Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 29 από 29

Θέμα: [E46] angel ayes- 60led

  1. #21
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Aigio
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    102
    Thanked
    121
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου το κατάλαβα απολύτως πως τα έβαλε...Απλά έχω σοβαρότατες ενστάσεις, γιατί έχω δοκιμάσει απο πρώτο χέρι, τι γίνεται στο αμάξι όταν μπερδεύονται τα ρεύματα...
    Και εδώ ξεκάθαρα μπερδεύονται υπο συνθήκη...
    Οταν στα +12 που δίνουν τα footwell (πες ότι θες να ανάψεις το βράδυ την πλαφονιέρα να δείς κάτι-άρα ανάβουν και τα footwell),πέσουν και τα +12 απο τα φώτα τα μπροστινά,απίθανο το βλέπω το canbus να μην τα κάνει όλα π#@#$!%...Αναπόφευκτα το ένα ρεύμα θα πέσει με το άλλο...

    Πως αποφεύγουν δηλαδή οι άνθρωποί αυτό το confilct?

    Φιλικά Βασίλης
    Βασιλη, στα τοσα thread που εχω διαβασει σε ξενα forum σχετικα με τα angel, δεν εχει πεσει στην αντιληψη μου καποιο παραπονο γι αυτο το θεμα.
    Εγω προσωπικα δεν το εχω κανει γιατι αποφασισα να συνδεσω τελικα τα angel με τα φωτα θεσης (μικρη σκαλα).

    Αν υπαρχει τελικα προβλημα και καποιος θελει τοσο πολυ το συγκεκριμενο εφε, μπορει να βαλει εναν διακοπη, να απομονωνει οποτε θελει τα εσωτερικα φωτα απο τα angel.

    Αν και πιστευω οτι η λειτουργια αυτη ειναι μονο για το κλειδωμα -ξεκλειδωμα του αυτοκινητου. Διαφορετικα καθε φορα που θα ανοιγες την πορτα, θα αναβαν και τα εσωτερικα φωτα και κατα συνεπεια τα angel eyes.

  2. #22
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Ναουσα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.108
    Thanked
    2482
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο christar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασιλη, στα τοσα thread που εχω διαβασει σε ξενα forum σχετικα με τα angel, δεν εχει πεσει στην αντιληψη μου καποιο παραπονο γι αυτο το θεμα.
    Εγω προσωπικα δεν το εχω κανει γιατι αποφασισα να συνδεσω τελικα τα angel με τα φωτα θεσης (μικρη σκαλα).

    Αν υπαρχει τελικα προβλημα και καποιος θελει τοσο πολυ το συγκεκριμενο εφε, μπορει να βαλει εναν διακοπη, να απομονωνει οποτε θελει τα εσωτερικα φωτα απο τα angel.

    Αν και πιστευω οτι η λειτουργια αυτη ειναι μονο για το κλειδωμα -ξεκλειδωμα του αυτοκινητου. Διαφορετικα καθε φορα που θα ανοιγες την πορτα, θα αναβαν και τα εσωτερικα φωτα και κατα συνεπεια τα angel eyes.
    ερωτηση τρα τα δικα μου ειναι συνδεμενα με τις ψηρες!
    αυτα μπορουνε να τα ενωσουμε με τις ψηρες χωρις προβλημα?? δλδ να βγαζει βλαβη??

  3. #23
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Aigio
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    102
    Thanked
    121
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pontiosM3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ερωτηση τρα τα δικα μου ειναι συνδεμενα με τις ψηρες!
    αυτα μπορουνε να τα ενωσουμε με τις ψηρες χωρις προβλημα?? δλδ να βγαζει βλαβη??
    Επειδη η καταναλωση των led ειναι αρκετα μικροτερη απο την κανονικη λαμπα, θελει αντισταση ή να συνδεσεις παραλληλα λαμπακια που να φωτανε στο εσωτερικο του αυτοκινητου για να μην φαινονται.
    Οπως μου ειχε πει καποιος, δες και την θετικη πλευρα, θα εχεις φως και στον κινητηρα Αυτο εχω κανει και εγω.

  4. #24
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο christar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασιλη, στα τοσα thread που εχω διαβασει σε ξενα forum σχετικα με τα angel, δεν εχει πεσει στην αντιληψη μου καποιο παραπονο γι αυτο το θεμα.
    Εγω προσωπικα δεν το εχω κανει γιατι αποφασισα να συνδεσω τελικα τα angel με τα φωτα θεσης (μικρη σκαλα).

    Αν υπαρχει τελικα προβλημα και καποιος θελει τοσο πολυ το συγκεκριμενο εφε, μπορει να βαλει εναν διακοπη, να απομονωνει οποτε θελει τα εσωτερικα φωτα απο τα angel.

    Αν και πιστευω οτι η λειτουργια αυτη ειναι μονο για το κλειδωμα -ξεκλειδωμα του αυτοκινητου. Διαφορετικα καθε φορα που θα ανοιγες την πορτα, θα αναβαν και τα εσωτερικα φωτα και κατα συνεπεια τα angel eyes.

    Πραγματικά με έχει φάει η απορία...Θα στείλω μαιλ στους αμερικάνους να δω τι θα πούν...

    Γιατί αμα είναι τόσο προχειροδουλειά τους αξίζει χρυσό βατόμουρο...

    Είδωμεν...



  5. #25
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Ναουσα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.108
    Thanked
    2482
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματικά με έχει φάει η απορία...Θα στείλω μαιλ στους αμερικάνους να δω τι θα πούν...

    Γιατί αμα είναι τόσο προχειροδουλειά τους αξίζει χρυσό βατόμουρο...

    Είδωμεν...
    περιμενουμε λοιπον τις απαντησεις τους!!

  6. #26
    Εγγραφή
    08-01-10
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.025
    Thanked
    439
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Στο Ε92 τους αποστέλλεις τα φανάρια για τη μόντα....θεωρητικά τα καλύτερα led angels.

  7. #27
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Ναουσα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.108
    Thanked
    2482
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    τι θα γινει θα κανουμε αγορα???????????
    μου τι σπαει που καιγοντε τοσο συχνα

  8. #28
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    και ποιος σου λεει εσενα οτι δεν θα καιγονται και αυτα συχνα?για σκεψου απ τα 60 να καουν 3-4 σκορπια????τελεια θα δειχνει

  9. #29
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Ναουσα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.108
    Thanked
    2482
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    καλα δεν εχεισ και αδικο αλλα ενασ φιλος που τα εχει στο 46αρι του ειναι γαματα,,

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP