Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 130

Θέμα: 20 Χρόνια Honda Type R

  1. #21
    Stradale Guest

    Προεπιλογή

    Εδώ θα σου βάλω -1,χαχαχαχα!

  2. #22

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stradale Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ θα σου βάλω -1,χαχαχαχα!
    Πάνω δέξια στα ποστ εμανίζεται μία ζυγαριά. Εκέι μπορείς να εγκρίνεις ή να αποδοκιμάσεις ένα ποστ.































    και καλά ο ακομπλεξάριστος...


































    φρόντισε να μου ρίξεις καμιά κόκκινη , να δεις που θα βρεθείς και τι αστεράκια θα βγάλει ο υπολογιστής σου

  3. #23
    Stradale Guest

    Προεπιλογή

    Χτες στο θρεντ με το Μ3 και το υγραέριο ο αλλος απλά επειδή διαφωνούσα μου απαντάει με "ασε ρε φίλε"

    Τώρα εσύ, με ένα κωμικό πόστ στο ίδιο ύφος που ήταν και το δικό σου (εκτός αν θεωρείται σοβαρό η παρομοίωση ενός αυτοκινήτου με μπλαστικό μπολάκι), αντιδράς με συμπεριφορά γυμνασίου και με προσβάλεις με αυτόν τον τρόπο,λες και με ήξερες και από πριν. Ποιός να είναι άραγε ο κομπλεξικός.Και έβαλα και 30 "χα", ευελπιστόντας ότι δεν θα παρενοηθεί το ύφος μου.

    Να σας χαιρόμαστε.

  4. #24

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stradale Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χτες στο θρεντ με το Μ3 και το υγραέριο ο αλλος απλά επειδή διαφωνούσα μου απαντάει με "ασε ρε φίλε"

    Τώρα εσύ, με ένα κωμικό πόστ στο ίδιο ύφος που ήταν και το δικό σου (εκτός αν θεωρείται σοβαρό η παρομοίωση ενός αυτοκινήτου με μπλαστικό μπολάκι), αντιδράς με συμπεριφορά γυμνασίου και με προσβάλεις με αυτόν τον τρόπο,λες και με ήξερες και από πριν. Ποιός να είναι άραγε ο κομπλεξικός.Και έβαλα και 30 "χα", ευελπιστόντας ότι δεν θα παρενοηθεί το ύφος μου.

    Να σας χαιρόμαστε.
    Φίλε μου???? Διάβασες όλο το ποστ μου????? Μάλλον κάτι παρεξήγησες...

  5. The Following User Says Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    S8N (04-08-12)

  6. #25
    Stradale Guest

    Προεπιλογή

    Σίγουρα κάτι δεν κατάλαβα, και αποφεύγω να χρησιμοποιώ τα παραπάνω κουμπακια είτε για καλό είτε για κακο για να είανι πιο ζωντανό το όποιο θέμα!

  7. #26

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stradale Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σίγουρα κάτι δεν κατάλαβα, και αποφεύγω να χρησιμοποιώ τα παραπάνω κουμπακια είτε για καλό είτε για κακο για να είανι πιο ζωντανό το όποιο θέμα!
    Το παραπάνω μήνυμα μου όπως και η φωτό ήταν καθαρά χιουμοριστικού χαρακτήρα. Λυπάμαι που δεν κατάφερα να το περάσω. Μάλλον ήταν μπλακ...
    Συγγνώμη αν σε προσέβαλα άθελα μου. Δεν υπήρχε τετοιος σκοπός.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    alexk (04-08-12), Bitz (06-08-12)

  9. #27
    Stradale Guest

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το παραπάνω μήνυμα μου όπως και η φωτό ήταν καθαρά χιουμοριστικού χαρακτήρα. Λυπάμαι που δεν κατάφερα να το περάσω. Μάλλον ήταν μπλακ...
    Συγγνώμη αν σε προσέβαλα άθελα μου. Δεν υπήρχε τετοιος σκοπός.
    Κανένα πρόβλημα,δικό μου το λάθος
    Μια χαρά θα το πέρναγες αλλά υπήρχε άγνειά μου τι γίνεται αν πατήσεις αυτά τα κουμπάκια και το ερμήνευσα τελείως λάθος! Μπορείς να κάνεις όσο χαβαλέ θες πάντως, δεν παρεξυγούμε, αρκεί να το καταλαβαίνω....

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Stradale For This Useful Post:

    m-power_01 (04-08-12), S8N (04-08-12)

  11. #28
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.296
    Thanked
    7247
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    οριστε και το videaki...


  12. #29
    Stradale Guest

    Προεπιλογή

    Υ.Γ. Η καλύτερη αυτοκινητιστική εκπομπή μακράν.Κρίμα που σταμάτησε.

  13. #30
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    3.147
    Thanked
    4325
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το παραπάνω μήνυμα μου όπως και η φωτό ήταν καθαρά χιουμοριστικού χαρακτήρα. Λυπάμαι που δεν κατάφερα να το περάσω. Μάλλον ήταν μπλακ...
    Συγγνώμη αν σε προσέβαλα άθελα μου. Δεν υπήρχε τετοιος σκοπός.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stradale Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανένα πρόβλημα,δικό μου το λάθος
    Μια χαρά θα το πέρναγες αλλά υπήρχε άγνειά μου τι γίνεται αν πατήσεις αυτά τα κουμπάκια και το ερμήνευσα τελείως λάθος! Μπορείς να κάνεις όσο χαβαλέ θες πάντως, δεν παρεξυγούμε, αρκεί να το καταλαβαίνω....
    Άσε φίλε Stradale δεν ξέρεις εσύ. Τον συνάδερφο πιο πάνω τον έχουν ράψει κάτι τέτοια Γιαπώνέζικα και απο τότε του στοιχειώνουν ακόμα και τα όνειρα του. Ξυπνά ιδρωμένος, τρέχει στην κουζίνα, παίρνει τα τάπερ που του στέλνει φαγητό η μαμά του και τα καίει στον νεροχύτη με ένα χαμένο τρελλό βλέμμα.
    Άσε, το παιδί έχει τράυματα.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Κωνσταντίνος For This Useful Post:

    m-power_01 (04-08-12), S8N (04-08-12)

Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP