τα ΟΕΜ (κίτρινα) και αν ξαναλλάξω για λευκά θα ψαχτώ με κιτ xenon που είδα στο youtube ότι μπαίνει (και φαίνεται και την μέρα)

    τα δικά μας δεν δείχνανε πολύ καλά τη μέρα, πλέον υπάρχουν και 20w οπότε μπορεί να λύθηκε αυτό το θέμα

    Αρκετοί φοράνε led ακόμα χωρίς κανένα πρόβλημα, δεν ξέρω αν πέσαμε στην περίπτωση εμείς.

    Αν θέλεις λευκά, υπάρχει και η φτηνή λύση των λαμπών τύπου xenon που κάνουν δουλειά και μάλιστα στα φώτα ημέρας φαίνονται πιο έντονα από τα led ενώ στη 1τη σκάλα κιτρινίζουν ελάχιστα.
    Υπάρχει θρεαντ με φωτό που ανέβασε ο Ηλίας (120ie87) με τα led δικά του όταν τα βάλαμε και είχα μαζί μου τον αμάξι του αδερφού μου (με τύπου xenon) και φαίνεται αισθητά αυτό που λέω.(θα κοιτάξω αν το βρω και εγώ το θρεαντ)
    Πωλούνται : Ζάντες 16 Μ Styling 220

    Αγοράζονται : BMW Performance parts

  7. The Following 3 Users Say Thank You to Andri For This Useful Post:

    aristent (03-03-13), dafidack (04-03-13), katrin_bmw (03-03-13)

  8. #5
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Στο βρήκα μην παιδεύεσαι ! https://www.bmwfans.gr/forum/showthr...el+eyes&page=6
    Πωλούνται : Ζάντες 16 Μ Styling 220

    Αγοράζονται : BMW Performance parts

  9. #6
    Εγγραφή
    26-08-12
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    206
    Thanked
    166
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σωστά αυτα είναι τα rings όπως΄λέει και ο φίλος [παραπάνω] τα προβολάκια που μλεδίζουν ελιναι 10000 [κερια] για αυτό και μπλεδίζει,τα 12000 [κερια ] κοκκινίζουν ,για τα προβολάκία λέω[ τύπου xennon] απλώς για να σου δουλέψουν πρέπει να βάλεις παρεγγεφαλάκη στην σειρα με την λάμμπα [xennon] για να μην έχεις προβλήματα........και στα δύο δηλαδή χρειάζονται και τα δαχτυλίδια παρεγγεφαλακή φυσικά και τα xennon!!!

  10. #7
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    προσωπικα τα κιτρινα που φορας μου αρεσουν πιο πολυ απ όλα.

    απο αυτα τα κιτρινα ξεκινησε ολη η μοδα.

    τα προβολακια αν γινουν xenon χανουν την αποτελεσματικοτητα τους σε ομιχλη,βροχη.

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Bazil Van Sinner For This Useful Post:

    Konstantinos E60 (03-03-13), mark e92 (03-03-13)

  12. #8
    Εγγραφή
    03-06-12
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    459
    Thanked
    478
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιάννη ακριβώς αυτό με το άσπρο θέλαμε να κάνουμε αρκετοί από εδώ και στα δικά μας.
    Είχαμε κάνει group buy από το ebay led 10W τα οποία κάηκαν (σε 2 από εμάς) άλλος είχε πρόβλημα με τους σταθμούς του ράδιο. (ονόματα δεν αναφέρω , αν θέλουν γράφουν οι ίδιοι)
    Εγώ ξαναέβαλα τα ΟΕΜ (κίτρινα) και αν ξαναλλάξω για λευκά θα ψαχτώ με κιτ xenon που είδα στο youtube ότι μπαίνει (και φαίνεται και την μέρα)

    τα δικά μας δεν δείχνανε πολύ καλά τη μέρα, πλέον υπάρχουν και 20w οπότε μπορεί να λύθηκε αυτό το θέμα

    Αρκετοί φοράνε led ακόμα χωρίς κανένα πρόβλημα, δεν ξέρω αν πέσαμε στην περίπτωση εμείς.

    Αν θέλεις λευκά, υπάρχει και η φτηνή λύση των λαμπών τύπου xenon που κάνουν δουλειά και μάλιστα στα φώτα ημέρας φαίνονται πιο έντονα από τα led ενώ στη 1τη σκάλα κιτρινίζουν ελάχιστα.
    Υπάρχει θρεαντ με φωτό που ανέβασε ο Ηλίας (120ie87) με τα led δικά του όταν τα βάλαμε και είχα μαζί μου τον αμάξι του αδερφού μου (με τύπου xenon) και φαίνεται αισθητά αυτό που λέω.(θα κοιτάξω αν το βρω και εγώ το θρεαντ)
    για ποιο κιτ μιλας???με τις 2 λεντ λαμπες που αλλαξες ειχες προβλημα με το ραδιο?παραξενο!!!εχεις διευθυνση που βρηκατε τις λαμπες???το καψιμο ειναι το λιγοτερο ας πουμε.

  13. #9
    Εγγραφή
    03-06-12
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    459
    Thanked
    478
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο E461800 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστά αυτα είναι τα rings όπως΄λέει και ο φίλος [παραπάνω] τα προβολάκια που μλεδίζουν ελιναι 10000 [κερια] για αυτό και μπλεδίζει,τα 12000 [κερια ] κοκκινίζουν ,για τα προβολάκία λέω[ τύπου xennon] απλώς για να σου δουλέψουν πρέπει να βάλεις παρεγγεφαλάκη στην σειρα με την λάμμπα [xennon] για να μην έχεις προβλήματα........και στα δύο δηλαδή χρειάζονται και τα δαχτυλίδια παρεγγεφαλακή φυσικά και τα xennon!!!
    παραεγκεφαλακι???για να βαλω ξενον στα προβολακια χρειαζομαι τοση μανουρα?δηλαδη για να βαλω ξενον κ στα φωτα τα κανονικα τι χρειαζομαι?εγω νομιζα πως τοποθετεις τους μετασχηματιστες οπως στα περισσοτερα αυτοκινητα,αλλαζοντε κ οι λαμπες κ δουλευουν.

  14. #10
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GIANNHS M Εμφάνιση μηνυμάτων
    για ποιο κιτ μιλας???με τις 2 λεντ λαμπες που αλλαξες ειχες προβλημα με το ραδιο?παραξενο!!!εχεις διευθυνση που βρηκατε τις λαμπες???το καψιμο ειναι το λιγοτερο ας πουμε.
    Ναι 2 led λάμπες με 2 ledakia η κάθε μία, εγώ δεν παρατήρησα θέμα με σταθμούς, σε μένα κάηκε απλά η μία.
    Άλλοι παρατήρησαν, υπάρχει θρεαντ που τα λέει όλα.
    Πωλούνται : Ζάντες 16 Μ Styling 220

    Αγοράζονται : BMW Performance parts

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP