Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 22 από 22

Θέμα: BMW HEADLIGHT TINT (light dark 81% headlight film)

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    19-03-11
    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    1.665
    Thanked
    2582
    Rides
    1

    Arrow BMW HEADLIGHT TINT (light dark 81% headlight film)

    Έγραψα τον παραπάνω τίτλο στα Αγγλικά για να είναι προσβάσιμο από τον καθένα στο εξωτερικό που ενδιαφέρεται να δει την διαφορά και να συγκρίνει μεταξύ ΟΕΜ φωτών με και χωρίς μεβράνη light dark (ουσιαστικά γκρι- επιτρέπει στο φως να τη διαπεράσει σε ποσοστό 81%) σε διαφορετικές συνθήκες φωτισμού.

    Ο οδηγός που ακολουθεί είναι (νομίζω) πλήρης και κάτι τέτοιο δεν έχει καλυφθεί φωτογραφικά σε τέτοια έκταση κάπου αλλού στην ελλάδα ή το εξωτερικό.

    Λίγα λόγια για το diy: τοποθέτησα την γκρίζα (light dark 81%) μεμβράνη χρησιμοποιώντας πιστολάκι και την ταυτότητά μου - μετά τη φωτογράφιση την αφαίρεσα - προσωπικά το προτιμώ χωρίς αν και νομίζω ότι θα πρέπει να αγοράσω ένα σετάκι clear (εντελώς διάφανη δηλαδή) για προστασία από πετραδάκια κλπ.

    Θα ήθελα να τονίσω ότι η μεμβράνη αυτή είναι ότι πιο ανοιχτόχρωμο κυκλοφορεί σε τόνους του γκρι γι αυτό και ονομάζεται LIGHT dark.

    Ακολουθούν φωτογραφίες κάτω από το φως του ήλιου και κάτω από πυκνή σκιά - απολαύστε:



    1. ΣΤΟ ΦΩΣ - ΦΩΤΑ ΣΒΗΣΤΑ







    2. ΣΤΟ ΦΩΣ - ANGELS ON






    3. ΣΤΟ ΦΩΣ - ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ







    4. ΣΤΟ ΦΩΣ - ΦΩΤΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗΣ




    ----------------------------------------------------------------



    Ακολουθούν οι αντίστοιχες φωτογραφίες στη σκιά:

    5. ΣΤΗ ΣΚΙΑ - ΦΩΤΑ ΣΒΗΣΤΑ





    6. ΣΤΗ ΣΚΙΑ - ANGELS ON







    7. ΣΤΗ ΣΚΙΑ - ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ







    8. ΣΤΗ ΣΚΙΑ - ΦΩΤΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗΣ





    Ελπίζω να σας άρεσε η παρουσίαση

  2. The Following 10 Users Say Thank You to 120ie87 For This Useful Post:

    aristent (28-07-12), bill_m3 (28-07-12), E36-Hartge (28-07-12), fanisk (28-07-12), Kostas_1 (28-07-12), m-power_01 (29-07-12), S8N (28-07-12), SoNiC_77Gr (29-07-12), Vassilis ///M (29-07-12), zaharias (28-07-12)

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP