Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 26 από 26

Θέμα: Μικρή περιποίηση

  1. #21
    Εγγραφή
    01-01-13
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    114
    Thanked
    285
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα και καλή βδομάδα σε όλους σας. Να μερικές φώτο από το νέο τιμόνι. Το αγόρασα και πολύ φθηνά από άνθρωπο που φέρνει αυθεντικά bmw ανταλλακτικά επί της Αγίας Βαρβάρας σύνορα Αγίου Δημητρίου και Παλαιού Φαλήρου. Να και μερικές εικόνες. Το αγόρασα σε πολύ χαμηλή τιμή(αν και καινούργιο) ,καθώς όπως μου πε θα ήταν δύσκολο να το πουλήσει εφόσον αφορά τόσο παλιό μοντέλο(οπότε το χε βάλει σε μία ενδεικτική τιμή). Στην bmw όταν τους το ΄χα πει μου είχαν πει ότι κάνει 280 ευρώ.(αν είναι δυνατόν και είναι το πιο απλό τιμόνι που μπορείς να βάλεις).Ευχαριστώ φίλε Κώστα για τα καλά σου λόγια , αν και μπροστά στο Ζ4 είμαι φτωχός συγγενής.
    Attached Images Attached Images

  2. The Following User Says Thank You to Δημήτρης Λέκκας For This Useful Post:

    BILL007 (24-02-13)

  3. #22
    Εγγραφή
    13-12-11
    Περιοχή
    Mαρκόπουλο Αττικής
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    1.734
    Thanked
    3234
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Είσαι μερακλής και αγαπάς το όχημα της οικογένειας.Φαίνεται απο τον χρόνο και τα χρήματα που διαθετεις για αυτό(είσαι φοιτητής αν δεν κάνω λάθος..)

    Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ απο εμένα!!!

  4. The Following User Says Thank You to Vasilis M3 For This Useful Post:


  5. #23
    Εγγραφή
    01-01-13
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    114
    Thanked
    285
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σ΄ευχαριστώ πολύ. Ναι ,φοιτητής φυσικοθεραπείας είμαι στο Αίγιο. Προσπαθώ σιγά σιγά και χωρίς υπερβολικές , βιαστικές κινήσεις και σε βάθος χρόνου να το ανανεώσω(αρκεί αυτά που βάζω να είναι καλά ,αυθεντικά και σωστά,και ας κοστίζουν κάτι παραπάνω. Έχω καταλάβει πως ότι πληρώνεις παίρνεις) . Μόνο έτσι διατηρείς το ενδιαφέρον σου για το οτιδήποτε . Αν το αφήσεις στην τύχη θα σε αφήσει και αυτό και το ενδιαφέρον σου γι΄ αυτό που κάνεις π.χ αυτοκίνητο,επάγγελμα ,σχέση κτλ.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Δημήτρης Λέκκας For This Useful Post:

    BILL007 (24-02-13), Vasilis M3 (24-02-13)

  7. #24
    Εγγραφή
    01-01-13
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    114
    Thanked
    285
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Και το δικό σου Ε30 απλά τρομερό . Μ΄αρέσει πολύ το Ε30 Μ3. Δειχνει πολύ πως να το πω.......ωμό,αυθεντικό Μ ρε παιδί μου,μακρια από πολυτέλειες .... θέλει χέρια και αναζητά ανθρώπους που θέλουν αδρεναλίνη και γκάζι κερδίζοντας αληθινές εμπειρίες.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Δημήτρης Λέκκας For This Useful Post:

    aristent (24-02-13), Vasilis M3 (24-02-13)

  9. #25
    Εγγραφή
    14-01-11
    Περιοχή
    paseo de la castellana
    Μηνύματα
    277
    Thanked
    142
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημήτρης Λέκκας Εμφάνιση μηνυμάτων
    .Ευχαριστώ φίλε Κώστα για τα καλά σου λόγια , αν και μπροστά στο Ζ4 είμαι φτωχός συγγενής.
    μην το βλεπεις ετσι! το καθε ενα εχει την αξια του και σε συναισθηματικο επιπεδο! εμεις παλια ειχαμε ενα 36αρι που το λατρευα!! επαιρνα κρυφα τα κλειδια οποτε ελειπαν ολοι και πηγαινα χωρις ταχυτητα και παταγα γκαζι

    οποτε βλεπω και τωρα ακομα καλοδιατηρημενα και ομορφα 36αρια, τα χαζευω!!

  10. #26
    Εγγραφή
    17-07-12
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    5
    Thanked: 1
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μπραβο Δημητρη πολυ καλη δουλεια και παλι μπραβο σου.

  11. The Following User Says Thank You to samoyel2 For This Useful Post:


Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP