Σελίδα 117 από 119 ΠρώτηΠρώτη ... 1767107115116117118119 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.161 έως 1.170 από 1188

Θέμα: Ποδοσφαιρικα, αθλητικα, οπαδικα και αλλα... Σαιζον 2012-2013

  1. #1161
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hades7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα πρεπει να αρχισω να γραφω για τις μπουκες του γιωργου με τα μπιστολια? βαριεμαι στην ηλικια μου εισαι κοντα θα τα θυμασαι .αυτο βεβαια δεν αναιρει οτι και οι δυο ειναι γρωθοι
    τυπε καταλαβαινεις οτι αυτες ειναι επωνυμες καταγγελιες που κανεις.... και μπορει να χρειαστει να τα πεις και στον αθλητικοιντερνετικο ιατροεισαγγελιστη???

  2. #1162
    Εγγραφή
    22-02-11
    Περιοχή
    underworld
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    5.475
    Thanked
    15081
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    εχω μια γνωμη οτι μεταξυ κατεργαρεων πρεπει να επικρατει ηληκρηνια ολοι εμεις εχουμε απαυτωσει ολους τους μικρους κατα καιρους κατα συρροη και εξακολουθηση μεταξυ μας λοιπον ειναι υποκριτικο να μιλαμε για διαιτησιες ο ενας για τον αλλον ασε τους καημενους τους μικρους να τα πουνε αυτοι ειναι παθοντες
    αντε γεια...

  3. The Following 5 Users Say Thank You to hades7 For This Useful Post:

    Bitz (30-05-13), Kostas_1 (31-05-13), spar@ (30-05-13), Stathis (30-05-13), Κωνσταντίνος (30-05-13)

  4. #1163
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hades7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω μια γνωμη οτι μεταξυ κατεργαρεων πρεπει να επικρατει ηληκρηνια ολοι εμεις εχουμε απαυτωσει ολους τους μικρους κατα καιρους κατα συρροη και εξακολουθηση μεταξυ μας λοιπον ειναι υποκριτικο να μιλαμε για διαιτησιες ο ενας για τον αλλον ασε τους καημενους τους μικρους να τα πουνε αυτοι ειναι παθοντες
    τυπε δεν ξερω τι λες η ομαδα μου ειναι 3η Εθνικη, το μονο που ελπιζω ειναι να βρεχουν καλα το γηπεδο για να μην φαω κανα χαλικι σε κανα σουτ...


    τυπε την ειλικρινεια την ξεκ@λιασες...κανε τσιγαρο!

  5. #1164
    Εγγραφή
    22-02-11
    Περιοχή
    underworld
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    5.475
    Thanked
    15081
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    τυπε εχω κανει και καλυτερα παλιοτερα με την πολυκατοικια ουτε που θυμαμαι πως την ειχα γραψει πρεπει να ειχα γραψει λαθος και τα συμφωνα
    αντε γεια...

  6. The Following 2 Users Say Thank You to hades7 For This Useful Post:

    katsaraios (30-05-13), spar@ (30-05-13)

  7. #1165
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hades7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τυπε εχω κανει και καλυτερα παλιοτερα με την πολυκατοικια ουτε που θυμαμαι πως την ειχα γραψει πρεπει να ειχα γραψει λαθος και τα συμφωνα
    ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.... οσο σκεφτομαι οτι μπορει να το δει ο Σταματης και να αρχισει παλι για παθητικους και λεσβιες....

  8. #1166
    Εγγραφή
    22-02-11
    Περιοχή
    underworld
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    5.475
    Thanked
    15081
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    τυπε εξω εξω σε ειπε γκευ να ξερεις εγω θα του ρειχνα ινφραξιον στην θεση σου
    αντε γεια...

  9. #1167
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    3.147
    Thanked
    4325
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hades7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω μια γνωμη οτι μεταξυ κατεργαρεων πρεπει να επικρατει ηληκρηνια ολοι εμεις εχουμε απαυτωσει ολους τους μικρους κατα καιρους κατα συρροη και εξακολουθηση μεταξυ μας λοιπον ειναι υποκριτικο να μιλαμε για διαιτησιες ο ενας για τον αλλον ασε τους καημενους τους μικρους να τα πουνε αυτοι ειναι παθοντες
    Οι κατεργαριές έχουν γίνει για να τις πεταμε ο ένας στα μούτρα το άλλου.

  10. #1168
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hades7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τυπε εξω εξω σε ειπε γκευ να ξερεις εγω θα του ρειχνα ινφραξιον στην θεση σου
    δεν παρεξηγω τυπε...
    αλλωστε δεν με ειμαι και πο@στη

  11. #1169
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Επιστρέφει ο Γκαρσία στον ΠΑΟΚ!


    O Πάμπλο Γκαρσία συναντήθηκε το πρωί με τον Ιβάν Σαββίδη στο Μακεδονία Παλάς και συμφώνησαν να επιστρέψει στον ΠΑΟΚ ως ποδοσφαιριστής.



    https://www.contra.gr/Soccer/Hellas/...k.2281513.html

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Konstantinos E60 For This Useful Post:

    DaywalkeR (04-06-13), Nino (04-06-13)

  13. #1170
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Question Ετοιμάζει βαλίτσες για το εξωτερικό ο Μήτρογλου σύμφωνα με ιταλικά δημοσιεύματα



    Μπορεί στον Ολυμπιακό να ποντάρουν πολλά στον Κώστα Μήτρογλου, εν όψει της νέας σεζόν... εντούτοις δημοσίευμα του ιταλικού site, «Calcionews24» παρουσιάζει ως… φευγάτο τον διεθνή Έλληνα επιθετικό, τονίζοντας ότι αυτό το καλοκαίρι θα μεταπηδήσει σε ομάδα του εξωτερικού.

    «Ο Ολυμπιακός είναι έτοιμος να πει αντίο στον διεθνή φορ, Κώστα Μήτρογλου. Ο πρώην παίκτης της Γκλάντμπαχ θα φοράει άλλη φανέλα την επόμενη σεζόν. Δεν θα συνεχίσει εκεί. Ο Ολυμπιακός δεν τα είχε βρει με την Μπολόνια στις διαπραγματεύσεις που έκαναν πριν αρκετό καιρό λόγω των χρημάτων που ζητούσε ο ελληνικός σύλλογος.

    Στην συνέχεια υπήρξε ενδιαφέρον από αγγλικές ομάδες για την απόκτησή του. Με βάση δικές μας πληροφορίες στον Μήτρογλου θα άρεσε πολύ το να βρει ομάδα στην Ιταλία, που είναι ο επόμενος προορισμός του και ενώ έχει μεγάλη αυτοπεποίθηση για τον εαυτό του.

    Έτσι χωρίς δισταγμό ιταλικές ομάδες θα κινηθούν για τον παίκτη μέσα σε αυτές τις ημέρες έτσι ώστε να πετύχουν μία καλή προσθήκη για την επίθεσή τους», αναφέρει χαρακτηριστικά το εν λόγω δημοσίευμα.

    newsnow.gr



    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

Σελίδα 117 από 119 ΠρώτηΠρώτη ... 1767107115116117118119 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP