Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 60

Θέμα: Yzf r1

  1. #31
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο georgebmw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι αγόρι μου δεν έχω πρόβλημα με τους παχουλους!
    Απλά είμαι λιγάκι παντρεμένος με επιασες;
    ναι κανενα προβλημα...

  2. #32
    Εγγραφή
    08-09-11
    Περιοχή
    ΑΛΙΜΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    275
    Thanked
    99
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spar@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετσι οπως τα λεει ο Στρατος, σωληνες ειναι!!!
    ο σωληνας ειναι σωληνας ειτε ακραποβιτς ειτε παπαυ... ασε που η χειροποιητη σε λιγα κμ εχει καει και καλα και βγαζει φοβερη βαβουρα και σκασιδια... οτι πρεπει...
    μην δωσεις χρηματα για εξατμισεις. αν θες και το ονομα υπαρχουν αυτοκολλητα για οτι θες!

    υ.γ παντως με στεναχωρησες που δεν μου δανειζεις τη φωτο σου...
    γιατι επειδη ειμαι χοντρος?
    εχεις προβλημα με τους παχουλους?
    Κ πες ότι βάζεις τι φωτο μου άμα κανονισεις καμία καλή τι θα κανείς θα στείλεις εμένα ρε
    A car travels your body
    A bike travels your soul
    ΓΙΩΡΓΟΣ R

  3. #33
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο georgebmw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κ πες ότι βάζεις τι φωτο μου άμα κανονισεις καμία καλή τι θα κανείς θα στείλεις εμένα ρε
    μα δεν την θελω να βγουμε θα κανω σαιμπερ ερωτα...

  4. The Following 3 Users Say Thank You to spar@ For This Useful Post:

    alexk (05-10-12), Stathis (05-10-12), Tsakirakos (06-10-12)

  5. #34
    Εγγραφή
    16-11-10
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    374
    Thanked
    314
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αλλαξε αναβατη και βαλε εμενα.
    Περα απο την πλακα κρατα το εργαλειο να βαλε slik λαστιχα και οπου εχει track day πηγαινε.Αλλη φαση,αλλη Αισθηση!!

  6. #35
    Εγγραφή
    08-09-11
    Περιοχή
    ΑΛΙΜΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    275
    Thanked
    99
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spar@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα δεν την θελω να βγουμε θα κανω σαιμπερ ερωτα...
    Κ άμα μείνει εγκυος
    A car travels your body
    A bike travels your soul
    ΓΙΩΡΓΟΣ R

  7. #36
    Εγγραφή
    08-09-11
    Περιοχή
    ΑΛΙΜΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    275
    Thanked
    99
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spar@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα δεν την θελω να βγουμε θα κανω σαιμπερ ερωτα...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trifonas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλαξε αναβατη και βαλε εμενα.
    Περα απο την πλακα κρατα το εργαλειο να βαλε slik λαστιχα και οπου εχει track day πηγαινε.Αλλη φαση,αλλη Αισθηση!!
    Δεν έχω πρόβλημα να σ το δώσο βόλτα αν βρεθούμε απο κοντα
    A car travels your body
    A bike travels your soul
    ΓΙΩΡΓΟΣ R

  8. #37
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.914
    Thanked
    3223
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο georgebmw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κ άμα μείνει εγκυος
    Έχει anti-virus ρε. Λειτουργεί σαν διαδικτυακό προφυλακτικό...


  9. #38
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο georgebmw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κ άμα μείνει εγκυος
    Άμα μείνει έγκυος πληρώνω εκτρωσεις με paypal κάθισε και τα υπολόγισε ο Νονος μου και βγαίνουν πιο λίγα απ τις εγχειρήσεις των παιδιών και των γονέων που πλήρωνα για 3 χρόνια στις ιεροδουλες που είχα ερωτευτεί! Τι να κάνω που είμαι αγαπουλης και με στραγγιζουν... Γιώργο φίλε μου, ήμουν άτυχος απο θέμα εμφάνισης και οι κοπέλες δεν θέλουν ούτε να με βλέπουν!! Μόνο οι ιεροδουλες με ερωτευονται γιατί τις βοηθαω οικονομικά...
    Με μια που τα είχα απ το στούντιο στη ΣΠυρου ΠΑτση μια Μαρίνα Βουλγάρα είχε άρρωστο το παιδί της τον πατέρα της και είχε ένα πρόβλημα υγείας και της έπαιρναν το σπίτι απο κάτι δάνεια αφού με ήταν τρελή και παλαυη για μένα και αφού πούλησα 2 αυτοκίνητα που μου είχε πάρει ο πατέρας μου της έλυσα όλα τα προβλήματα μέχρι που ένας τυφώνας στη Βουλγαρία γκρέμισε το πατρικό της και έμειναν οι γονείς της στο δρόμο εγω επειδή δεν είχα άμεσα μετρητά έβαλα αγγελία ένα 320 που είχα αλλα δεν έφευγε με τίποτα και έτσι μετα απο 2 μέρες με χώρισε, απο τότε πληγωθηκα που δεν μπόρεσα να την βοηθήσω έδωσα το αυτοκίνητο και της έστειλα τα χρήματα και αγόρασα το 106 γιατί μαλωσα άσχημα με τον πατέρα μου, αφού ελεγε και συνεχίζει να λέει ότι με κοροϊδεύουν και με ποιανουν μαλα. Χαζό! Εγω δεν το πιστεύω αυτο.. Τον τελευταίο καιρο το Ίντερνετ είναι ότι μου έχει μείνει, σορρυ Γιώργο που σε κουραζω αλλα είσαι απ τα λίγα άτομα εδώ μέσα που είσαι ντομπρος γιατί οι περισσότεροι με κοροϊδεύουν !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spar@ : 06-10-12 στις 05:03

  10. The Following 9 Users Say Thank You to spar@ For This Useful Post:

    BILL007 (06-10-12), bill_m3 (06-10-12), chief (07-10-12), chrisgiapz3 (06-10-12), dafidack (06-10-12), GiannisRob (06-10-12), gnx (06-10-12), Kostas_1 (06-10-12), Stathis (06-10-12)

  11. #39
    Εγγραφή
    08-09-11
    Περιοχή
    ΑΛΙΜΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    275
    Thanked
    99
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spar@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άμα μείνει έγκυος πληρώνω εκτρωσεις με paypal κάθισε και τα υπολόγισε ο Νονος μου και βγαίνουν πιο λίγα απ τις εγχειρήσεις των παιδιών και των γονέων που πλήρωνα για 3 χρόνια στις ιεροδουλες που είχα ερωτευτεί! Τι να κάνω που είμαι αγαπουλης και με στραγγιζουν... Γιώργο φίλε μου, ήμουν άτυχος απο θέμα εμφάνισης και οι κοπέλες δεν θέλουν ούτε να με βλέπουν!! Μόνο οι ιεροδουλες με ερωτευονται γιατί τις βοηθαω οικονομικά...
    Με μια που τα είχα απ το στούντιο στη ΣΠυρου ΠΑτση μια Μαρίνα Βουλγάρα είχε άρρωστο το παιδί της τον πατέρα της και είχε ένα πρόβλημα υγείας και της έπαιρναν το σπίτι απο κάτι δάνεια αφού με ήταν τρελή και παλαυη για μένα και αφού πούλησα 2 αυτοκίνητα που μου είχε πάρει ο πατέρας μου της έλυσα όλα τα προβλήματα μέχρι που ένας τυφώνας στη Βουλγαρία γκρέμισε το πατρικό της και έμειναν οι γονείς της στο δρόμο εγω επειδή δεν είχα άμεσα μετρητά έβαλα αγγελία ένα 320 που είχα αλλα δεν έφευγε με τίποτα και έτσι μετα απο 2 μέρες με χώρισε, απο τότε πληγωθηκα που δεν μπόρεσα να την βοηθήσω έδωσα το αυτοκίνητο και της έστειλα τα χρήματα και αγόρασα το 106 γιατί μαλωσα άσχημα με τον πατέρα μου, αφού ελεγε και συνεχίζει να λέει ότι με κοροϊδεύουν και με ποιανουν μαλα. Χαζό! Εγω δεν το πιστεύω αυτο.. Τον τελευταίο καιρο το Ίντερνετ είναι ότι μου έχει μείνει, σορρυ Γιώργο που σε κουραζω αλλα είσαι απ τα λίγα άτομα εδώ μέσα που είσαι ντομπρος γιατί οι περισσότεροι με κοροϊδεύουν !
    Ρε φίλε πλάκα με κανεις τωρα;αυτή η ιστορία ισχύει γιατι Άν ναι δυο πράγματα έχω να σου πω!για όλους μας υπάρχει το άλλο μισω.
    Κ 2!
    Πως μπορούσες ρε τροκανι κ πιγενες με της π@ρνες δεν φοβάσαι να μην κόλλησε θα τίποτα με την κάθε λερα που παει εκεί μέσα!κ το άλλο πουλεισες αμάξι για να βοηθησης μπουλγκαρα ε είσαι άξιος της μοίρας σου!(αν και δεν την πιστεύω την όλοι φάση)

    Υ.γ δεν με πειράζει που το θρεντ μου έγινε παρατράγουδα!γιατι το θέμα είναι να βοηθάμε ο ένας τον άλλον κ όχι να κοιτάμε την πάρτυ μας
    A car travels your body
    A bike travels your soul
    ΓΙΩΡΓΟΣ R

  12. The Following User Says Thank You to georgebmw For This Useful Post:

    spar@ (06-10-12)

  13. #40
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.201
    Thanked
    4060
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Βαφτησιμιέ μου, όπου Γιώργος (Γιωργάρας, Τζώρτζης κλπ) και μάλαμα!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to gnx For This Useful Post:

    spar@ (06-10-12)

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP