Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 91

Θέμα: [E85] Z4 χαμηλωμα και καραβι

  1. #11
    Εγγραφή
    13-06-11
    Μηνύματα
    5.849
    Thanked
    11469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Δεν καταλαβα οτι θα ηταν για τοσο καιρο.
    Μαλλον με μπερδεψε το "5 μερη" με 5 μερες.
    Γραφω και απο την τουαλετα, και δεν βλεπω καλα μαναμ'

  2. The Following 2 Users Say Thank You to ntinos For This Useful Post:

    Panos 316T (31-05-12), Ptboul (31-05-12)

  3. #12
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή [E85] Z4 χαμηλωμα και καραβι

    Θα είναι για καιρο Ντινο,σε μικρες αδειες θα το αφήνω μέσα η στο Ζαχαρια, στις μεγάλες θα το παίρνω μαζι και ας χανω 9+9 ώρες.

  4. #13
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    γιατί δεν τσιμπας το κομπακτ του αδελφού σου βρε ?

    δεν θέλεις να του δώσεις το Ζ ...?

  5. #14
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το θέμα Στρατόπεδο και φόβο για τα αυτοκίνητα τουλάχιστον μόνο τα στελέχη ήξερα ότι είχαν-έχω να πω παραδείγματα από σπασμένα τζάμια,καθρέφτες,χαράγματα κτλπ μέχρι ότι άλλο θέλεις(από ιστορίες-ευτυχώς σε μένα μόνο ένα σημάδι στην πόρτα κάναν για το καλορίζικο και αυτό στο αμάξι του αδερφού μου-το δικό μου δεν το έχουν δει ακόμα)
    Μου κάνει εντύπωση που λες πως φοβάσαι αλλά τώρα που το λες δεν έχεις άδικο, πολλοί είναι αυτοί που θα ζηλέψουν και θα πούνε α τον π**στη κτλπ λεφτάς είναι έχει να το φτιάξει κτλπ (ακούω διάφορα για ηλικία-χρήμα-αμάξι κτλπ) γτ κανένας δεν ενδιαφέρεται να δει πως τα βγάζεις πέρα και ας έχεις και Μ3 που λέει ο λόγος.(αν και πλέον δυσκόλεψαν οι καιροί και για αυτούς).
    Οπότε με το καλό να το πας και να χαρείς το νησί αλλά προσοχή στο χώρο πάρκιγνκ(το μόνο που μπορώ να σου προτείνω) δλδ σε χώρο που να περνάνε συχνά άτομα-κοινή θέα από κάπου ώστε να φοβηθεί ο οποιοσδήποτε κακοήθης να κάνει τη λαμακία του.
    Μακάρι βέβαια να μην γίνει τίποτα και να πούνε μπράβο από την καρδιά του για την αυτοκινητάρα σου αλλά καλού κακού πάρε και καμία κουκούλα να το σκεπάζεις(αν δεν έχεις) προφυλάσσει όσο ναναι .
    Υ.Γ Δεν τα λέω για να σε ψυχοπλακώσω αλλά γτ δεν θέλω να στεναχωρεθείς όπως είχα στεναχωρεθεί εγώ όταν είδα τη λακουβίτσα στην πόρτα και μάλιστα στο αμάξι του αδερφού μου ! (350ε ζημιά)

  6. The Following User Says Thank You to Andri For This Useful Post:

    joseph (30-05-12)

  7. #15
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    θα μπλεξεις.
    μην το κανεις.
    υπαρχει ζηλεια και κακια στον κοσμο.

  8. The Following 7 Users Say Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    Dimitrios (21-06-12), joseph (30-05-12), Nickolas_s2k (30-05-12), oldcarskickass (30-06-12), Panos 316T (31-05-12), Ptboul (31-05-12), Snoo (30-05-12)

  9. #16
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα μπλεξεις.
    μην το κανεις.
    υπαρχει ζηλεια και κακια στον κοσμο.
    Βλέπω πάντως πως όλοι συμφωνούμε με τη μετακίνηση του αυτοκινήτου....

  10. #17
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    338
    Thanked
    656
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φανη ΜΗΝ το παρεις για απολυτως κανενα λογο ομως !! Λημνο που ημουνα εγω 6 μηνες και εννοειται δεν το χα παρει,,οσοι κανανε το λαθος και πηρανε αμαξι μαζι (κατι astra golf a3 κλπ τα βρηκανε ολα με χαρακιες απο ξιφολογχες και φυσικα ποτε δεν βρηκαν ποιοι το κανανε..φαντασου το ζ4 !! Φανη ειναι κριμα θα το μετανοιωσεις ειλικρινα μην μπλεξεις..αστο το νησι θα ξαναπας αλλη χρονια..χαχαχαχ..Σκεψου σε μια μοναδα με καθε καρυδιας καρυδι που ουτε ξερεις πως σκεφτεται εσυ το διακινδυνευεις??? Η κακη ζηλια και το ΤΕΡΑΣΤΙΟ κομπλεξ ειναι αρρωστια και δεν θεραπευεται και δυστυχως υπαρχει αφθονη σε τετοια μερη οπως στρατοπεδα κλπ..

  11. The Following User Says Thank You to Nickolas_s2k For This Useful Post:

    Panos 316T (31-05-12)

  12. #18
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή [E85] Z4 χαμηλωμα και καραβι

    Πάνο ενω προσέχει το φοβάμαι, περισσότερα άλογα, ξερό στήσιμο και μπλοκε θα του φύγει καμία μέρα και άντε να το μαζέψει.

    Σταμάτη το ξέρω αλλα δεν γίνεται αλλιώς για τους παραπάνω λόγους..

    Andri τα στελεχη μπαίνουν με κατι σαραβαλακια μέσα, λίγοι μπαίνουν με τα πρώτα τους και σε αυτούς δεν παίρνει κανένα να κάνουν μαλακια. Ένας εποπ με ε36 λέει μη το φέρεις μου το χαραξαν αλλα σκέφτομαι πως αυτόν και τον επόμενο μήνα φεύγουν αρκετοί παλιοι και πως όσο χάλια και να το κάνουν με την ασφάλεια και τον φανοποιο του Σπύρου θα γίνει όπως ήταν. Ξέρω γω.. Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα.

    Σκέφτομαι επίσης πως θα το φέρω άψογο και αν γίνει μαλακια θα αναλάβει ο διοικητής, πόσο μάλλον τον Αύγουστο που λένε πως θα έρθει ένας κοφτακιας και μέχρι και εποπ απο τώρα σκέφτονται για μετάθεση..

  13. #19
    Εγγραφή
    13-06-11
    Μηνύματα
    5.849
    Thanked
    11469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ντινος mode Αυστηρος : ΟΝ


    Το φορουμ αποφασισε Φανη:

    ΜΗΝ το παρεις !

    Απο εδω και περα, ειτε προσπαθεις να πεισεις τον εαυτο σου, ειτε γινεται οφ-τοπικ

  14. #20
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάνο ενω προσέχει το φοβάμαι, περισσότερα άλογα, ξερό στήσιμο και μπλοκε θα του φύγει καμία μέρα και άντε να το μαζέψει.

    Σταμάτη το ξέρω αλλα δεν γίνεται αλλιώς για τους παραπάνω λόγους..

    Andri τα στελεχη μπαίνουν με κατι σαραβαλακια μέσα, λίγοι μπαίνουν με τα πρώτα τους και σε αυτούς δεν παίρνει κανένα να κάνουν μαλακια. Ένας εποπ με ε36 λέει μη το φέρεις μου το χαραξαν αλλα σκέφτομαι πως αυτόν και τον επόμενο μήνα φεύγουν αρκετοί παλιοι και πως όσο χάλια και να το κάνουν με την ασφάλεια και τον φανοποιο του Σπύρου θα γίνει όπως ήταν. Ξέρω γω.. Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα.

    Σκέφτομαι επίσης πως θα το φέρω άψογο και αν γίνει μαλακια θα αναλάβει ο διοικητής, πόσο μάλλον τον Αύγουστο που λένε πως θα έρθει ένας κοφτακιας και μέχρι και εποπ απο τώρα σκέφτονται για μετάθεση..
    Για να ανέβει στο γαμωκάραβο θα φας μια πτσα ΝΑΑΑΑ.
    Μια φορά πήρα το δικό μου στην Ανδρο και είχε κάτσει στραβά το καράβι, ρε τι σκοινιά βάζανε απο κάτω, τι καδρόνια, ανέβηκε τη ράμπα και μετά κόλησε στους μεντεσέδες.
    Απο τα νεύρα μου νόμιζα θα του ρίξω καμμία και θα το ξηλώσω όλο απο κάτω.

    Επιπλέον, στο ξαναλέω, η ανθρώπινη κακία είναι χειρότερη απο τη μανία της φύσης.
    Δεν υπάρχει λογική στη ζημιά, μόνο φθόνος.
    Αν δεν είσαι έτοιμος για κουκούλες, καπώ, και λοιπές αφιερώσεις στις πόρτες ΜΗΝ το κάνεις.
    Είναι κρίμα.

    Επιπλέον, αν πάθει κάτι θα βγώ σαν πορδή να σου πω - στάλεγα δεν στάλεγα?- και σκέψου ποσο θα σου σπάσω τον πτσο και πόσο θα θες να με πλακώσεις στις σφαλιάρες....

Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP