Σελίδα 1 από 18 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 174

Θέμα: Αντλια υψηλης και αντιπρoσωπείες του κ@λου....

  1. #1
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Thumbs down Αντλια υψηλης και αντιπρoσωπείες του κ@λου....

    Εν ολιγης .....με 17000χλμ μας ήρθε και εμας στις αγκάλες μας το πρόβλημα με την αντλία υψηλης πιεσης καύσιμου,.......τι και αν ειχα κανει το update αποι το 2010.....αρχισε με καποια λιγο μεγαλύτερα μιζαρισματα και ξαφνικά μου αναψε rduche power 2 φορες....
    Πηγα λοιπον σε μεγαλη αντιπροσωπεία στην Συγγρου και μετα απο την διάγνωση .....το αφησα για να μου την αλλαξουν....

    Κοστος μαζι με τις εκπτωσεοις 407ε

    Το μεσημερι λοιπον πανευτυχής, παρέλαβα το αμαξι , χωρις μιζαρισματα και χωρις παρατράγουδα και πηγα σπιτι, οπου το άφησα την ραμπα(κατηφορα) για να το καθαρίσω ....

    Οταν λοιπον το καθαρισα και πηγα να το μετακινήσω....νασου απο κατω μια κηλίδα λαδι!!......μετα το εγκεφαλικό και τα χαπια απο τον γειτονα...τηυλ στον τεχνικο,..........
    Μου απάντησε οτι δεν ξεω να μιλησω με τον τεχνικο που το κοιταξε και να σας καλεσω.....
    Αφου δεν με καλεσε ξαναπαίρνω για να του πω απο που ακριβως τρεχει......αφου μεσα σε 5 λεπτα το σηκωσα στους γρύλους.....
    Μου λεει......'' με συγχωρείτε, ουτε εγω δεν το ηξερα οτι αλλάζοντας την αντλία εχουμε απώλεια λαδιού...και μάλλον εμεινε λιγο λαδι στην ποδια''

    Του απαντώ και γω.....τι λες γαμω την κοινωνία μου,,,,,,!!!!...τι έφερα εκει κανα μπουρδέλο???.....στο έφερα σε κατάσταση να γυαλιστείς πανω του και μου το παραδίδεις με λάδια να σταζουν και το μοτερ λες και σκούπισες τον κωλο σου και μετα αφου δεν ειχες χαρτι, σκουπίστηκες απο το μοτερ???.....
    Αρχισε τα σας παρακαλώ....το παιδι δεν το πρόσεξε!!!!!.......ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ


    Το σκούπισα απο κατω οσο μπορούσα και σήμερα το έβγαλα μια βολτα.......το λαδι δείχνει να μην εχει φύγει ακομη ολο......αυριο θα το παω εκει......

    Ετοιμάστε τις γλώσσες σας,.........θα πέσει σκούπισμα Ελληναρες
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  2. The Following 13 Users Say Thank You to Z4 DCT For This Useful Post:

    chief (28-10-12), doctore (27-10-12), EVERGET (29-10-12), Karizma Z4 (27-10-12), Kostas_1 (27-10-12), Leonidas_E39 (27-10-12), nikos1400 (28-10-12), Panos 316T (27-10-12), S8N (27-10-12), Stathis (27-10-12), strof (27-10-12), Thomelef (27-10-12), Vasilis M3 (29-10-12)

  3. #2
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Πάμε όλοι μαζί να τα κάνουμε πoυτάνα.
    Να τους ρίξουμε και έναν πέτσο στο τέλος.

  4. The Following 9 Users Say Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    aristent (27-10-12), chief (28-10-12), lefterishatzi (27-10-12), Leonidas_E39 (27-10-12), S8N (27-10-12), Snoo (28-10-12), Stathis (27-10-12), Thomelef (27-10-12), Z4 DCT (27-10-12)

  5. #3
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    αυριο???....ρωτα τους πρωτα, μην τυχον θελουν να πανε στην παρελαση!!!







    Σοβαρα ρε Γιαννακο αφησες το οχημα εκει χωρις να εισαι πανω απο το κεφαλι τους???.......δεν απορω που συμβαινουν αυτα.....μπορει αρκετοι να ειναι καλοι τεχνιτες,αλλα με τις λεπτομερειες (καθαριοτητα,γρατσουνιες κλπ.)δεν τα πανε καλα!!!!

  6. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    STREETRACING (27-10-12)

  7. #4

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Z4 DCT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εν ολιγης .....με 17000χλμ μας ήρθε και εμας στις αγκάλες μας το πρόβλημα με την αντλία υψηλης πιεσης καύσιμου,.......τι και αν ειχα κανει το update αποι το 2010.....αρχισε με καποια λιγο μεγαλύτερα μιζαρισματα και ξαφνικά μου αναψε rduche power 2 φορες....
    Πηγα λοιπον σε μεγαλη αντιπροσωπεία στην Συγγρου και μετα απο την διάγνωση .....το αφησα για να μου την αλλαξουν....

    Κοστος μαζι με τις εκπτωσεοις 407ε

    Το μεσημερι λοιπον πανευτυχής, παρέλαβα το αμαξι , χωρις μιζαρισματα και χωρις παρατράγουδα και πηγα σπιτι, οπου το άφησα την ραμπα(κατηφορα) για να το καθαρίσω ....

    Οταν λοιπον το καθαρισα και πηγα να το μετακινήσω....νασου απο κατω μια κηλίδα λαδι!!......μετα το εγκεφαλικό και τα χαπια απο τον γειτονα...τηυλ στον τεχνικο,..........
    Μου απάντησε οτι δεν ξεω να μιλησω με τον τεχνικο που το κοιταξε και να σας καλεσω.....
    Αφου δεν με καλεσε ξαναπαίρνω για να του πω απο που ακριβως τρεχει......αφου μεσα σε 5 λεπτα το σηκωσα στους γρύλους.....
    Μου λεει......'' με συγχωρείτε, ουτε εγω δεν το ηξερα οτι αλλάζοντας την αντλία εχουμε απώλεια λαδιού...και μάλλον εμεινε λιγο λαδι στην ποδια''

    Του απαντώ και γω.....τι λες γαμω την κοινωνία μου,,,,,,!!!!...τι έφερα εκει κανα μπουρδέλο???.....στο έφερα σε κατάσταση να γυαλιστείς πανω του και μου το παραδίδεις με λάδια να σταζουν και το μοτερ λες και σκούπισες τον κωλο σου και μετα αφου δεν ειχες χαρτι, σκουπίστηκες απο το μοτερ???.....
    Αρχισε τα σας παρακαλώ....το παιδι δεν το πρόσεξε!!!!!.......ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ


    Το σκούπισα απο κατω οσο μπορούσα και σήμερα το έβγαλα μια βολτα.......το λαδι δείχνει να μην εχει φύγει ακομη ολο......αυριο θα το παω εκει......

    Ετοιμάστε τις γλώσσες σας,.........θα πέσει σκούπισμα Ελληναρες
    Πραγματικά μου κάνει εντύπωση που την είδες την κυλίδα. Αφού το λάδι το οποίο θέλοντας και μή θα του στάξει είναι πολύ λίγο.

    Εμένα μου άρεσε η απάντηση του υπεύθυνου... ''ούτε εγώ δεν ήξερα''

  8. #5
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματικά μου κάνει εντύπωση που την είδες την κυλίδα. Αφού το λάδι το οποίο θέλοντας και μή θα του στάξει είναι πολύ λίγο.

    Εμένα μου άρεσε η απάντηση του υπεύθυνου... ''ούτε εγώ δεν ήξερα''
    Λιγο?????...........τουλάχιστον ενα φλιτζάνι λάδι.....και οχι μικρο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  9. #6
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    αρα λειπει ενα φλυζανι λαδι απο το καρτερ?

  10. #7
    Εγγραφή
    30-07-10
    Περιοχή
    Ξεσσαλονικη!
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    7.725
    Thanked
    17896
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Z4 DCT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λιγο?????...........τουλάχιστον ενα φλιτζάνι λάδι.....και οχι μικρο
    σαν και αυτό του Λουμίδης Κουπάτος ας πούμε?
    Ο Κυβερνήτης είναι υπεύθυνος για το αεροσκάφος και τους επιβάτες για όσο διαρκεί η πτήση. Ο Μηχανικός είναι υπεύθυνος για ΠΑΝΤΑ.



  11. The Following User Says Thank You to pilot For This Useful Post:

    Panos 316T (27-10-12)

  12. #8
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αρα λειπει ενα φλυζανι λαδι απο το καρτερ?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pilot Εμφάνιση μηνυμάτων
    σαν και αυτό του Λουμίδης Κουπάτος ας πούμε?
    Καλα παπαρες εγω εχω παθει τρελα και σεις λετε παπαριες......εδω λμε οι εοαγγελματιες ειναι ΑΣΧΕΤΟΙ...ουτε τι εκαναν δεν ηξεραν
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  13. #9
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Z4 DCT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα παπαρες εγω εχω παθει τρελα και σεις λετε παπαριες......εδω λμε οι εοαγγελματιες ειναι ΑΣΧΕΤΟΙ...ουτε τι εκαναν δεν ηξεραν
    τι τρελλα???σχιζοφρενεια!!!! ουτε να γραψεις δεν μπορεις!!!

  14. The Following 2 Users Say Thank You to aristent For This Useful Post:

    lefterishatzi (27-10-12), Panos 316T (27-10-12)

  15. #10
    Εγγραφή
    28-03-11
    Μηνύματα
    1.724
    Thanked
    2626
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Δεν είναι επαγγελματίες, και για να σε ηρεμήσω και λίγο αν σου πω τι τραβάμε εμείς εδώ (ρώτα και τον Άρη) θα τραβάς τα μαλλιά σου

Σελίδα 1 από 18 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP