Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 55 από 55

Θέμα: bmw vs λακούβα διπλό

  1. #51
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.914
    Thanked
    3223
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spar@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιαννη θα ηθελα να σε ρωτησω σχετικα με την ασφαλεια, για τα προβολακια σε ρενο κλιο μκ1 1.400cc
    Είμαι όλος αυτιά.

    (Μεταφορικά, γιατί αν ήταν κυριολεκτικά θα ήμουν πολύ άσχημος και δε θα μ' αγαπούσε κανείς, και δε θα έβρισκα ποτέ γυναίκα που να δέχεται να κάνουμε έρωτα με ανοιχτό το φως)


  2. The Following User Says Thank You to GiannisRob For This Useful Post:

    chrisgiapz3 (02-02-13)

  3. #52
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GiannisRob Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι όλος αυτιά.

    (Μεταφορικά, γιατί αν ήταν κυριολεκτικά θα ήμουν πολύ άσχημος και δε θα μ' αγαπούσε κανείς, και δε θα έβρισκα ποτέ γυναίκα που να δέχεται να κάνουμε έρωτα με ανοιχτό το φως)

    θα εβρισκες την ακρη Γιαννη....φαντασου να ησουν γυναικα με τεραστια αυτια....

  4. #53
    Εγγραφή
    05-04-11
    Περιοχή
    Νέα Πεντέλη
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    271
    Thanked
    343
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εμένα αυτό που με εκνευρίζει είναι ότι πληρώνουμε τα πιο ακριβά τέλη κυκλοφορίας στον κόσμο. Υποτίθεται ότι αυτά τα χρήματα τα πληρώνεις επειδή χρησιμοποιείς το οδόστρωμα και πάνε για τη συντήρηση αυτών. Άκου 650Ε για 2000cc και σε 2-3 χρόνια το αμάξι να τρίζει από τις λακούβες.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to drbiloukos For This Useful Post:

    Gregor_Marga (02-02-13), Vassilis ///M (02-02-13)

  6. #54
    Εγγραφή
    21-01-13
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    193
    Thanked
    136
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GiannisRob Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον θα χρειαστεί να εξηγήσω τη διαφορά μεταξύ ειρωνίας και επιβεβαίωσης. Αλλά θα ξεφύγουμε πολύ από το θέμα αυτού του νήματος.

    Δεν έχω σκοπώ να κάνω κάποιο κήρυγμα περί της αναγκαιότητας της ασφάλισης ενός οχήματος. Δεν είμαι υπεύθυνος νομικά (ιδιοκτήτης), ούτε ηθικά (γονιός).

    Αυτό που θα σου πω, όμως, είναι ότι δεν βιάστηκα να σχηματίσω άποψη για ένα νέο μέλος (εσένα). Αντίθετα ζήτησα επιβεβαίωση, ρωτώντας σε στο ποστ #40, το οποίο αγνόησες, για τον όποιο λόγο το έκανες, κάτι το εξαιρετικά σημαντικό και θεμελιώδες, την μη ύπαρξη ασφάλειας του αυτοκινήτου.

    Από 'κει και πέρα, δικαίωμα σου να το ερμηνεύσεις όπως θέλεις.
    Μαλλον εσυ πρεπει να καταλαβεις ποτε επιστρατευουμε την ειρωνεια..Το αγνοησα γιατι η απαντηση ηταν προφανεστατη στην ερωτηση σου και οχι γιατι εχω κατι μαζι σου..Επισης να καταλαβεις οτι το αμαξι δεν ηταν ασφαλισμενο εκεινη την περιοδο για δικους μου λογους, χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν το ασφαλησα ποτε..
    https://www.bmwfans.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=2883&dateline=1359059  637 O-PELάτης

  7. #55
    Εγγραφή
    21-01-13
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    193
    Thanked
    136
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο drbiloukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα αυτό που με εκνευρίζει είναι ότι πληρώνουμε τα πιο ακριβά τέλη κυκλοφορίας στον κόσμο. Υποτίθεται ότι αυτά τα χρήματα τα πληρώνεις επειδή χρησιμοποιείς το οδόστρωμα και πάνε για τη συντήρηση αυτών. Άκου 650Ε για 2000cc και σε 2-3 χρόνια το αμάξι να τρίζει από τις λακούβες.
    Συμφωνω φιλε και σε θεματα ασφαλειας οι δρομοι ειναι για τα πανηγυρια..
    https://www.bmwfans.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=2883&dateline=1359059  637 O-PELάτης

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP