Σελίδα 4 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 84

Θέμα: [E9x] How to install angel eyes bulb

  1. #31
    Εγγραφή
    16-05-12
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.121
    Thanked
    1482
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υ.Γ πήρε και μία γεύση το χέρι μου...ξέρουν τα παιδιά που ήρθαν στον καφέ

  2. #32
    Εγγραφή
    16-05-12
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.121
    Thanked
    1482
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Mολις επεστρεψα απο το μαστορα...Οι εντυπωσεις μου?...ΜΟΥΦΑ!!!
    Παιδια,ας μη γελιομαστε.Τα λαμπακια ειναι καλα ΜΟΝΟγια το βραδυ.Την ημερα,ειτε τα εχω αναμμενα,ειτε οχι ενα και το ιδιο ειναι. Το βραδυ ειναι πανεμορφα αλλα δεν μπορεις να πας μονο μ'αυτα...θα στουκαρεις
    Αναγκαστηκα θα αναψεις και τα πορειας,οποτε η ομορφια τους επισκιαζεται για ακομα μια φορα.
    Με λιγα λογια λοιπον και μιλαω παντα για την δικη μου αποψη...πληρης απογοητευση.
    Υ.Γ Δε χαλαστηκα και καθολου ομως,γιατι μεσα απο αυτο το group buy μου δοθηκε η ευκαιρια να γνωρισω αξιολογα παιδια του φορουμ και οχι μονο fans των ΒΜW αλλα και της διασκεδασης!!!

  3. The Following User Says Thank You to dafidack For This Useful Post:

    aristent (18-06-12)

  4. #33
    Εγγραφή
    19-03-11
    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    1.665
    Thanked
    2582
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ^ στο μαύρο αμάξι σου τι contrast κάνουν? φαίνονται εντελώς λευκά ή έχουν μια μπλε "χροιά" ?

    (προσωπικά ήθελα απλά να φαίνονται την ημέρα, δεν με ενδιέφερε να βλέπω το βράδυ με αυτά επειδή δεν είναι σχεδιασμένα γι αυτό(!) )


    Ευχαριστούμε για την περιγραφή - btw ωραίο το αμάξι στο garage
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 120ie87 : 18-06-12 στις 16:18

  5. The Following 2 Users Say Thank You to 120ie87 For This Useful Post:

    aristent (18-06-12), dafidack (18-06-12)

  6. #34
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dafidack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mολις επεστρεψα απο το μαστορα...Οι εντυπωσεις μου?...ΜΟΥΦΑ!!!
    Παιδια,ας μη γελιομαστε.Τα λαμπακια ειναι καλα ΜΟΝΟγια το βραδυ.Την ημερα,ειτε τα εχω αναμμενα,ειτε οχι ενα και το ιδιο ειναι. Το βραδυ ειναι πανεμορφα αλλα δεν μπορεις να πας μονο μ'αυτα...θα στουκαρεις
    Αναγκαστηκα θα αναψεις και τα πορειας,οποτε η ομορφια τους επισκιαζεται για ακομα μια φορα.
    Με λιγα λογια λοιπον και μιλαω παντα για την δικη μου αποψη...πληρης απογοητευση.
    Υ.Γ Δε χαλαστηκα και καθολου ομως,γιατι μεσα απο αυτο το group buy μου δοθηκε η ευκαιρια να γνωρισω αξιολογα παιδια του φορουμ και οχι μονο fans των ΒΜW αλλα και της διασκεδασης!!!
    Δυστυχως οταν παρελαβα ειδα και εγω οτι στα δυο σετ που θελαμε για εσενα και τον Ηλια 120ie87 ,εγραφε Ε39 6w!!!!.....ειπα μηπως ειναι καποιο λαθος του στο γραψιμο του υπαλληλου,αφου ηταν γραμμενο με στυλο και εστειλα αμεσως e-mail στον πωλητη,οπου του αναφερνω τι ειδα,....σημερα ελαβα απαντηση:

    Dear Aris,

    Thanks for getting contact with us.

    I am sorry to hear that you received E39 6watts kits. I have checked with our logistic team. They made mistake on packing by their oversight. We do apologise for any inconvenience caused.
    To solve this matter, would you like to have return to get exchange to 10watt, Or get partial refund as compensation? Please let me know your thought when you feel free.
    I look forward to hearing from you again.


    Kind regards,
    Ed
    Sales
    mylitco.com
    τωρα εν ολιγης, καταλαβα οτι μας λεει οτι εγινε λαθος απο τους υπαλληλους της αποστολης πακετων,ζηταει συγνωμη και αν θελουμε να μας επιστρεψει καποιοα χρηματα, ή να στειλουμε πισω αυτα να μας στειλει τα σωστα!!!!

    τι να πω ρε παιδια???....οτι μου πειτε θα κανω.....ο Ηλιας που δεν τα παρελαβε ακομα μπορει να κανει απ'ευθειας την επιστροφη....εσυ Βασιλη που τα εβαλες κιολας......δεν ξερω τι πρεπει να κανεις,λογικα τριπλος κοπος...τα βγαζεις,τα στελνεις (εννοητε οτι θα διεκδικησω να ειναι δικα τους τα εξοδα αποστολης)παραλαμβανεις και ξανατοποθετεις!!!!

    περιμενω απαντησεις.

  7. #35
    Εγγραφή
    19-03-11
    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    1.665
    Thanked
    2582
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Άρη, θα τα στείλω πίσω και θα ζητήσω refund επειδή "the item did not match the description" ..... τα έχει ο Ανδρέας όμως.....

    Πρέπει αν γίνεται να μου στείλεις στοιχεία αποστολής και να πάω από Ανδρέα να παραλάβω.


    Πες του αν δεν σου κάνει κόπο ότι το ένα από τα σετ θα γυρίσει στο βροχόνησο (το δικό μου) και ότι θα περιμένουμε total refund για αυτό.


    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 120ie87 : 18-06-12 στις 16:39

  8. The Following User Says Thank You to 120ie87 For This Useful Post:

    aristent (18-06-12)

  9. #36
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 120ie87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρη, θα τα στείλω πίσω και θα ζητήσω refund επειδή "the item did not match the description" ..... τα έχει ο Ανδρέας όμως.....

    Πρέπει αν γίνεται να μου στείλεις στοιχεία αποστολής και να πάω από Ανδρέα να παραλάβω.


    Πες του αν δεν σου κάνει κόπο ότι το ένα από τα σετ θα γυρίσει στο βροχόνησο (το δικό μου) και ότι θα περιμένουμε total refund για αυτό.


    ΟΚ,ετσι δυναμικα!!!

    θα γραψω σε λιγο παλι στοιχεια κλπ.

  10. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    120ie87 (18-06-12)

  11. #37
    Εγγραφή
    19-03-11
    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    1.665
    Thanked
    2582
    Rides
    1

    Προεπιλογή




    Αν δεν δεχτεί total refund, θα του τα στείλω πίσω με κούριερ "next day delivery" με τα μεταφορικά δικά του.... θα γελάσουμε.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 120ie87 : 18-06-12 στις 17:11

  12. #38
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 120ie87 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Αν δεν δεχτεί total refund, θα του τα στείλω πίσω με κούριερ "next day delivery" με τα μεταφορικά δικά του.... θα γελάσουμε.....
    Του εστειλα μηνυμα:
    Yes, he wants to go back and take the package with the 10 watts at least one of the two people that came!

    The costs of the mission but you know will be payable by you after the mistake is yours and not ours.

    For better concertation will send the man who received the wrong package with its own items, the name is Elias and receive messages
    οποτε Ηλια στειλε του στο e-mail :sales@mylitco.com τα στοιχεια της διευθυνσης σου και οτι θα μιλατε μαζι μεχρι να τακτοποιηθει το θεμα.

  13. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    120ie87 (18-06-12)

  14. #39
    Εγγραφή
    19-03-11
    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    1.665
    Thanked
    2582
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Άρη, το όνομα του υπαλλήλου με τον οποίο μιλάς?

  15. #40
    Εγγραφή
    19-03-11
    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    1.665
    Thanked
    2582
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Κανονικά πάντως πρέπει να διευθετηθεί το θέμα μέσω ebay -> να γίνει προσπάθεια να μπει negative feedback, να μας οδηγήσει στο resolution centre - ebay buyer protection- και να μας βγάλει option να συνεννοηθούμε με τον πωλητή.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 120ie87 : 18-06-12 στις 18:00

Σελίδα 4 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP