Σελίδα 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 82

Θέμα: Άλλαξε χέρια η ΒMW στη Λάρισα

  1. #41
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    40 γιουρια για να σβησει το λαμπακι, χωρις καμια αλλη εργασια, νομιζω ειναι εξωφρενικη χρεωση.

    Αληθεια, αλλαξε ολο το πακετο των αντιπροσωπειων χερια; Η Μεταλλαξη ειχε και Honda και Volvo και Mini, εκτος απο την BMW.
    "You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". - Marco Simoncelli R.I.P.

  2. The Following User Says Thank You to nfot For This Useful Post:

    Thomelef (03-01-13)

  3. #42
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα επισκέφτηκα τις εγκαταστάσεις για το προληπτικό λαμπάκι στα 4 χρόνια. Έλεγχος στο αμάξι σβήσιμο του λαμπάΚιου και -40,59 ευρώ το πορτοφόλι. Δεν μπορώ να κρίνω καθώς με εξυπηρέτησαν τα ίδια παιδιά με πριν που γνωρίζω κάπως
    Kαι γιατί δεν το έσβηνες μόνος σου?
    1 λεπτού διαδικασία είναι.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  4. The Following 4 Users Say Thank You to Driver M For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (03-01-13), bimmerm (03-01-13), Eleni (03-01-13), scania124 (03-01-13)

  5. #43
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    40 ευρω χρεωσαν το μπριζωμα και καλα ελεγχος!! ασχετα αν ηταν ενα λαμπακι μονο.
    ετσι χανουν πελατες...
    βεβαια δεν οφειλαν σε τιποτα να το κανουν τσαμπα, αλλα οχι και για ενα λαμπακι...

  6. #44
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κατερινη-Νεοι Πόροι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.452
    Thanked
    3569
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    αχ αντρικο θα σε μαλωσω....1 λεπτο δεν ειναι η ολοι δουλεια .
    νανε καλα το youtube....
    προφανως σου χρεωσαν τον ελενχο που και καλα εκαναν ο οποιος ειναι και καλα χειμερινος ελενχος και τον χρεωνουν αν δεν κανω λαθος 30+φπα.

  7. #45
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Η χρεωση αντιστοιχεε σε 33 ευρω + ΦΠΑ. Δλδ, χρεωσαν μιση εργατωρα.
    "You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". - Marco Simoncelli R.I.P.

  8. #46
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Έλεγε 1/13* και όχι 1/12 που έγραψα, προφανώς το καταλάβατε.
    Ναι δεν είχε απολύτως τίποτα το αμάξι και κόστισε τόσο. (πριν 2Κ χλμ άλλαξα και λάδια)
    Η αλήθεια είναι ότι ήξερα να το σβήσω και μόνος αλλά λέω ΜΗΠΩΣ και...είχα ταξίδι μπροστά μου. Τελικά ήθελα να δώσω τα 40Ε. Δεν πειράζει την ΥΓΕΙΑ μας να έχουμε...

  9. #47
    Εγγραφή
    27-11-11
    Μηνύματα
    420
    Thanked
    469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    το θεμα φιλε δεν ειναι αν ηθελες να τα δωσεις εσυ αλλα οτι δεν επρεπε να τα παρουν αυτοι.γιατι σκοπος τους ειναι η' θα επρεπε να ειναι να εξυπηρετησουν σωστα τον πελατη και οχι να τον γδυνουν με το παραμικρο επειδη δεν εχουν δουλεια ,τωρα.
    τους δινεις το δικαιωμα αθελα σου να αποκτουν μια λαθος νοοτροπια οπως το παραδειγμα με τον φιλο σκανια σε αναλογο τοπικ που τους εκοψε τον βηχα.

    το ιδιο θεμα ειχα και εγω πριν λιγο καιρο αλλα βαθια υποψιασμενος(ναναι καλα τα φορουμ) εκανα τηλεφωνικα την ιδια ερωτηση σε 3 αντιπροσωπειες αθηνα και θεσσαλονικη.μια εξ αυτων πολυ μεγαλη ζητουσε να το δει απο κοντα(σιγα) η' αλλη ηθελε τα ιδια χρηματα και η τριτη οχι μονο μου εδωσε τηλεφωνικα επι 10' οδηγιες να το σβησω αλλα μου ειπε αν δεν τα καταφερω να παω απο εκει να γινει ελεγχος και στα αμορτισερ που ηθελα ,ΔΩΡΕΑΝ.αλοιμονο μου ειπε...βγαλε συμπερασματα...ερευνα την αλλη φορα.

  10. The Following 6 Users Say Thank You to bimmerm For This Useful Post:

    aristent (03-01-13), Bazil Van Sinner (03-01-13), Driver M (03-01-13), Eleni (03-01-13), Stathis (03-01-13), Thomelef (03-01-13)

  11. #48
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    τη δοξα πολλοι εμισησαν, το χρημα ουδεις!

  12. The Following 3 Users Say Thank You to Stathis For This Useful Post:

    aristent (03-01-13), Bazil Van Sinner (03-01-13), Thomelef (03-01-13)

  13. #49
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα επισκέφτηκα τις εγκαταστάσεις για το προληπτικό λαμπάκι στα 4 χρόνια. Έλεγχος στο αμάξι σβήσιμο του λαμπάΚιου και -40,59 ευρώ το πορτοφόλι. Δεν μπορώ να κρίνω καθώς με εξυπηρέτησαν τα ίδια παιδιά με πριν που γνωρίζω κάπως

    χαλαλι τους ρε!

    Προσωπικα ΔΕΝ θα ξαναπερνουσα ουτε απο εξω!

    Για να μου σβησει τα 2 λαμπακια απο ABS και DSC που μου αναψαν πριν κανα διληνο,μου πηρε 5λεπτα της ωρας και 15εουρως η αντιπ.στη Δραμα,καθως επισης και οταν δεν μπορουσα να βγαλω τα μπρατσα απο τους υαλοκαθαρηστηρες πηγα εκει,και με ενα ειδικο εργαλειο μου τα βγαλε,εννοειται δωρεαν,και θα ξαναπαω γιατι ειναι ωραιος !

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  14. The Following User Says Thank You to Bazil Van Sinner For This Useful Post:

    scania124 (03-01-13)

  15. #50
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο scania124 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αχ αντρικο θα σε μαλωσω....1 λεπτο δεν ειναι η ολοι δουλεια .
    νανε καλα το youtube....
    προφανως σου χρεωσαν τον ελενχο που και καλα εκαναν ο οποιος ειναι και καλα χειμερινος ελενχος και τον χρεωνουν αν δεν κανω λαθος 30+φπα.
    Δεν ξέρω Θάνο , το αμάξι μπήκε ράμπα σηκώθηκε, κοιτάχτηκε . Δεν βρέθηκε κάτι (ευτυχώς- αναμενόμενο) κατέβηκε. Παρατηρήσεις μηδέν(0) , μου το τόνισαν και 2-3 φορές στο ταμείο . Κύριε έχετε ΜΗΔΕΝ παρατηρήσεις, πλήρωσα ,start engine , βενζινάδικο (άλλα 70 εκεί -για να φύγει με το χρόνο και το 100αρι ) σπίτι, καφέ και επιστροφή από την άδεια. Ξαναλέω, την υγεία μας να έχουμε. Πλέον με βλέπω να πάω μόνο έξω , εκεί που ουσιαστικά ελέγχθηκε και το αυτοκίνητο πριν πάω για τα χαρτιά. Έτσι και αλλιώς εγγύηση γιοκ λόγω βαδίσματος εις τον 4 χρόνο ύπαρξης... (ζωή να έχει....)

Σελίδα 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP