Σελίδα 1 από 200 1231151101 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 1993

Θέμα: Επικαιροτητα - Προβληματισμοι ...01 2013

  1. #1
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή Επικαιροτητα - Προβληματισμοι ...01 2013

    η συνεχεια εδω.

  2. #2
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    και για να το αναλυσω παιρετερω, εχουμε καποια κουσουρια σαν λαος, πολλα....
    ειμαστε πολυ "ζωα"...
    Δεν με ενδιαφερει να εχω μισος για τα "ζωα" που βλεπω γυρω μου καθημερινα ειτε ειναι συνδικαλιστες, ειτε ειναι φοροφυγαδες ειτε ειναι οτιδηποτε....
    το 80% των Ελληνων αν τους δινοταν η ευκαιρια να γινουν τρωκτικα θα το εκαναν, το αλλο 20% ειναι τα ατομα που εχουν ηθος!
    Δεν με ενδιαφερει να αλλαξω την νοοτροπια των Ελληνων, και δεν αλλαζει γιατι θελουμε βουρδουλα!
    Με ενδιαφερει να αλλαξω το 0,2-0,3% που ειναι "πουθεναδες" βρισκονται εκει που ειναι απο μας...και δημιουργουν καθημερινα τρωκτικα!

  3. The Following 4 Users Say Thank You to spar@ For This Useful Post:

    micz (27-01-13), oldcarskickass (02-03-13), sierra (27-01-13), vagmag (27-01-13)

  4. #3
    Εγγραφή
    02-01-11
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.686
    Thanked
    6573
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spar@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    και για να το αναλυσω παιρετερω, εχουμε καποια κουσουρια σαν λαος, πολλα....
    ειμαστε πολυ "ζωα"...
    Δεν με ενδιαφερει να εχω μισος για τα "ζωα" που βλεπω γυρω μου καθημερινα ειτε ειναι συνδικαλιστες, ειτε ειναι φοροφυγαδες ειτε ειναι οτιδηποτε....
    το 80% των Ελληνων αν τους δινοταν η ευκαιρια να γινουν τρωκτικα θα το εκαναν, το αλλο 20% ειναι τα ατομα που εχουν ηθος!
    Δεν με ενδιαφερει να αλλαξω την νοοτροπια των Ελληνων, και δεν αλλαζει γιατι θελουμε βουρδουλα!
    Με ενδιαφερει να αλλαξω το 0,2-0,3% που ειναι "πουθεναδες" βρισκονται εκει που ειναι απο μας...και δημιουργουν καθημερινα τρωκτικα!
    συμφωνούμε....
    2 τρόπους σκέφτομαι...
    1) Τις επόμενες εκλογές
    2) κάποιου τύπου εξέγερση εναντίων τους, ο εκδιωγμός τους, το χάος και ξανά από την αρχή χτίσιμο, αν καταφέρουμε να βάλουμε σειρά και δε γίνουμε ζούγκλα τύπου Λιβύης, Συρίας, Αιγύπτου, κλπ κλπ

  5. The Following 2 Users Say Thank You to vagmag For This Useful Post:

    sierra (27-01-13), spar@ (27-01-13)

  6. #4
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spar@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΟΟΟλοι λεμε το ιδιο.....
    το θεμα ειναι οτι οταν υπαρχει ενα προβλημα ψαχνεις την αιτια του προβληματος για να το διορθωσεις μια και καλη!
    Βριζετε τους δ.υ και τα διαφορα τρωκτικα, τα οποιο αναπτυχθηκαν μεσα απο τα λαμογια που κυβερνουν τα οποια ψηψιστηκαν απ τους Ελληνες πολιτες...
    Λοιπον τρωκτικα παντα θα υπαρχουν και παντα θα γλειφουν κ@λους για μια θεση...
    αυτο που με ενοχλει τωρα και θελω να αφανιστει ειναι οι 20 οικογενειες μεγαλοπολιτικων που γυρνανε τα τελευταια 30 χρονια μεσα στη Βουλη και δημιουργησαν αυτα τα τρωκτικα....
    για να τελειωσει αυτο το θεμα...
    ρε σπάρα...η κατάσταση δεν αλλάζει αγόρι μου. μοναδική ευκαιρία για ν'αλλάξει, είναι η ολική καταστροφή. τότε μόνο, όταν καταλάβουν ότι τελείωσε η μαρμίτα θα μας αφήσουν στην υσηχία μας όλοι αυτοί οι γκασμάδες.

    μετά απο 5 χρόνια συνεχόμενης πανελλαδικής ξευτίλας σε παγκόσμιο επίπεδο, δεν υπάρχει ούτε ενας που να θέλει ν'ανέβει στην εξουσία για ν'αλλάξει τα πράγματα.

    το απέδειξαν όλοι τους. απο τον καραμ...στον γαπ, στον αντωνάκη. τα ίδια σκατά όλοι τους.

    να πιάσουμε και τους άλλους? κλαμένο, παπαρήγα άλεξ και σια, άστο...το απόλυτο μηδέν.

    ωραίες είναι οι κουβέντες του στυλ ότι πρέπει ν'αλλάξουμε κτλ κτλ, αλλά ΔΕΝ.

    είμαστε τέτοια σκατοράτσα, που θέλουμε κάποιον απο πάνω μας, να μας έχει με τον βούρδουλα.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  7. The Following 3 Users Say Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    sierra (27-01-13), spar@ (27-01-13), vagmag (27-01-13)

  8. #5
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spar@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    και για να το αναλυσω παιρετερω, εχουμε καποια κουσουρια σαν λαος, πολλα....
    ειμαστε πολυ "ζωα"...
    Δεν με ενδιαφερει να εχω μισος για τα "ζωα" που βλεπω γυρω μου καθημερινα ειτε ειναι συνδικαλιστες, ειτε ειναι φοροφυγαδες ειτε ειναι οτιδηποτε....
    το 80% των Ελληνων αν τους δινοταν η ευκαιρια να γινουν τρωκτικα θα το εκαναν, το αλλο 20% ειναι τα ατομα που εχουν ηθος!
    Δεν με ενδιαφερει να αλλαξω την νοοτροπια των Ελληνων, και δεν αλλαζει γιατι θελουμε βουρδουλα!
    Με ενδιαφερει να αλλαξω το 0,2-0,3% που ειναι "πουθεναδες" βρισκονται εκει που ειναι απο μας...και δημιουργουν καθημερινα τρωκτικα!
    Αυτοί σπάρα ειναι σαν τον καρκίνο !! Κάνουν "μετάσταση" όταν δεν υπάρχουν αλλα υγειή κύταρα για να φάνε !!

  9. The Following 3 Users Say Thank You to Konstantinos E60 For This Useful Post:

    katsaraios (27-01-13), sierra (27-01-13), spar@ (27-01-13)

  10. #6
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stathis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν θα επρεπε να κανω καταμερισμο ευθυνων, θα ελεγα οτι τρωκτικα και πολιτικοι φταινε απο 40% και εμεις που τα ξεραμε και τα βλεπαμε και τους αφησαμε να ασελγουν πανω στην περιουσια μας το υπολοιπο.
    και τι θα μπορούσαμε να κάνουμε?
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  11. #7
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    βασικά καληνύχτες...
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  12. The Following User Says Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    vagmag (27-01-13)

  13. #8
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    γενικα σαν λαος θελουμε απο πανω μας καποιον να μας φοβιζει για να φερομαστε οπως πρεπει....
    οπου υπαρχει χαλαροτητα μπορουμε να τα καταστρεψουμε ολα!
    Δεν χρειαζεται να φτασουμε στο κρατος και στην πολιτικη!
    Μπορουμε απλα να δουμε τι γινεται γυρω μας σε αφυλαχτους δημοσιους χωρους σε δρομους, κλπ!
    Στο Μετρο π.χ που εχει παντου καμερες και φυλαξη ειμαστε Κυριοι και Κυριες...
    Ετσι ειναι η λογικη μας....
    Εγω δεν θελω να αλλαξω τον διπλανο μου, γιατι δεν με ενδιαφερει...Θελω να υπαρχει ενα Κρατος που θα κοβει τον κ@λο σε οποιοδηποτε παρανομει!
    εκει οχι μονο δεν θα υπαρχουν τρωκτικα....

  14. The Following 2 Users Say Thank You to spar@ For This Useful Post:

    oldcarskickass (02-03-13), sierra (27-01-13)

  15. #9
    Εγγραφή
    19-02-11
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    236
    Thanked
    435
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Να πω και κάτι άλλο. Τι επιλογές έχουμε για να ψηφίσουμε στις επόμενες εκλογές; Εγώ πιστεύω καμμία. Γιατί όσοι μπαίνουν στη Βουλή και σωστοί να είναι στο τέλος με κάποιο τρόπο αφομοιώνονται. Πέρα από τις διαφωνίες που βγάζουν προς τα έξω, κατά βάθος όλοι μαζί είναι ενωμένοι σαν μια γροθιά. Είμαι απογοητευμένος γιατί δεν έχω επιλογή.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to micz For This Useful Post:

    nikos1400 (27-01-13), Panos 316T (27-01-13)

  17. #10
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικά καληνύχτες...
    ωχ ωχ... σηκωθηκε η Γυναικα και ξηλωσε την μπριζα απ τον τοιχο...!!!

  18. The Following 3 Users Say Thank You to spar@ For This Useful Post:

    joseph (27-01-13), nikos1400 (27-01-13), Thomelef (27-01-13)

Σελίδα 1 από 200 1231151101 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP