Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 50

Θέμα: Tα δικαιώματα του οδηγού σε αστυνομικό έλεγχο (όσα πρέπει να ξέρεις!)

  1. #41
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Χθες βραδυ στο φαναρι του Αγ.Διονυση στο Πειραια (πορτοκαλι) μπαινω παραλιγο με μπαντα μεχρι που ειδα το περιπολικο αριστερα και την εκοψα Ενας αστυνομικος στο δρομο μου αναβει το φακο, λιγο πιο δεξια ειναι αλλοι 4-5 και 1 με πολιτικα. Οπλα, φακοι, στη τσιτα και τυπικοι ολοι. Ελεγχος χαρτιων, που παω τετοια ωρα (2πμ), που μενω, ποσα χλμ ειναι απο το σπιτι μου μεχρι εδω, τι σπουδασα, που δουλευω, μονο τι χρωμα βρακι φοραω δεν με ρωτησαν. Δεν εισαι υποχρεωμενος να απαντησεις σε τετοιες ερωτησεις, αλλα αν δεν εχεις να κρυψεις κατι απαντας γιατι κανεις τη ζωη και των 2 πλευρων πιο ευκολη. Ανταλλαξαμε ευχες για την Ανασταση και εφυγα.

  2. The Following 6 Users Say Thank You to fanisk For This Useful Post:

    aristent (04-05-13), BILL007 (04-05-13), bill_m3 (04-05-13), michaelp900 (04-05-13), pilot (04-05-13), Ptboul (08-05-13)

  3. #42
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Χθες βραδυ φευγω απο το σπιτι, 2-3 στενα παραπερα βλεπω φωτα σε καθετο στενο. Παιζω τα δικα μου γιατι εχω προτεραιοτητα και στριβω. ΔΙΑΣ, μολις τους περασα κανω δεξια γιατι λεω δεν μπορει θα με σταματησουν Ηρθαν, κορνα, χαρτια, σωματικος ελεγχος, ψαξιμο στο αμαξι χωρις να ακουμπησουν τιποτα, εγω τα ανοιγα ολα. Καληνυχτα.

    Α ναι, να φτιαξω και την αυτοκολλητη πινακιδα μπροστα γιατι ετσι το πηρα απο τον προηγουμενο και ειναι πλαστογραφια οπως πληροφορηθηκα. Να το ξερετε !

  4. The Following 4 Users Say Thank You to fanisk For This Useful Post:

    aristent (02-06-13), Bazil Van Sinner (09-08-13), BILL007 (02-06-13), sierra (02-06-13)

  5. #43
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Να ειχες και καμμια "εγκληματικη" φατσα ρε Φανουλη να το καταλαβω γιατι σε σταματανε,αλλα εσυ μονο για γκανγκστερ δεν μοιαζεις!!!

    ....ισως να ειναι μεγαλη "αλητεια" το μπεμβεδικο σου!!!

  6. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    fanisk (02-06-13)

  7. #44
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ειχες και καμμια "εγκληματικη" φατσα ρε Φανουλη να το καταλαβω γιατι σε σταματανε,αλλα εσυ μονο για γκανγκστερ δεν μοιαζεις!!!

    ....ισως να ειναι μεγαλη "αλητεια" το μπεμβεδικο σου!!!
    Περιμενε να μπουν και τα light tints, μαυρη μαυριλα πλακωσε

  8. The Following User Says Thank You to fanisk For This Useful Post:

    aristent (02-06-13)

  9. #45
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Πειραιας 7 το πρωι εξω απο το λιμανι. Μπλε octavia (με 3 αλβανους τελικα) και πισω 6 διας. Τον βγαζουν δεξια, παιρνουν θεσεις και οι 6 και αυτοι απο το octavia δεν βγαινουν ουτε βγαζουν τα χερια εξω. Θα γινει μακελειο λεω Τελικα με αρκετη πιεση και ολοι με τα οπλα στα χερια.. βγαλαν τα χερια εξω, βγηκε ο οδηγος και ειπε "πως δεν ακουγε" αλλα ακουσαμε ολοι οι αλλοι τριγυρω. Τρελο μποτιλιαρισμα απο περιεργους οδηγους, σκεφτηκα να μη πατησω κορνα αφου ηταν ολοι συγκεντρωμενοι μη γινει στραβη. Μετα ειδα και τις φατσες τους για αυτο η παρενθεση.

    Δεν ξερω αν τελικα τους βρηκαν κατι γιατι εφυγα, αργουσαν παρα πολυ ομως, ποιος ξερει τι κουβαλαγαν ή αν απλα δεν ειχαν χαρτια.

  10. #46
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπλε octavia (με 3 αλβανους τελικα) και πισω 6 διας.

    Δεν ξερω αν τελικα τους βρηκαν κατι γιατι εφυγα, αργουσαν παρα πολυ ομως, ποιος ξερει τι κουβαλαγαν ή αν απλα δεν ειχαν χαρτια.
    τιποτα Φανη,απλα το 8βια ηταν της ασφαλειας και το ειχαν δανειστει για μια μεταφορα

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  11. #47
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Συναντηση με gnx χθες να του δωσω τα λαδια σε γνωστο parking, λιγο αφου δωσαμε τα χερια και πριν βγαλω τη σακουλα σκαει ΔΙΑΣ με mp5 Ευγενεστατοι, "σβηστε παρακαλω το τσιγαρο σας, οχι κατω.." Ελεγχος χαρτιων, ψαξιμο στο Z, γιατι δεν εχω πινακιδα μπροστα, που μενω, που δουλευω, γιατι εχουμε και οι 2 bmw, κ.α γνωστα

  12. #48
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    gmsta polixronh pou den giname evzwnoi

    ολο και πιο πολυ μου φαινεται οτι ψαχνουν τους λιγοτερο υποπτους να κανουν ελενγχο να περναει η ωρα

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  13. #49
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bazil Van Sinner Εμφάνιση μηνυμάτων
    gmsta polixronh pou den giname evzwnoi

    ολο και πιο πολυ μου φαινεται οτι ψαχνουν τους λιγοτερο υποπτους να κανουν ελενγχο να περναει η ωρα
    Δεν πειραζει ρε μπαζιλ, απο το τιποτα? Παλια σπαζομουν πολυ που με σταματουσαν. Τωρα το χαιρομαι γιατι ισως αυριο μεθαυριο πιασουν καποιον που παλαιοτερα θα περναγε διπλα τους αερατος. Αφου δεν εχω κατι παρανομο πανω μου και δεν βιαζομαι, ας ψαχνουν οση ωρα θελουν. Τα οπλοναρκωμπλοκα και τα αλκοτεστ τα χαιρομαι πολυ, σε αυτα με το ρανταρ ριχνω κλαμα

  14. The Following 6 Users Say Thank You to fanisk For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (09-08-13), BILL007 (09-08-13), jkourkoulis (10-08-13), Kostas_1 (10-08-13), tokiko (10-08-13), Vassilis ///M (10-08-13)

  15. #50
    Εγγραφή
    31-12-10
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    489
    Thanked
    740
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ειμαι Λεωφορο Αθηνων με κατευθυνση προς Ελευσινα στο Παλατακι κοντα, εχω αναμμενα μονο angel eyes κ μπροστα μου δεξια να βγαινει ενας απο το πουθενα μες τα μαυρα κ να μου κανει σημα με τον φακο..
    Ωραια λεω, κυριος αναβω αλαρμ κανω δεξια..
    Τα γνωστα, χαρτια, ελεγχος μεσα το αμαξι, εχεις κατι πανω σου που δεν πρεπει να εχεις.... μπλα μπλα μπλα..
    Εχουν κατσει 2 απο τους 4 κ τους κοζαρω που χαζευουν τα angel, φιλε που τα εβαλες? Τιμη? Εχω κ εγω ενα ιδιο κ θελω να βαλω... και η κουβεντα συνεχιζεται για μια ακομη φορα, απο τις αρκετες που μου τυχαινει ιδιο σκηνικο!
    Αφου τελειωνουμε περιμενω να μου την πουν για να αναψω κανονικα τα φωτα αλλα τπτ, κυριος κ εγω παιρνω τα χαρτια και χαιρετω!

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP