Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 78 από 78

Θέμα: Tablet & Bmw e46......???

  1. #71
    Εγγραφή
    10-12-12
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    623
    Thanked
    542
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    πολυ ωραιο το project σου και το παρακολουθησα ολο απο την αρχη και ειδα τι νευρα εβγαλες(και με το δικιο σου) ειναι κατι που αξιζει αυτο που εκανες και μπραβο που το επιχειρησες μονος σου !!
    Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι'αυτόν που θα προσπαθήσει. Μ.Α.

  2. #72
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ευχαριστω πολυ....
    Και παλι βεβαια δεν ειμαι ικανοποιημενος οταν θα μπει το αλλο ταβλετ θα δειξει αλλιως τωρα αυτο ειναι λιγο ατσουμπαλο........να φανταστεις δεν ειναι multitouch ηταν με ζελατινα απο πανω η οποια ηταν καταγρατζουνισμενη μεταχειρο αφου.........οποτε να αναγκαστηκα να τη αλλαξω με ζελατινα απο βιβλιοπωλειο και λιγο καρμπον για καδρο ........
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  3. #73
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αμα μπορειται να προτεινεται κανα 7αρι καλο να εχω στα υποψην θα ηταν χρησιμο!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  4. #74
    Εγγραφή
    07-08-12
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    460
    Thanked
    344
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Με το Nexus 7 στα 250 ευρώ περίπου μην ψάξεις για άλλο. Τα specs του και μόνο, το Support από XDA-Developers και το ότι θα έχεις πρώτος τις αναβαθμίσεις της Google και τα έχει βγάλει τα λεφτά του.

    Αν θέλεις άλλη κινεζιά, η καλύτερη απ΄ότι έχω καταλάβει είναι το Ainol Novo Fire 7. Googlαρέ το ή δες και στο myphone.gr

  5. #75
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BabisStinson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το Nexus 7 στα 250 ευρώ περίπου μην ψάξεις για άλλο. Τα specs του και μόνο, το Support από XDA-Developers και το ότι θα έχεις πρώτος τις αναβαθμίσεις της Google και τα έχει βγάλει τα λεφτά του.

    Αν θέλεις άλλη κινεζιά, η καλύτερη απ΄ότι έχω καταλάβει είναι το Ainol Novo Fire 7. Googlαρέ το ή δες και στο myphone.gr
    Προς θεου δεν ξαναπαω σε κινεζια........καλο φτηνο αλλα αμα του βαλεις να κανει 2 πραματα ζοριζεται! Οποτε για nexus οταν ερθει χρημα μεχρι τοτε μια χαρα την βγαζω με τον κινεζο..........εχω κατεβασει winamp player το εχω τιγκαρει στις playlist και βαραει........... οσοι εχουν android προτεινω μια εφαρμογη που κραταει σημειωσεις για λαδια και σερβις του αυτοκινητου και πεταει ενημερωσεις στην οθονη οποτε ειναι η ωρα .........τελεια!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  6. #76
    Εγγραφή
    30-01-12
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    251
    Thanked
    427
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Συγχαρητήρια κι απο μένα. Φαίνεται ωραία δουλειά. Από tablet εγώ θα σου πρότεινα το Samsung Galaxy Tab II 7", το οποίο και έχω και μου κόστισε 299 η έκδοση με 3G.
    Εκείνο που ήθελα να σε ρωτήσω είναι αν πιάνει καλά το GPS από το tablet στο σημείο που το έχεις τοποθετήσει.
    A bmw fan


  7. The Following User Says Thank You to viper For This Useful Post:

    Dermatis (08-01-13)

  8. #77
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο viper Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγχαρητήρια κι απο μένα. Φαίνεται ωραία δουλειά. Από tablet εγώ θα σου πρότεινα το Samsung Galaxy Tab II 7", το οποίο και έχω και μου κόστισε 299 η έκδοση με 3G.
    Εκείνο που ήθελα να σε ρωτήσω είναι αν πιάνει καλά το GPS από το tablet στο σημείο που το έχεις τοποθετήσει.
    Eυχαριστω παρα πολυ!
    Το συγκεκριμενο δεν εχει gps αλλα ..........απο φιλο που εχει ταβλετ στο αμαξι ( merc Α140 ) και δεν επιανε με 20 ευρω πηρε εξωτερικο που συνδεεται με mini USB και παει οπου θες το καλωδιο...........οποτε εφοσον το μελοντικο ταβλετ που θα βαλω θα εχει θα κανω και εγω το ιδιο και την κεραια θα την βαλω μαλλον πανω στην πλαφονιερα με τα φωτα στον καθρεφτη!
    Οτι αλλο θες ρωτα.......
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  9. #78
    Εγγραφή
    06-07-13
    Περιοχή
    πετρουπολη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    34
    Thanked
    8
    Rides
    0

    Προεπιλογή


Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP