Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 15 από 15

Θέμα: Audi Quattro vs. Other All-Wheel Drive Systems

  1. #11
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιταξτε παιδια, εγω απο ιδια πειρα με Q7 σε χιονισμενο δρομο (αρκετα) με στροφες και ανηφορικο (αγιος), ειχα ''παρεα'' ενα (χ5) 3λιτρο, το οποιο δεν μπορουσε να ακολουθησει τον ρυθμο του q7........καθε φορα σε πεταλο ανηφορικο εμενε αρκετα πισω......
    Το Χ5 φορούσε τα καταλληλα ελαστικά (χιονιού)? Είναι πιο σημαντικό ,ακόμα και απο την τετρακίνηση, η επιλογή σωστού ελαστικού.

  2. #12
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Χ5 φορούσε τα καταλληλα ελαστικά (χιονιού)? Είναι πιο σημαντικό ,ακόμα και απο την τετρακίνηση, η επιλογή σωστού ελαστικού.
    Πολυ σωστα και ακομα σημαντικο η εμπειρια-διαθεση του οδηγου του Χ5 ισως να μην "χρειαζοταν"να αποδειξει τιποτα σε κανεναν, η οδηγηση σε τετοιες συνθηκες σε δημοσιο δρομο και ειδικα σε αυτον που αναφερεις Γιαννη με την επικινδυνοτητα που τον διακρινει, δεν ειναι για snow rally.

  3. #13
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Χ5 φορούσε τα καταλληλα ελαστικά (χιονιού)? Είναι πιο σημαντικό ,ακόμα και απο την τετρακίνηση, η επιλογή σωστού ελαστικού.
    Kαι οι δυο ειμασταν με ασφαλτινα...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  4. #14
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ σωστα και ακομα σημαντικο η εμπειρια-διαθεση του οδηγου του Χ5 ισως να μην "χρειαζοταν"να αποδειξει τιποτα σε κανεναν, η οδηγηση σε τετοιες συνθηκες σε δημοσιο δρομο και ειδικα σε αυτον που αναφερεις Γιαννη με την επικινδυνοτητα που τον διακρινει, δεν ειναι για snow rally.
    Γιαννη σταματησαμε στο αγιο ΙΩΑΝΝΗ ΤΟ ΡΩΣΣΟ....μου ειπε ο ιδιος οτι δεν μπορουσε να ακολουθησει στα πεταλα......εχανε πολυ περισοτερη προσφυση απο εμενα...ετσι μου ειπε.....
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  5. #15
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιαννη σταματησαμε στο αγιο ΙΩΑΝΝΗ ΤΟ ΡΩΣΣΟ....μου ειπε ο ιδιος οτι δεν μπορουσε να ακολουθησει στα πεταλα......εχανε πολυ περισοτερη προσφυση απο εμενα...ετσι μου ειπε.....
    ειναι και θεμα εμπειριας -ικανοτητων Γιαννη, αλλα εκει που σταματησατε ειναι και το "τερμα" απο εκει και μετα ο δρομος ειναι καλος χαχαχαχα

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP