Σελίδα 11 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 91011
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 101 έως 110 από 110

Θέμα: Νέος και εγώ εδώ,και θέλω την γνώση σας ?

  1. #101
    Εγγραφή
    19-09-10
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    93
    Thanked
    15
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Unknown Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κακο ειναι οτι το Ε36 ειναι καπως μεγαλο για κεντρο για παρκινκ κτλ.
    Αυτο ειναι σιγουρο, οτι δεν ειναι κ απ'τα πιο βολικα αμαξια πολης, αλλα θελω να πιστευω πως η ομορφια και η οδηγικη απολαυση θα αντισταθμισουν ευκολα το "κακο" αυτο...

  2. #102
    Εγγραφή
    20-02-10
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    308
    Thanked
    28
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    καλα αυτο ειναι σιγουρο ,να λεμε τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη!

    Σαν την ομορφια της BMW που ειναι ετοιμη για ολα δεν εχει,ας περπατησω και 100 μετρα απο την δουλεια μου καιας εχω το αυτοκινητο μακρυα δεν με πειραζει,η ανεση και η δυναμη που προσφερει δεν υπαρχει..

    Απλα καμια συμβουλη πως μπορω να το φερω με σωστο τροπο για να πω οτι το καλο ειναι ποιο καλο ? εχετε καμια συμβουλη ?
    Στο μυαλο μου κυκλοφορει ενα αγχος και μπολικη στεναχωρια ....

  3. #103
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Νεο Ηρακλειο, Αθηνα
    Μηνύματα
    685
    Thanked
    565
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Unknown Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα αυτο ειναι σιγουρο ,να λεμε τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη!

    Σαν την ομορφια της BMW που ειναι ετοιμη για ολα δεν εχει,ας περπατησω και 100 μετρα απο την δουλεια μου καιας εχω το αυτοκινητο μακρυα δεν με πειραζει,η ανεση και η δυναμη που προσφερει δεν υπαρχει..

    Απλα καμια συμβουλη πως μπορω να το φερω με σωστο τροπο για να πω οτι το καλο ειναι ποιο καλο ? εχετε καμια συμβουλη ?

    Αυτο θα το κανεις την πρωτη εβδομαδα. Μετα δεν υπαρχει περιπτωση.. Θα λες κι αν ειχα σμαρτ...??

    Το αυτοκινητο περα απο το να προσφερει συγκινησεις ειναι και εργαλειο. Καθε εργαλειο εχει τη χρηση του και για καθε χρηση πρεπει να χρησιμοποιεις το αντιστοιχο εργαλειο.

    Αν το 99% των μετακινησεων σου ειναι εντος πολης σε δρομους με κινηση τοτε εχεις ενα μικρο θεμα. Το μεγαλο θεμα ειναι το παρκαρισμα. Δε μπορω να φανταστω πχ οτι θα μενεις εξαρχεια και θα παρεις τετοιο αμαξι χωρις να εχεις εξασφαλισει παρκινκ. Αν παλι οι δουλειες σου απαιτουν να βρισκεσαι και να παρκαρεις σε δυσκολα μερη τοτε μαλλον θα το μετανιωσεις.

  4. The Following User Says Thank You to Dimzan For This Useful Post:

    nikos1400 (03-12-10)

  5. #104
    Εγγραφή
    20-02-10
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    308
    Thanked
    28
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    οπως ειπα στο chat.

    αυλη υπαρχει για να το βαζω δεν υπαρχει θεμα στο σπιτι μου.

    Επισης,σχολη που πηγαινω ειναι κεντρο,εχω μεταφορα με μηχανη αλλα καμια φορα ισως πηγαινω και με τοαυτοκινητο και ας πηγαινω λιγο παραπανω στο περπατημα

    το αυτοκινητο μετα θα χρησιμοποειτε αρκετα για σινδο ( περιοχη τει ) ,και για σουπερ μαρκετ εξω απο την πολη ,και μετα φυσικα κανενα ταξιδι με το καλο να το μαθουμε...
    Στο μυαλο μου κυκλοφορει ενα αγχος και μπολικη στεναχωρια ....

  6. #105
    Εγγραφή
    18-11-10
    Περιοχή
    Lagadas - greece
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    2.181
    Thanked
    1370
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Unknown Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γειά σας και απο εμένα,και καλώς ήρθα ο Σαλονικιός.

    Είμαι νέος οδηγός ,έχω αδυναμία σε BMW,και ελπίζω να είναι το 1ο μου αυτοκίνητο μια BMW.
    Θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν ξέρετε τίποτα απο μηχανικούς κτλ. οι οποίοι θα μπορούσαν να δούν ένα αυτοκίνητο "μάντρας" για να μου πουν τι κρύβει κάτω απο το καπό στην πραγματικότητα χωρίς βλακείες.

    Επίσης ο Κωνσταντίνος παρότι με βοήθησε πολύ(μέλος απο εδώ μέσα),θα ήθελα να πάρω και απο άλλα άτομα εάν ξέρουν κανέναν ιδιώτη που δίνει BMW έως 5000 ευρώ με πολύ δυσκολία.

    Αναμένω απαντήσεις...
    520ι μη παρεις ειναι για οικογενεια τρωνε βενζινα αυτο που σου ταιριαζει ειναι 325is E36 αυτο ειναι αμαξι θα με θυμηθης

  7. #106
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Νεο Ηρακλειο, Αθηνα
    Μηνύματα
    685
    Thanked
    565
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    αν εχεις μηχανη για τις δυσκολες μετακινησεις και αμαξι για τις μακρυνες παω πασο. Μια χαρα ειναι το ε36 τοτε

  8. #107
    Εγγραφή
    20-02-10
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    308
    Thanked
    28
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    δεν εχω μηχανη ,απλα για αυτα που κανω συνηθως στο κεντρο παω με παρεα με μηχανη.Μηχανη δεν παιρνω εγω προσωπικα.

    Επισης για τις περισσοτερες μετακινησεις αναγκαστικα αυτοκινητο
    Στο μυαλο μου κυκλοφορει ενα αγχος και μπολικη στεναχωρια ....

  9. #108
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Νεο Ηρακλειο, Αθηνα
    Μηνύματα
    685
    Thanked
    565
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φιλε μου η θεσσαλονικη εινια χειροτερη απο την αθηνα στο θεμα κινησης και παρκαρισματος..

    νομιζω εκει το χουν και συστημα να διπλοπαρκαρουν βαζοντας το τηλεφωνο σε χαρτακι στο μπραμπριζ..

    δεν ξερω.. δυσκολο

  10. #109
    Εγγραφή
    20-02-10
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    308
    Thanked
    28
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    xaxaxa σωστος! ακριβως ετσι ειναι τα πραγματα!
    Στο μυαλο μου κυκλοφορει ενα αγχος και μπολικη στεναχωρια ....

  11. #110
    Εγγραφή
    19-09-10
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    93
    Thanked
    15
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimzan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου η θεσσαλονικη εινια χειροτερη απο την αθηνα στο θεμα κινησης και παρκαρισματος..

    νομιζω εκει το χουν και συστημα να διπλοπαρκαρουν βαζοντας το τηλεφωνο σε χαρτακι στο μπραμπριζ..

    δεν ξερω.. δυσκολο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Unknown Εμφάνιση μηνυμάτων
    xaxaxa σωστος! ακριβως ετσι ειναι τα πραγματα!
    αντε ρε...?!


    Παντως θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες και θα συμβουλευσω αρχικα να τα βαλεις κατω εσυ με τον αδερφο σου και να υπολογισεται και να δειτε τι ακριβως θελετε απο ενα αυτοκινητο. Ειτε ειναι 3αρα μπεμπα που ειναι πιο νορμαλ μεγαλο, ειτε ειναι 5αρα που ειναι πολυ μεγαλο, ειτε ειναι Fiestακι/Cosraκι/Smartακι κλπ..

  12. The Following User Says Thank You to Logistakos For This Useful Post:

    Dimzan (03-12-10)

Σελίδα 11 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 91011

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP