Σελίδα 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 8910
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 100 από 100

Θέμα: ΔΙΠΛΕΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ!!!!!

  1. #91
    Εγγραφή
    22-03-11
    Περιοχή
    Γλυφαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.588
    Thanked
    1495
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι, αυτό ήταν? Έχοντας διαβάσει τα πρώτα posts πίστευα ότι θα τους έκανες τα μούτρα κρέας. Λανθασμένοι κωδικοί, υπερβολικές ποσότητες ανταλλακτικών, όλα παρεξήγηση ήταν? Η μουτζούρα στο κάθισμα του συνοδηγού? Καθάρισε μόνη της κι αυτή?
    σιγα μην εκανα φασαρια και για τις μουτζουρες ρε αρη
    A4 2.0 TFSI FWD B7
    - M3 E46 sold

  2. #92
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο STREETRACING Εμφάνιση μηνυμάτων
    σιγα μην εκανα φασαρια και για τις μουτζουρες ρε αρη
    μην του το χαλάς τώρα ... είναι βαλτός από τους διαχεριστές να χωνεται σε μανούρες γιά να ανεβαίνει η αναγνωσιμότητα του φόρουμ

  3. The Following 2 Users Say Thank You to PANOS-E60 For This Useful Post:

    BILL007 (24-09-12), chrisgiapz3 (25-09-12)

  4. #93
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο STREETRACING Εμφάνιση μηνυμάτων
    σιγα μην εκανα φασαρια και για τις μουτζουρες ρε αρη
    Εγώ Γιάννη κάνω φασαρία για τα πάντα. Όπως το παραδίδω καθαρό, έτσι απαιτώ και να το παραλάβω καθαρό. Το αυτοκίνητό μου δεν είναι ούτε παιδική χαρά, ούτε ο καναπές του σπιτιού του καθενός. Αν αυτό το καταλαβαίνουν τα παιδιά μου, ετών 2 και 4, οφείλει να το καταλαβαίνει και ο μηχανικός. Κι αν ο μηχανικός είναι στ******στής, υπάρχει και ο τεχνικός σύμβουλος και ο υπεύθυνος του συνεργείου. Ας το καθαρίσουν εκείνοι. Αυτούς τι τους έχουνε? Για να τους ξεσκονίζουν? Ή για να μας συνοδεύουν με τυμπανοκρουσίες και φωτα νέον στο ταμείο κρατώντας τον λογαριασμό των χρεώσεων?

    Επίσης, δεν καταλαβαίνω το 'συγνώμη, λάθος' με τους κωδικούς. Αύριο δηλαδή που θα με ελέγξει κάποιος για τις μονώσεις ενός κτηρίου, να του πάω παραστατικά για λεκάνες και μπιντέδες. Συγνώμη, λάθος.

  5. The Following 7 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    aristent (24-09-12), Bassakos (25-09-12), BILL007 (24-09-12), Konstantinos E60 (25-09-12), Leonidas_E39 (25-09-12), nikos1400 (25-09-12), Ε91 (24-09-12)

  6. #94
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ε τωρα νομιζω οτι πλεον ειμαστε οντως υπερβολικοι.
    Από την στιγμη που παραδεχονται το λαθος, ο πελατης αισθανεται ικανοποιημενος, γιατι το τραβαμε?
    Λαθη κανουμε ολοι, σημασια εχει οταν γινεται το λαθος, ο υπευθυνος να αναλαμβανει την ευθυνη, και να αποζημιωνει στο ακεραιο το λαθος που επομιστηκε ο πελατης. Ειμαι σιγουρος οτι αν ο φιλος ανκορ τους ελεγε για το καθισμα, θα του το εκαναν χωρις δευτερη κουβεντα και θα ζητουσαν και συγνωμη.
    Τουλαχιστον από τις μεχρι τωρα περιγραφες ειναι πρωτη φορα που αντιμετωπιζει προβλημα με το εν λογο συνεργειο.
    Αν κατι γινεται κατ'εξακολουθηση, τοτε ναι...και μπινελικια και δισφημιση και ολα τα συναφι...
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  7. The Following User Says Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    Panos 316T (26-09-12)

  8. #95
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    βρε Αρη τα λαθη κρινονται και απο τη σοβαροτητα των συνεπειων τους.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Nino For This Useful Post:

    aristent (24-09-12), Panos 316T (26-09-12)

  10. #96
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    βρε Αρη τα λαθη κρινονται και απο τη σοβαροτητα των συνεπειων τους.
    Κι επειδή η συνέπεια εν προκειμένω ήταν η υποτιθέμενη υπερχρέωση κατά 150 ευρώ σε σύνολο πολύ πάνω από 1000, εξ' αρχής κυνηγούσαμε μάγισσες.

    Κατάλαβα.

  11. The Following 3 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    aristent (24-09-12), Bassakos (25-09-12), katsaraios (25-09-12)

  12. #97
    Εγγραφή
    22-03-11
    Περιοχή
    Γλυφαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.588
    Thanked
    1495
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ Γιάννη κάνω φασαρία για τα πάντα. Όπως το παραδίδω καθαρό, έτσι απαιτώ και να το παραλάβω καθαρό. Το αυτοκίνητό μου δεν είναι ούτε παιδική χαρά, ούτε ο καναπές του σπιτιού του καθενός. Αν αυτό το καταλαβαίνουν τα παιδιά μου, ετών 2 και 4, οφείλει να το καταλαβαίνει και ο μηχανικός. Κι αν ο μηχανικός είναι στ******στής, υπάρχει και ο τεχνικός σύμβουλος και ο υπεύθυνος του συνεργείου. Ας το καθαρίσουν εκείνοι. Αυτούς τι τους έχουνε? Για να τους ξεσκονίζουν? Ή για να μας συνοδεύουν με τυμπανοκρουσίες και φωτα νέον στο ταμείο κρατώντας τον λογαριασμό των χρεώσεων?

    Επίσης, δεν καταλαβαίνω το 'συγνώμη, λάθος' με τους κωδικούς. Αύριο δηλαδή που θα με ελέγξει κάποιος για τις μονώσεις ενός κτηρίου, να του πάω παραστατικά για λεκάνες και μπιντέδες. Συγνώμη, λάθος.
    Φασαρία ναι θα έκανα.
    Χαμό δεν θα έκανα.
    Όπως έκανα σε ένα Πλυντηριο όταν ένας αραπης φοραγε δαχτυλίδι κ μ έκανε 3 γρατζουνιες στο τασακι κ τις βλέπω κΑθε ΣΚ
    A4 2.0 TFSI FWD B7
    - M3 E46 sold

  13. #98
    Εγγραφή
    29-12-09
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    319
    Thanked
    401
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι επειδή η συνέπεια εν προκειμένω ήταν η υποτιθέμενη υπερχρέωση κατά 150 ευρώ σε σύνολο πολύ πάνω από 1000, εξ' αρχής κυνηγούσαμε μάγισσες.

    Κατάλαβα.
    Τρεχειs και γραφειs πραγματα χωριs να εισαι σιγουροs.Δεν υποχρεωσα κανεναν να κυνηγησει μαγισσεs,συγνωμη εαν σαs εβαλα σε αυτον τον κοπο,εαν δεν σου κανει κοπο διαβασε αλλη μια φορα οτι : οτι εγραψα ηταν και ειναι αληθεια,και ισωs σε καποια συναντηση του φορουμ εαν εχω χρονο να παρευρεθω και εγω και θα χαρω πολυ να γνωριστουμε(και δεν το λεω ειρωνικα) και ενταξει τι πιο απλο απο το να δειs με τα ματια σου,το τιμολογιο,δεν θελω να γραψω το ακριβεs ποσο που ναι ηταν πολυ πιο πανω απο 1000 ευρω γιατι απλα με καλυψε η συγνωμη που μου ειπαν και ειπα και εγω ενταξει παιδια τελοs.δεν υπαρχει συνεχεια.

    Παντωs να σαι σιγουροs οτι δεν μου κατεβηκε ετσι μια μ......ια στο κεφαλι και δεν ειχα τι να κανω και ειπα δουλεια δεν εχω να κανω δεν αρχιζω να γραφω αρλουμπεs ετσι για χαβαλε?αντε για να περασει η ωρα.Παντα οταν με φιλοξενει το φορουμ ξερω και τι λεω και τι γραφω.

    Ευχαριστω πολυ για την φιλοξενια,Φιλικα Αnkor.

  14. #99
    Εγγραφή
    30-01-12
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    251
    Thanked
    427
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Τελικά, επειδή είμαι και αργός εγώ (Μ43TUB19), τα επιπλέον χρήματα που έδωσες σου επεστράφησαν ή ήταν δικαιολογημένα; και με το κάθισμα τι ακριβώς εγινε;

  15. #100
    Εγγραφή
    29-12-09
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    319
    Thanked
    401
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο viper Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά, επειδή είμαι και αργός εγώ (Μ43TUB19), τα επιπλέον χρήματα που έδωσες σου επεστράφησαν ή ήταν δικαιολογημένα; και με το κάθισμα τι ακριβώς εγινε;
    Moυ τα επεστρεψαν ζητωνταs παραλληλα συγνωμη.Για το καθισμα δεν τουs ειπα τιποτα απλα καθισα με αλοιφη τηs s....x και τριψε τριψε βγηκε η μαυριλα.

Σελίδα 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 8910

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP