καλα μη φανταστεις ...τα περισσοτερα αυτοκινητα που κυκλοφορουν στους δρομους εχουν υγρα μη σου πω και 10 ετιας ...αν δεν τα βραζεις δεν παθαινουν τιποτα...εμενα τα δικα μου ειναι ακομα χρυσαφι παντως οπως καινουρια και δεν υπαρχει κανενα προβλημα λειτουργικο.. εχω δει αμαξια που ειναι σχεδον μαυρα και παλι ειχαν νορμαλ φρενο...ο μονος τροπος που θελω να βαλω υψηλης ειναι αφ'ενος γιατι ειμαι ανησυχος ως προς τις βελτιωσεις και αφ'ετερου διοτι γενικα δεν τα ζοριζω τα φρενα, αλλα οταν τα ζορισω δε θελω λογω υψηλων θερμοκρασιων να εχω fade και να παταω σαν τρελος το πενταλ μεχρι τερμα και να νιωθω οτι θα ''σκασει'' η οτι θα μεινω απο φρενα. Η λυση που πιστευω (απ οσο μου εχουν πει) οτι αξιζει ειναι να βαλω φτιαχτα μαρκουτσια καθως συμφερουν καθαρα λογω κοστους. τα υγρα μου θελουν αλλαγη ετσι κι αλλιως οποτε θελω να το συνδιασω. Η αληθεια παντως ειναι οτι για να εχουμε καλο φρενο σε υψηλες θερμοκρασιες το μαμα τακακι δεν αρκει και θελει αλλαγη με καποιο πιο αγωνιστικου επιπεδου χωρις υπερβολες εννοειται ...εκει βεβαια ομως θα χαθει αποδοση οταν ειναι κρυα και αυτο ειναι το μονο μεγαλο μειονεκτημα.