Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 23

Θέμα: υγραεριο σε Ζ3 ????

  1. #1
    Εγγραφή
    26-08-11
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    152
    Thanked
    41
    Rides
    0

    Προεπιλογή υγραεριο σε Ζ3 ????

    καλησπερα παιδια,μετα απο πολλες διαδρομες αυτο το καλοκαιρι και με την τιμη της βενζινης στα υψη σκεφτομαι πολυ σοβαρα την εγκατασταση υγραεριου στο Ζ3..ειναι το διλιτρο και η καταναλωση μου ειναι ιδιετερα υψηλη ακομα και με συντηριτικη οδηγηση!το κοιταξα ακομα και σε συνεργειο μηπως χανω βενζινη αλλα δεν... οποτε μονοδρομος πλεον αν ειναι ασφαλης,οποιαδιποτε γνωμη ειναι ιδιετερα χρησιμη,ευχαριστω εκ των προτερων!!

  2. #2
    Stradale Guest

    Προεπιλογή

    Μπουμπούνα το!

  3. #3
    Εγγραφή
    13-06-11
    Μηνύματα
    5.849
    Thanked
    11469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    δλδ ποσα πολλα χιλιομετρα ?

    Και θα ειναι και στο μελλον πολλα τα χιλιομετρα ?

  4. #4
    Εγγραφή
    26-08-11
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    152
    Thanked
    41
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ναι εχω κανει αποστασεις γυρω στα 2 χιλιαδες χιλιομετρα μεσα σε 2 μηνες περιπου,αλλα αυτο που με πειραξε ειναι οτι καει και εκτος πολης πολλυ πλεον!γενικα κανω 12.000 το χρονο αλλα κυριως μεσα στην πολη,γι αυτο το σκεφτομαι κυριως!

  5. #5
    Εγγραφή
    26-08-11
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    152
    Thanked
    41
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stradale Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπουμπούνα το!
    χαχα λες?το σκεφτομαι πολυ σοβαρα γιατι θα κανω και μια μεγαλη αποσβεση σε βαθος χρονου,και λογω εποχης ειναι οτι πρεπει!

  6. #6
    Stradale Guest

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panosz3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχα λες?το σκεφτομαι πολυ σοβαρα γιατι θα κανω και μια μεγαλη αποσβεση σε βαθος χρονου,και λογω εποχης ειναι οτι πρεπει!
    Εχω γίνει λίγο κλασσικος, αλλα θα το πω πάλι. Το εχω βάλει σε 318is εδω και καμία 40 χιλ χλμ και δεν εχει κάνει κιχ το αμάξι και σωθηκα! Σε ποια περιοχή εισαι;

  7. The Following User Says Thank You to Stradale For This Useful Post:

    Vassilis ///M (07-08-12)

  8. #7
    Εγγραφή
    26-08-11
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    152
    Thanked
    41
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    νεα σμυρνη!εχεις να μου προτεινεις καποιον καλο-αξοιοπιστο?απο τιμες απο οσο ξερω ειναι πανω κατω ιδιες ολες!

  9. #8
    Stradale Guest

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panosz3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    νεα σμυρνη!εχεις να μου προτεινεις καποιον καλο-αξοιοπιστο?απο τιμες απο οσο ξερω ειναι πανω κατω ιδιες ολες!
    Εδώ με πιάνεις αδιάβαστο, γιατί δεν έχω ιδέα από Αθήνα..Ίσως κάποιος συμφορουμίτης να ξέρει να σου απαντήσει σε αυτό

  10. #9
    Εγγραφή
    26-08-11
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    152
    Thanked
    41
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    αα καταλαβα!!οκ θα αναμενω λοιπον!

  11. #10
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stradale Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω γίνει λίγο κλασσικος, αλλα θα το πω πάλι. Το εχω βάλει σε 318is εδω και καμία 40 χιλ χλμ και δεν εχει κάνει κιχ το αμάξι και σωθηκα! Σε ποια περιοχή εισαι;
    Δεν έχω ασχοληθεί και πολύ με αέριο αλλά μήπως παίζει ρόλο και η τεχνολογία του μοτέρ για το πόσο καλό και αξιόπιστο είναι(όσο μπορεί να είναι άλλο καύσιμο αφού προορίζονται για βενζίνη τα εν λόγω μοτέρ) δλδ π.χ το is είναι αρκετά πιο παλαιό σε σχέση με ένα νέο(δεν λέω συγκεκριμένα το ζ)
    Δλδ το ίδιο θα ανταποκρίνεται ένας Ν43 (που δεν παίρνει ακριβώς αέριο-αλλά κάτι άλλο) και το ίδιο ένα μοτέρ παλαιάς τεχνολογίας?
    Φιλικά και χωρίς παρεξήγηση , απλά ρωτάω και εκφράζω απορίες...
    Υ.Γ για μένα αν κάνεις πολλά χλμ καλά έκανες και έβαλες αέριο στο is και γτ όχι να μπει και στο Ζ αρκεί να μην επηρεάζει μοτέρ κτλπ

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP