Σελίδα 12 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 111 έως 120 από 242

Θέμα: LpG μία ακόμη συζήτηση

  1. #111
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Η μεγαλυτερη πλακα ειναι με αυτους που τα πειραν επειδη τα βρηκαν ξεφτιλα, και τα σουταραν σε λιγοτερο απο εξι μηνες.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  2. #112
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι ΑΚΡΙΒΩΣ είναι Νίκο όπως το λες...
    Χτες σε κουβέντα με κολλητό λέγαμε πόσα ML & Cayenne την τελευταία 7ετία κυκλοφόρισαν Ελλάδα..
    Έχετε δει κανένα νέο ML & Cayenne με ελληνικά νούμερα?
    Εγώ ΜΟΝΟ 1 Cayenne στην Porsche στη Γλυφάδα
    Είναι φαινόμενο που πολλοί έπεσαν στο λάκο και την πάτησαν..
    Αφου ρε στεφ ολοι πειναλαιοι...
    Αρχοντοβλαχοι που ξαφνικα την ειδαν γαλαζοαιματοι. Η μεγαλυτερη φαση κιολα ηταν το οτι το ζουσανε το εργο πραγματικα.
    Εγω που ειχα να κανω με επιπλοποιους, δεν μπορεις να φανταστεις τι εχουν δει τα ματια μου.
    Να δεις κολλητε κατι βλαχαρες απο το κορδελιο, πιτα στην λεζα επειδη ο χοντρελας με την μιτσουκο απεκτησε μερτσεντε τζιεπ.
    Λες και μιλουσες με την βασσιλισα της αγγλιας ηταν.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  3. The Following 4 Users Say Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    GanKostas-E90 (05-08-12), Leonidas_E39 (05-08-12), Nikos (05-08-12), Stathis (05-08-12)

  4. #113
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δεν πειράζει
    Θα στρώσουμε ΟΛΟΙ μας αναγκαστικά
    Απλά κάποιοι δεν φταίμε
    Τέλοσπάντων δεν θέλω να βγω off topic, συγγνώμη
    Επί του θεματος και εγώ δεν είμαι υπέρ του υγραεριού αλλά μόνο υπερ του πετρελαίου!
    Detailing Madness

  5. The Following User Says Thank You to stef For This Useful Post:

    Thomelef (05-08-12)

  6. #114
    Εγγραφή
    10-09-11
    Περιοχή
    Βολος-Αθηνα
    Μηνύματα
    211
    Thanked
    140
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Έτσι ειναι με τα αυτοκίνητα μεγάλου κυβισμου αλλα δεν μπορεί κάποιος να περνει Μ3και να ψάχνετε για οικονομία έλεος ακόμα και εγω με το 316 θεωρώ ότι ειναι μ....α και γυφτια να το βάλω αεριο θα πω αυτο που σκέφτεστε οι περισοτεροι δεν περνεις BMW για να το βάλεις αεριο αν ειναι εται πάρε Hyundai elandra αυτη ειναι η προσωπική μου άποψη
    ΚΩΣΤΑΣ

  7. #115
    Εγγραφή
    01-08-10
    Περιοχή
    αθηνα μενίδι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    116
    Thanked
    80
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ρε παλικάρια μην είστε πικρόχολοι με τον κοσμάκηβρήτε έναν σε αυτό το φόρουμ που να του δινόταν η ευκαιρία να πάρει ένα αυτοκίνητο σαν το μ3 και να μην το έπαιρνε!Απλα για μια 5ετία περίπου η ελλάδα μοίρασε απλοχερα χρήμα και ευκαιρίες σε πολύ κόσμο και κάποιοι αγνωόντας ότι αυτό δεν θα κρατούσε για πάντα κάναν την κ@υλα τους.Θα τους χαρακτήριζα επιπολαιους τίποτα παραπάνω!Υπόψην για να μην παρεξηγηθώ δεν έχω μ3!!!!!!!!!!!
    Οσο για την υγραεριοκίνηση εφόσον λεφτά για αλλαγή αυτοκινήτου δεν υπαρχουν αυτή τη στιγμή και για αρκετό καιρό ακόμα το θεωρώ μ@λ@κία να μπορέις να πληρώνεις σε καυσιμα λιγότερα και να συνεχίζεις να κάνεις μάγκες το κωλοκράτος που ζούμε!Σιγουρα το πετρελαιο είναι καλύτερη λύση λεφτά όμως????????
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Βαγγελης : 05-08-12 στις 22:12

  8. #116
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω γινομαι πικροχολος γιατι σαν καλος βλακας που ειμαι και εγω(να λεμε και τα δικα μας, οχι μονο των αλλων), εχασα μια ολοκληρη περιουσια με τα κωλοχαρτα που μοιραζανε κατι τετοιοι μπρουκληδες.
    Τωρα παμε γι'αλλα, οτι εγινε εγινε και δεν αλλαζει, αλλα σε καθε ευκαιρια που θα μου δινεται, θα γιουχαρω ολους αυτους τους βλαχους που πανε να παραστησουν κατι που δεν ειναι.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  9. The Following 4 Users Say Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    alexk (05-08-12), GanKostas-E90 (05-08-12), Leonidas_E39 (05-08-12), Stathis (05-08-12)

  10. #117
    Εγγραφή
    22-11-10
    Περιοχή
    Pella
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.353
    Thanked
    2154
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δεν είναι μόνο το υγραέριο παιδιά εγώ ξέρω αρκετούς οι οποίοι πήρανε BMW όχι Μ3 ή και άλλα παρεμφερή αυτοκίνητα με δάνειο..και όταν λέω δάνειο εννοώ σχεδόν όλο το ποσό!

    Εγω προσωπικά το θεωρώ μεγάλο λάθος να χρεωθείς στην τράπεζα για σκοπό ο οποίος δεν είναι για δουλειά ή επαγγελματικό αυτοκίνητο αλλα για αυτοκίνητο βόλτας και γούστων!

    υποτίθεται οτι αυτό το αυτοκίνητο θα το πάρεις με χρήματα τα οποία τα έχεις και θέλεις να κάνεις το γούστο σου! όχι να χρεωθείς για 10 χρόνια λεφτά τα οποία λεφτά θα τα πληρώσεις και 2πλάσια και σε όλα αυτά τα χρόνια μπορεί να έχουν συμβεί τα χίλια μύρια..

  11. The Following 3 Users Say Thank You to steliosm46 For This Useful Post:

    GanKostas-E90 (05-08-12), joseph (06-08-12), Thomelef (05-08-12)

  12. #118
    Εγγραφή
    01-08-10
    Περιοχή
    αθηνα μενίδι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    116
    Thanked
    80
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εντάξει δεν είναι όλοι άγγελοι ουτε ζούμε στο παράδεισο σε αυτό το οικονομικο τσουνάμι παρέσιρε πολυ κόσμο και ειδικά όποιος κινιοταν με επιταγές και έχασε χρήμα αλλά και δάγκωσε πολύ κόσμο.Στο θέμα μας όμως δεν είναι ντροπή εφόσον τα πραγματα στενέψαν να βάλεις υγραέριο στο αυτοκίνητο εγω ρε παιδια έβαλα και πήγα στο γυναικοχώρι με 45 ευρώ ενώ ήθελα ακριβώς τα διπλάσια.Δεν αισθάνομαι καμοια ντροπή που γλύτωσα χρήματα.αντίθετα χαιρομαι που δεν σκέφτομαι πλέον τις μετακινήσεις μου!

  13. #119
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Χοντρα χοντρα. Για να παρεις αμαξι εκατο χιλιαδων, πρεπει να εχεις διαθεσιμα τουλαχιστον τα διπλα. Τελος...
    Τωρα. Θες να τα σκασεις ντανκα, θες να τα κανεις δοσεις, ειναι αλλου παπα ευαγγελιο.
    Με 15κ στον λογαριασμο ομως και Μ-τριο, λυπαμαι δεν πας πουθενα περαν του γκρεμου.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    alexk (05-08-12), joseph (06-08-12)

  15. #120
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι ΑΚΡΙΒΩΣ είναι Νίκο όπως το λες...
    Χτες σε κουβέντα με κολλητό λέγαμε πόσα ML & Cayenne την τελευταία 7ετία κυκλοφόρισαν Ελλάδα..
    Έχετε δει κανένα νέο ML & Cayenne με ελληνικά νούμερα?
    Εγώ ΜΟΝΟ 1 Cayenne στην Porsche στη Γλυφάδα
    Είναι φαινόμενο που πολλοί έπεσαν στο λάκο και την πάτησαν..
    στεφ δεν φταιει μονο αυτο που δεν κυκλοφορουν καινουργια ακριβα αυτοκινητα.

    ας πουμε οτι εχεις Μ5 Ε60 και πας να παρεις το F11.
    ΑΝ στο παρει ανταλλαγη ο εμπορας, θα ειναι τοσο χαμηλα που ουσιαστικα σου λεει δεν το θελω.
    απο την αλλη θα κληθεις να πληρωσεις μια τεραστια διαφορα που δεν αντικατοπτριζει την πραγματικη διαφορα των δυο αυτοκινητων.

    δεν συμφερει με τιποτα πλεον αυτο που γινοταν την τελευταια δεκαετια, που δηλαδη εδινες το παλιο σε μια καλη τιμη και εβαζες και τα ρεστα για το νεο.

    πλεον η ψαλιδα ανοιξε τοσο γιατι και το μεταχειρισμενο απαξιωθηκε γιατι μπορουν να το δικαιολογησουν λιγοι, αλλα και το καινουργιο εφαγε φορους και εισφορες και απογειωθηκε.

    στη σημερινη εποχη συμφερει οποιος εχει μεγαλη φορολογικη δηλωση να παει για καλο μεταχειρισμενο, που θα το βρει πολυ χαμηλα.

    αυριο δεν ξερουμε τι θα γινει, ας δουμε το νεο φορολογικο και μακαρι η αγορα καινουργιου να καταστει πιο συμφερουσα απ΄οτι ειναι σημερα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χοντρα χοντρα. Για να παρεις αμαξι εκατο χιλιαδων, πρεπει να εχεις διαθεσιμα τουλαχιστον τα διπλα.
    ποια διπλα ρε τομι?
    τα 10πλα και βαλε πρεπει να εχεις...

  16. The Following 4 Users Say Thank You to Stathis For This Useful Post:

    alexk (05-08-12), PANOS-E60 (05-08-12), S8N (05-08-12), Thomelef (05-08-12)

Σελίδα 12 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP