Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 52

Θέμα: Συνεργείο ΤΣΕΒΑΣ

  1. #21
    Εγγραφή
    13-06-11
    Μηνύματα
    5.849
    Thanked
    11469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ptboul Εμφάνιση μηνυμάτων
    και πιστεύεις θα βγει ποτέ άκρη;;

    Ο καθένας θα λέει το μακρύ του και το κοντό του. Όταν μπλέκεις με μαστόρια (όλων των ειδικοτήτων) είσαι χαμένος από χέρι._
    It doesn't matter

  2. The Following User Says Thank You to ntinos For This Useful Post:

    I_MNL (20-03-13)

  3. #22
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    βόλτες με το μάτζικ μπας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.114
    Thanked
    11971
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ntinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    It doesn't matter
    Σε ικανοποίησε το pm;
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Ptboul For This Useful Post:

    ntinos (13-03-13), S8N (13-03-13)

  5. #23
    Εγγραφή
    21-01-10
    Μηνύματα
    561
    Thanked
    330
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ptboul Εμφάνιση μηνυμάτων
    και πιστεύεις θα βγει ποτέ άκρη;;

    Ο καθένας θα λέει το μακρύ του και το κοντό του. Όταν μπλέκεις με μαστόρια (όλων των ειδικοτήτων) είσαι χαμένος από χέρι._
    Ετσί έιναι όπως τα λες άμα μπλέξεις με τα μάστορια ανεξαρτήτως ειδικότητας άστα να πάνε...


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ntinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    It doesn't matter
    Όμως τα χαμένα χρήματα και χρόνο ποιος θα στα δώσει πίσω δε μιλάω για την ταλαιπωρία και τα σπασμένα νεύρα...

  6. The Following 3 Users Say Thank You to Libanner For This Useful Post:

    bakalos (13-03-13), I_MNL (20-03-13), Ptboul (13-03-13)

  7. #24
    Εγγραφή
    13-06-11
    Μηνύματα
    5.849
    Thanked
    11469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ptboul Εμφάνιση μηνυμάτων
    και πιστεύεις θα βγει ποτέ άκρη;;

    Ο καθένας θα λέει το μακρύ του και το κοντό του. Όταν μπλέκεις με μαστόρια (όλων των ειδικοτήτων) είσαι χαμένος από χέρι._
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ntinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    It doesn't matter
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Libanner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσί έιναι όπως τα λες άμα μπλέξεις με τα μάστορια ανεξαρτήτως ειδικότητας άστα να πάνε...




    Όμως τα χαμένα χρήματα και χρόνο ποιος θα στα δώσει πίσω δε μιλάω για την ταλαιπωρία και τα σπασμένα νεύρα...
    Βρε παιδια, βρε παιδια.....

    ΛΕΩ οτι ΠΡΩΤΟΥ κρινουμε τον / τι / το οποιοδηποτε-οτιδηποτε ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ να αφουγκραζομαστε & κατι παραπανω.


    Λεω εγω οτι ο μπουΛι μου εκλεψε μια κατσικα.

    Ποιος θα τον πει κλεφτη βασιζομενος μονο σε αυτη μου την δηλωση ?

    Μην το πλατιασουμε αλλο, δεν εχω να προσθεσω κατι παραπανω, τελος του οφτοπικ απο εμενα

  8. The Following 3 Users Say Thank You to ntinos For This Useful Post:

    deepBLUE (13-03-13), Panos 316T (13-03-13), Ptboul (13-03-13)

  9. #25
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παιδια κανεις δεν μπορει να ισχυριστεί ότι είναι αλάνθαστος. Παντα συμβαινουν και θα συμβαίνουν και λάθος διαγνωσεις και λάθος επισκευές.

    Σε ολους εχει συμβεί. Ειναι διαφορετικά ομως να το παραδέχεται ο μάστορας και να επιστρέφει τα χρηματα (όπως πχ είχε συμβεί σε μενα με το συνεργειο του θέματος) και διαφορετικά να προσπαθουν να σε βγαλουν τρελλο όπως επίσης μου έχει συμβεί σε άλλον...

  10. The Following 8 Users Say Thank You to Kostas_1 For This Useful Post:

    aristent (13-03-13), BILL007 (13-03-13), deepBLUE (13-03-13), kostas 325 (13-03-13), Nino (13-03-13), Ptboul (13-03-13), S8N (13-03-13), Vassilis ///M (13-03-13)

  11. #26
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ο Μάνος ο Μοράρης πάντως, ο οποίος αναφέρθηκε προηγουμένως, είναι κορυφαίος φρενάς και σχολαστικός μέχρι αηδίας. Τον γνωρίζω πάνω από 12 χρόνια και τον εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια. Σε ό,τι έχει πει σε μένα προσωπικά, έχει δικαιωθεί.

    Η δική μου εμπειρία απ' τον Τσεβά, βέβαια, ήταν θετική. Απ' την άλλη πρέπει να γνωρίζετε ότι έχει κόλλημα με τα γνήσια ανταλλακτικά (π.χ. τακάκια BMW), κι αυτό αυξάνει πολύ τον λογαριασμό. Δεν είναι δηλαδή ο άνθρωπος που θα σου βάλει textar ή ferodo, που θα αγοράσει φίλτρο ΜΑΝ ή λάδια Castrol ή που θα στείλει την κυλινδροκεφαλή για επισκευή. Θα βάλει τακάκια BMW, φίλτρο BMW, λάδια BMW και καινούργια κυλινδροκεφαλή. Υπάρχουν ιδιοκτήτες BMW που ψάχνουν αυτό ακριβώς το πράγμα. Για τα δύσκολα και τα πιο ψαγμένα υπάρχει και ο Μανώλης QSDS ο οποίος είναι εξαιρετικός αλλά έχει λίστα αναμονής.

  12. The Following 10 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    aristent (13-03-13), bakalos (13-03-13), bmwcompactjohn (16-03-13), giannis_compact (13-03-13), Konstantinos E60 (16-03-13), kostas 325 (13-03-13), Kostas_1 (13-03-13), Panos 316T (13-03-13), PANOS-E60 (13-03-13), Ptboul (13-03-13)

  13. #27
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    3.056
    Thanked
    8113
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ntinos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Λεω εγω οτι ο μπουΛι μου εκλεψε μια κατσικα.

    Ποιος θα τον πει κλεφτη βασιζομενος μονο σε αυτη μου την δηλωση ?
    εγώ σε πιστεύω !

    Μπούλι φέρε την κατσίκα πίσω γιατί θα γίνει ζηΜΝιά
    τούρμπο και πράσινα άλογα

  14. The Following User Says Thank You to Panos 316T For This Useful Post:

    bimmerm (13-03-13)

  15. #28
    Εγγραφή
    07-04-10
    Μηνύματα
    154
    Thanked
    94
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Για τον Μόραρη τα ίδια έχω ακούσει από πολύ κόσμο και για αυτό ήμουν τόσο απόλυτος και έγραψα τη κριτική.

    Δεν είπα ποτέ ως αρνητικό το γεγονός να βάλω τα γνήσια τακάκια κτλ απλά είπα οτι θα εμπαινα σε περιττά, ανούσια έξοδα και το πρόβλημα μου εν τέλει δε θα λυνόταν. Ο θόρυβος δεν προκαλείται από τα μη γνήσια τακάκια.

    Τέλος, δεν νομίζω να είπα οτι ο Τσεβάς είναι κακός μάστορας κτλ απλά ανέφερα μία κακή μου εμπειρία. Δεν είμαι σε θέση να πω το μάστορα κακό ή καλό. Όπως ο Libanner έγραψε μια αρνητική εμπειρία που είχε το ίδιο έκανα κι εγώ. Μπορεί να είχα 5 καλές εμπειρίες αλλά είχα και μία κακή. Σε άλλο thread μάλιστα τον έχω προτείνει κι έχω γράψει θετικά λόγια..






    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Μάνος ο Μοράρης πάντως, ο οποίος αναφέρθηκε προηγουμένως, είναι κορυφαίος φρενάς και σχολαστικός μέχρι αηδίας. Τον γνωρίζω πάνω από 12 χρόνια και τον εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια. Σε ό,τι έχει πει σε μένα προσωπικά, έχει δικαιωθεί.

    Η δική μου εμπειρία απ' τον Τσεβά, βέβαια, ήταν θετική. Απ' την άλλη πρέπει να γνωρίζετε ότι έχει κόλλημα με τα γνήσια ανταλλακτικά (π.χ. τακάκια BMW), κι αυτό αυξάνει πολύ τον λογαριασμό. Δεν είναι δηλαδή ο άνθρωπος που θα σου βάλει textar ή ferodo, που θα αγοράσει φίλτρο ΜΑΝ ή λάδια Castrol ή που θα στείλει την κυλινδροκεφαλή για επισκευή. Θα βάλει τακάκια BMW, φίλτρο BMW, λάδια BMW και καινούργια κυλινδροκεφαλή. Υπάρχουν ιδιοκτήτες BMW που ψάχνουν αυτό ακριβώς το πράγμα. Για τα δύσκολα και τα πιο ψαγμένα υπάρχει και ο Μανώλης QSDS ο οποίος είναι εξαιρετικός αλλά έχει λίστα αναμονής.

  16. The Following 3 Users Say Thank You to bakalos For This Useful Post:

    BILL007 (13-03-13), Kostas_1 (13-03-13), S8N (13-03-13)

  17. #29
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Και πολύ καλά έκανες, όλες οι απόψεις πρέπει ν' ακούγονται.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    BILL007 (13-03-13), Kostas_1 (13-03-13)

  19. #30
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    VOULA
    Μηνύματα
    1.898
    Thanked
    5249
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sharky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια κανεις δεν μπορει να ισχυριστεί ότι είναι αλάνθαστος. Παντα συμβαινουν και θα συμβαίνουν και λάθος διαγνωσεις και λάθος επισκευές.

    Σε ολους εχει συμβεί. Ειναι διαφορετικά ομως να το παραδέχεται ο μάστορας και να επιστρέφει τα χρηματα (όπως πχ είχε συμβεί σε μενα με το συνεργειο του θέματος) και διαφορετικά να προσπαθουν να σε βγαλουν τρελλο όπως επίσης μου έχει συμβεί σε άλλον...
    Μηπως ηθελες να πεις οτι "κανεις δεν ειναι ασφαλτος" ???

  20. The Following 3 Users Say Thank You to Nikos For This Useful Post:

    aristent (13-03-13), Kostas_1 (13-03-13), S8N (13-03-13)

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP