Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Θέμα: Ε36 Θερμαινομενοι Καθρευτες

  1. #1
    Εγγραφή
    13-01-10
    Περιοχή
    Fangcheng
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.354
    Thanked
    1525
    Rides
    1

    Προεπιλογή Ε36 Θερμαινομενοι Καθρευτες

    Εκανα μια αναζητηση στο νετ αλλα και στο φορουμ για να βαλω θερμαινομενους καθρευτες στο αμαξι.Δεν βρηκα καπου καποιο DIY ή καποιος που να το εκανε retrofit στο αμαξι του.

    Σε καποια threads λεγανε οτι οποιο αμαξι ειχε θερμαινομενα καθισματα απο το εργοστασιο ειχε και θερμαινομενους καθρευτες.Επισης οσοι ειχανε το winters package (αν εχεις κλειδωμενο το αμαξι και σηκωσεις το χερουλι και αναψουν εσωτερικα τα φωτα τοτε εχεις το εν λογω πακετο).Τελος καποιοι αλλοι λενε οτι ηταν option οι θερμαινομενοι καθρευτες σε <96 και απο το 97 και μετα ηταν στο βασικο εξοπλισμο.

    Πολυ πιθανο να εχει και το δικο μου (12/97) αλλα παντα ειτε σε βροχη ειτε με κρυο οι καθρευτες μου δεν ηταν ποτε ζεστοι/στεγνοι.Αρκετοι λενε οτι οι καθρευτες δουλευαν συνεχεια και ετσι μετα απο καποιο διαστημα χαλανε ενω στα μετεπειτα μοντελα οι καθρευτες δουλευουν οταν ενεργοποιειται το ξεθαμπωμα του πισω παρμπριζ.

    Οσοι γνωριζουν κατι θα παρακαλουσα να μας δωσουν τα φωτα/συμβουλες τους για το πως μπορω να το επιδιορθωσω και να το συνδεσω να δουλευει μαζι με την λειτουργια για το ξεθαμπωμα του πισω παρμπριζ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Skyline_IS : 09-09-12 στις 18:04
    -------------------

  2. #2
    Εγγραφή
    27-12-09
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    202
    Thanked
    123
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Eμένα μοντέλο του 94 είχε θερμενόμενους και δούλευαν μέχρι και που τους άλλαξα με το επόμενο.μοντέλο του 95 και αυτό...ποτέ δεν είχα θολούρες και πάντα είναι ζεστοί...υπόψιν δεν έχω ούτε είχα θερμενόμενα καθίσματα....
    Ζήσε το σήμερα και άσε το αύριο

    https://www.bmwfans.gr/forum/album.php?albumid=37

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP