Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 28 από 28

Θέμα: Χ1 Dynavin

  1. #21
    Εγγραφή
    16-09-12
    Μηνύματα
    14
    Thanked
    7
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Χαχαχα εγώ πούλησα τα λάστιχα ( ακόμα στην αποθήκη είνσι καινούργια run flat με τις ζάντες 17 ) με μεγάλο κέρδος και πήρα τις 18 !!

    Ούτε σε περιοδικό να έγραφες παρουσίαση , τελικά να το παραγγειλω η να πάω για το dynavin ; Μου αρέσει η οθόνη σου και το joystick

  2. The Following User Says Thank You to dathens For This Useful Post:

    scania124 (31-10-12)

  3. #22
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Καμμιά καθαρή φώτο, όπως είναι τοποθετημένο, είναι εύκολο να έχουμε?
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  4. The Following User Says Thank You to gant For This Useful Post:

    Captain (18-02-13)

  5. #23
    Εγγραφή
    01-03-11
    Μηνύματα
    28
    Thanked
    31
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ζητώ συγνώμη για την καθυστέρηση αλλα μόλις τώρα είδα το μήνυμα.
    Εχω πρόχειρες 3 "κακές" φωτο που εβγαλα με το τηλέφωνο και δέν ανέβασα επειδή περίμενα να βγάλω τις "καλές" (που ασφαλώς δέν έβγαλα ακόμα!)

    Ακολουθούν:


    Attached Images Attached Images

  6. The Following 4 Users Say Thank You to art vandelay For This Useful Post:

    aristent (13-11-12), Captain (18-02-13), gant (06-11-12), sierra (04-03-13)

  7. #24
    Εγγραφή
    01-03-11
    Μηνύματα
    28
    Thanked
    31
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dathens Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαχαχα εγώ πούλησα τα λάστιχα ( ακόμα στην αποθήκη είνσι καινούργια run flat με τις ζάντες 17 ) με μεγάλο κέρδος και πήρα τις 18 !!

    Ούτε σε περιοδικό να έγραφες παρουσίαση , τελικά να το παραγγειλω η να πάω για το dynavin ; Μου αρέσει η οθόνη σου και το joystick
    Θα επανέλθω, υπάρχουν κάποια θεματάκια απο το κινέζικο. Επίσης τα έχει παίξει η κάμερα (επειδη χρειάζεται ρελεδάκι και δέν έβαλα). Οταν διαπιστώσω αν είναι ΌΝΤΩµη κάμερα και όχι το συστημα θα επανέλθω.

    1ο πρόβλημα: Οταν παίζει αρχεία μουσικής, χρησιμοποιεί αναγκαστικά ΚΑΙ το κεντρικό μονοφωνικό του ηχείο (δεν βρηκα τρόπο να το απενεργοποιήσω)
    2ο πρόβλημα, εαν κατα λαθος γυρισεις εστω και ελάχιστα την ροδα στο στικ, ξεκιναει να παιζει μουσικη η βιντεο απο το sd card (οποτε το εχω συνεχως απεξω!)
    3ο πρόβλημα, δεν εχω βρεί ακόμα καλό navigation που να τρέχει σε αυτό. Την ψάχνω για Navigon αλλα αρνείται να τρέξει. Ναι, ηρθε με igo παλιο αλλα ειναι πολυ πρωτόγονο ρε γμτ!

    Δεν εχω συνδέσει ακόμα αντέννα στην TV, αν και μου έχει έρθει μια εδω και 10 μερες με ενισχυτη. Με την μικρούλα κεραία της πλάκας που ήρθε πρεπει να έχω τέλεια οπτική επαφή με κεραία πομπού για να παίξει τέλεια η τηλεόραση.
    Οταν την ακούμπησα βέβαια στην οροφή του αυτοκινήτου έπαιζε μια χαρά ακόμα και εν κινήσει.
    Οταν ξεμπερδέψω με ρελέ και κεραία τηλεόρασης, εαν είσαι Αθήνα κανονίζουμε να βρεθούμε κάπου να το δείς.
    Ρε παιδια, κανένας ξύπνιος ηλεκτρολόγος να βαλει ενα ρελε σε λιγοτερες απο 10 ωρες παίζει; (το καλώδιο της κάμερας -ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ- μου ειπε ο ηλ/γος της περιοχης οτι το θελει μια ολοκληρη εργάσιμη για να το βάλει, και εγώ το πέρασα σε 20 λεπτα. Εγω βεβαια ξεχασα να περασω και παροχη 12v ). Αλλα δεν βαριέσαι, "μάθε τέχνη κι'
    αστηνε"

  8. The Following 3 Users Say Thank You to art vandelay For This Useful Post:

    aristent (13-11-12), Captain (18-02-13), dathens (13-11-12)

  9. #25
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χανια
    Μηνύματα
    1.195
    Thanked
    524
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παρα πολυ ωραιο φαινεται...

  10. #26
    Εγγραφή
    16-09-12
    Μηνύματα
    14
    Thanked
    7
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εδώ Αθήνα είμαι Παλ Φάληρο οπότε έχεις χρόνο βρισκόμαστε

  11. The Following User Says Thank You to dathens For This Useful Post:

    Captain (18-02-13)

  12. #27
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    F.I.R. Αθηνών
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    5.119
    Thanked
    12691
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δηλαδή αν θέλατε να τοποθετούσατε το εργοστασιακό, έστω σε μτχ, πόσο θα κόστιζε;

  13. #28
    Εγγραφή
    01-03-11
    Μηνύματα
    28
    Thanked
    31
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παρα μα παρα πολύ, άσε που δέν εμπιστεύομαι κανέναν να ξηλώσει όλη την κονσόλα του αυτοκινήτου και να περάσει καλωδιώσεις μέχρι και το πορτ-μπαγκάζ. Αλλωστε μιλάμε για πολύ μεγάλη δουλειά, και δέν υπάρχει προεγκατάσταση πλεξούδας.
    Εάν θυμάμαι καλά, το "καλό" idrive κοστίζει πάνω απο 2μισι χιλιάρικα, και ασφαλώς δέν "κάθεται" πάνω στο πιο απλό στερεοφωνικό με το απλό 5αρι σέτ ηχείων.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP