Σελίδα 12 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 111 έως 120 από 329

Θέμα: γνωμες...καλο , κακο, και γιατι

  1. #111
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hades7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειμαι με το καφεδακι μου βρεχει εξω, τζακι δεν εχω το προσπερναμε αυτο, και απολαμβανω το σιριαλ του χτυκιαρη εχω συνδεσει και το λαπτοπ στην τηλεοραση να τα βλεπω σε 3D και χαι ντεφινιτιον και πανω που εχω καταναλωσει την μιση γαβαθα ποπ κορν και πανω στην κορυφωση της αγωνιας μπαινει ο ντιμπλου και μου χαλαει την διασκεδαση ασε μας ρε βαγγελη ασε τον ανθρωπα να εκφραστει να περασουμε και μεις την ωρα μας ευχαριστα,ξερουμε οτι δεν προκειται να το παρει και οτι η ολη ιστορια ειναι κουβεντα να γινεται ειμαι σιγουρος οτι αν δεν του κοβες την φορα μετα θα ανοιγε θρεντ τι ζαντες να εβαζα αν το επερνα κλπ κλπ κλπ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hades7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο χτυκιαρης τωρα εχει ρηξει οτι μπινελικι του ρχεται ευκαιρο και με καταριεται να μην μου ξανασηκωθει
    Μωρή αρωστιαρα φυματικη βλεννα.......άο την μέρα που σου έφαγαν το χρεπι, αφήνεις συνεχώς χολή!!!

    Ρε κουφαλα πολυ θέλω να το βρεις..... Και να μην ειναι σε πέτρες τακαρισμενο..... Να το εχει και να το λειτουργεί ένας ψωριασμενος και να το εχει γαμιστρωνα.....

    Αι σιχτιρ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Z4 DCT For This Useful Post:

    fanisk (30-12-12), hades7 (30-12-12)

  3. #112
    Εγγραφή
    22-03-11
    Περιοχή
    Γλυφαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.588
    Thanked
    1495
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Πάντως εγω αν ρωτούσα γνώμες για ένα συγκεκριμένο αμάξι ( που προσωπικά δεν το κάνω)
    Θα ήθελα συγκεκριμένες γνώμες για το αν είναι καλο το συγκεκριμένο.
    Αν ήθελα παρεμφερείς προτάσεις σε άλλες μάρκες θα είχε αναφερθεί.
    Το κυβικά, καρότσα, αξία αγοράς, μεταπωλησης εννοουνται.
    Μια Χαρα ειναι το συγκεκριμένο αν πληρεί
    Τα στοιχεια του.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A4 2.0 TFSI FWD B7
    - M3 E46 sold

  4. The Following 3 Users Say Thank You to STREETRACING For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (30-12-12), S8N (30-12-12), Z4 DCT (30-12-12)

  5. #113
    Εγγραφή
    22-02-11
    Περιοχή
    underworld
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    5.475
    Thanked
    15081
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ολο το 13 θα σε ταιζω και θα σε ποτιζω εγω θα πληρωνω και για την παρτη σου ολο τον χρονο εκτακτες ατακτες τακτικες συναντησεις πιτες μυτες ολα τα παντα εγω για παρτη σου αμα το παρεις το συγκεκριμενο αν ομως δεν το παρεις μεχρι τελη ιανουαριου και αποδηχθει και παλι οτι μας τα ζαλιζεις τσαμπα υποχρεουσε να ανοιξεις θρεντ αντιστοιχο για ζαντες που θα του βαζες και ντιτειλ που θα του κανες για να σε γλεντισουμε.λοιπον ακουω........
    αντε γεια...

  6. The Following 4 Users Say Thank You to hades7 For This Useful Post:

    Eleni (30-12-12), S8N (30-12-12), spar@ (30-12-12), Stamatis (30-12-12)

  7. #114
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    συμφωνα με αυτα που εγραψε ο προεδρος και στα δυο του ποστς επιβεβαιωνεται η ρηση "καποια στιγμη ολοι με ενα ****** θα καταληξετε"... χεχεχεχε

    στο στρεβλο οικονομικο μας περιβαλλον, ενα διλιτρο και κατω αυτοκινητο εχει σημαντικα μικροτερα κοστη χρησης και αυτο δεν ειναι κατι που μπορει ευκολα να παραβλεψει καποιος πλεον.


    απο την αλλη καταλαβαινω το γιαννη, θα προτιμουσε να φυγει το Ζ4 σε μια αξιοπρεπη τιμη και να παει στη θεση του ενα αυτοκινητο που θα μπορεουσε να παει ολη την οικογενεια μια εκδρομη με ανεση και ασφαλεια.
    πριν λιγες μερες εβαλα φωτο μια 6 μελη οικογενεια των 80s σε εκδρομη με ρενω 8.

    κακα τα ψεματα, οι εποχες αλλαξαν απο τοτε.

    για το αυτοκινητο που συζηταμε πριν 3-4 χρονια καποιος εδωσε 90+ χιλιαδες. η σημερινη τιμη δεν δικαιολογει τη φυσιολογικη απαξιωση, ειναι αποτελεσμα της στρεβλης αγορας.
    οτιδηποτε αυτοκινητο και να παρει καποιος σημερα θα χασει πολλα στη μεταπωληση, οχι γιατι δεν αξιζουν τα μεταχειρισμενα, αλλα λογω του οτι οι αγοραστες και τα μετρητα ειναι ελαχιστα πλεον.

    θα χασει λοιπον 20 χιλιαρικα σε 5 χρονια ο γιαννης, αν υποθεσουμε οτι δεν θα βρει κανεναν αγοραστη και θα το πεταξει στην ανακυκλωση.
    ε και?
    αν παρει ενα F10 520 ντηζελ καινουργιο, ποσα θα χασει σε 5 χρονια, λιγοτερα?
    δε νομιζω.

    η κανονικη τιμη αυτου του αυτοκινητου θα ηταν πανω κατω 50 χιλιαρικα. στην 5ετια θα το πουλαγες τα μισα, οποτε η απαξιωση που θα φαει ο γιαννης αν το πεταξει (μαζι με τη διαφορα σε κοστη απο ενα διλιτρο) θα ειναι η ιδια που θα ηταν και υπο νορμαλ συνθηκες.

    η γνωμη μου ειναι οτι εφοσον το αυτοκινητο ειναι ενταξει να το παρει.

    δε συζηταω για λυσεις Χ5 Ε53, ειναι παλια αυτα τα αυτοκινητα πλεον, δεν συγκρινονται με το Ε60, τα Ε70 απο την αλλη κρατανε υψηλοτερες τιμες.
    επισης δεν βλεπω το λογο να αγορασει στην ελλαδα καποιος ενα ψηλο αυτοκινητο τυπου τζιπ με μεγαλη μετωπικη επιφανεια και ασφαλτινα χαρακτηριστικα οπως αυτα της σειρας Χ.
    δεν θα πανε αυτα τα αυτοκινητα πολυ μακρυτερα απο ενα 530xi.
    αν υπαρχει αναγκη για πραγματικη εκτος δρομου κινηση, ενα τογιοτα ή λαντροβερ ειναι καλυτερες επιλογες.

  8. The Following 10 Users Say Thank You to Stathis For This Useful Post:

    alexk (30-12-12), aristent (30-12-12), Bitz (30-12-12), Civileng (01-01-13), Driver M (30-12-12), GiannisRob (30-12-12), PANOS-E60 (30-12-12), S8N (30-12-12), Stamatis (30-12-12), Z4 DCT (30-12-12)

  9. #115
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hades7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολο το 13 θα σε ταιζω και θα σε ποτιζω εγω θα πληρωνω και για την παρτη σου ολο τον χρονο εκτακτες ατακτες τακτικες συναντησεις πιτες μυτες ολα τα παντα εγω για παρτη σου αμα το παρεις το συγκεκριμενο αν ομως δεν το παρεις μεχρι τελη ιανουαριου και αποδηχθει και παλι οτι μας τα ζαλιζεις τσαμπα υποχρεουσε να ανοιξεις θρεντ αντιστοιχο για ζαντες που θα του βαζες και ντιτειλ που θα του κανες για να σε γλεντισουμε.λοιπον ακουω........
    Ναι ρε δε το ήξερα.........να αγοράσω με το στανιο αμαξι άμα δε μου κάτσει.....

    Οποίος θέλει απαντάει.....θρεντ για γνώμες άνοιξα..... Οχι τα πόδια για να γ@αμησει οποίος κάνει κεφι
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  10. #116
    Εγγραφή
    22-02-11
    Περιοχή
    underworld
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    5.475
    Thanked
    15081
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Z4 DCT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ρε δε το ήξερα.........να αγοράσω με το στανιο αμαξι άμα δε μου κάτσει.....

    Οποίος θέλει απαντάει.....θρεντ για γνώμες άνοιξα..... Οχι τα πόδια για να γ@αμησει οποίος κάνει κεφι
    προβλεψημος λαγος που το βαλε στα ποδια τι εγεινε τωρα πεσανε τα σηκωμενα αυτια? λοιπον λαγουδακι αφου εβαλες παλι την γλωσσιτσα μεσα και εγεινες κυριος εγω θα σε κερασω εναν ταμ ταμ το παρεις δεν το παρεις και αμα το παρεις και ενα ασημενιο πολυ καλο πορτκλε απο παρτη μου.
    αμα θες την γνωμη μου παρτο εμενα μ αρεσει πολυ
    αντε γεια...

  11. The Following 3 Users Say Thank You to hades7 For This Useful Post:

    aristent (30-12-12), Bitz (30-12-12), Z4 DCT (30-12-12)

  12. #117
    Εγγραφή
    22-02-11
    Περιοχή
    underworld
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    5.475
    Thanked
    15081
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    το πορτκλε ξεχασα να σου πω θα εχει το σημα της αουντι
    αντε γεια...

  13. The Following 3 Users Say Thank You to hades7 For This Useful Post:

    aristent (30-12-12), S8N (30-12-12), Stathis (30-12-12)

  14. #118
    Εγγραφή
    08-08-11
    Περιοχή
    χαιδαρι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    3.220
    Thanked
    7747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εναλακτικα παιρνεις και αυτο...τρανςφομαρεται το κανεις οτι θελεις...

    untitled.png

  15. #119
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εκεί στη VT Motors πάντως ξέρουν να περιγράφουν εξοπλισμό: ηλεκτρικές κουρτίνες, ρουφηχτες πόρτες. Πρόσεξε μην πλησιάσεις πολύ και σου ρουφήξει τιποτ' άλλο.

  16. The Following 6 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    aristent (30-12-12), bimmerm (30-12-12), GiannisRob (30-12-12), Leonidas_E39 (30-12-12), Stathis (30-12-12), Z4 DCT (30-12-12)

  17. #120
    Εγγραφή
    08-01-10
    Μηνύματα
    1.809
    Thanked
    4003
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Πάντως παιδιά μου κάνει εντύπωση κάτι.

    Από τη μία οι μισοί λένε δεν αξίζει, είναι κακό αυτοκίνητο, πάρε Χ3 ή Χ5 (για το Χ3 δεν θέλω να πω την προσωπική άποψή μου).
    Οι άλλοι μισοί λένε να μην πάρει τρίλιτρο να πάρει κάτι μικρότερο μην χάσει χρήμματα.

    Εντύπωση μου προκαλεί όταν είχε ανοίξει θρεντ για το πόρσε, όλοι του λέγανε "πάρε το εργαλείο", "μαμάει κάνει ράνει".
    Επίσης, είμαι σίγουρος άν είχε ανοίξει θρεντ για να αγοράσει Μ5 ή να αγοράσει Μ3 ή 1 Μ όλοι θα του λέγανε "πάρε το εργαλείο", "τρελό οικογενειακό".
    Μια στο καρφί και μια στο πέταλο όπως πάντα μου έλεγε ο πατέρας μου !

    Θέλει να πάρει ο άνθρωπος ένα αυτοκίνητο όμορφο, άνετο, με εξοπλισμό και με καλές επιδόσεις.
    Τέλειο για οικογένεια είναι, απίστευτη παθητική ασφάλεια, εξαιρετική ενεργητική ασφάλεια συν του ότι είναι τετρακίνητο.
    Τι πιο φυσιολογικό να θέλει ο άνθρωπος για να βάλει την οικογένεια μέσα ?

    Πίσω στο θέμα Γιάννη.
    Το 525 που έβαλες είναι με το τρίλιτρο κινητήρα ?
    Άν είναι με πιο καλό εξοπλισμό και χαμηλότερη τιμή, πάρε το και μπορείς να βάλεις το πρόγραμμα από το τρίλιτρο και να έχεις τα ίδια άλογα.
    Νομίζω ότι η κατάσταση είναι ίδια με τα 325/330 και 125/130 όπου κάθε μηχανικό μέρος είναι ολόϊδιο πλην του προγράμματος.
    Νομίζω ότι το Αλωνησιώτης θα μπορεί να σε βοηθήσει να βάλεις πρόγραμμα του τρίλιτρου.

  18. The Following 7 Users Say Thank You to alexk For This Useful Post:

    Eleni (30-12-12), Kostas_1 (30-12-12), PANOS-E60 (30-12-12), S8N (30-12-12), spar@ (30-12-12), Stathis (30-12-12), Z4 DCT (30-12-12)

Σελίδα 12 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP