Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Απόψεις για λάστιχα

Ψήφισαν
107. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Continental ContiSportContact 5

    58 54,21%
  • Dunlop SP SportMaxx RT

    14 13,08%
  • Michelin Pilot Sport 3 PS3

    36 33,64%
Δημοσκόπιση Πολλαπλής Επιλογής
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 234

Θέμα: Απόψεις για λάστιχα..

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #11
    Εγγραφή
    28-12-12
    Περιοχή
    Αγγλία, Αθήνα, Λάρισα, Δράμα
    Μηνύματα
    1.616
    Thanked
    2111
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dreamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια ολοι εχουμε ακουσει οτι τα αυτοκινητα μας πρεπει να φορανε ρανφλατ γιατι ετσι τα εχουν φτιαξει να ειναι πιο ασφλης και κλαυτερη η συμπεριφορα τους. επισης εχουμε ακουσει οτι αυτο ισχυει λογω ρυθμισεων στα μοντελλα μας και οτι αν βαλουμε συμβατικα θα εχει κακη συμπεριφορα λογω αυτων των ειδικων ρυθμισεων.
    εχω ακουσει διαφορες γνωμες για το ποιες ειναι αυτες οι ρυθμισεις.αμορτισερ,ελατηρ ια,ηλεκτρονικα κ.λ.π. αλλα μου φαινονται πολυ απλες τουλαχιστον εαν οχι χαζες οι γνωμες αυτες.επισημα δεν μας εχουν πει κανενας ποιες ειναι αυτες οι ρυθμισεις.ουτε στις αντιπροωπειες ξερουν.τα δικα τους λενε ο καθενας.η' θα πουνε αυτες τις οδηγιες εχουμε.

    τελικα υπαρχει απαντηση ποιες ειναι αυτες οι ρυθμισεις? πολυ θα ηθελα να μαθω ..
    Μια α π΄τα ίδια!
    Νομίζω πως ό,τι γίνεται αυτή τη στιγμή από τις αυτοκινητοβιομηχανίες περί ασφαλείας και τα ρέστα είναι για τον below average οδηγό...που θέλει να οδηγεί αυτοκίνητο
    Και το όνομα είναι Marie-Noëlle (ελληνιστί Μαρί-Νοέλ) ή υποκοριστικό MNL, ΟΧΙ Μαρί (Marie) ΟΥΤΕ Νοέλ (Noëlle), εκτός αν ψάχνετε για κάποια άλλη... That's it babes!

  2. The Following 2 Users Say Thank You to I_MNL For This Useful Post:

    bakalos (31-07-19), BILL007 (31-07-19)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP