Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 42

Θέμα: Διδαξτε με - εταιρειες σταθερης τηλεφωνιας.

  1. #1
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή Διδαξτε με - εταιρειες σταθερης τηλεφωνιας.

    Εχω ΟΤΕ.
    Πληρωνω μαζι με το ιντερνετ και καποια προγραμματα ομιλιας 60 ευρω το μηνα πανω κατω.
    Σκεφτομαι να παω σε αλλο παροχο.
    Απαιτουμενα
    ιντερνετ με ταχυτητα 2-4
    να υποστηριζει το πρωτοκολο του συναγερμου του σπιτιου ιδιο με τα g4 fax
    ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ
    να μπορω να βρισκω καποιον οταν δεν δουλευει

    Εψαξα στο νετ, χαθηκα χειροτερα.
    Υπαρχει καποιος που να εχει αλλο παροχο και να ειναι ικανοποιημενος πιο πολυ απο οταν ηταν στον ΟΤΕ;

    ευχαριστω πολυ.

  2. #2
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος ποιο αξιόπιστος απο τον ΟΤΕ.Προβλήματα έχουν όλοι και όσο φθηνότερα τόσο χειρότερα...Θα αργήσει πολύ η αξιοπιστία των ιδιωτών στην Ελλάδα.Γνώμη μου.

  3. The Following User Says Thank You to Konstantinos E60 For This Useful Post:

    Stamatis (16-02-10)

  4. #3
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    σνουπακο....

    θεωρω οτι δεν ειναι διαφημιση να πουμε ο καθενας που ανηκει...καθως κ τις εντυπωσεις του...

    εγω ειμαι FORTHNET εδω κ 3 χρονια περιπου .... κ δεν την αλλαζω με τιποτα...!

    πληρωνω 80 ευρω το διμηνο....εχω πολυ καλη συνδεση ιντερνετ....κ απεριοριστα αστικα κ υπεραστικα....κ μην αμελησω...μια ωρα τον μηνα δωρεαν σε κινητα...!

    συνεργαζεται αψογα με το φαξ μου κ με τον συναγερμο του σπιτιου.....

    βρισκω παντα τεχνικο οταν τον χρειαστω....

    Δεν εχω κανενα παραπονο...ουτε διακοπες χωρις λογο ....ουτε κατι παρομοιο...!


    θα σε προετρεπα ομως να ρωτησεις στην γειτονια σου καλυτερα....μιας κ συναδελος που μενει στην Πετρουπολη...μου χει πει τα χειροτερα για την FORTHNET κ τα καλυτερα για την ΟΝ......

    Στην δικη μου περιοχη ισχυουν τα ακριβως αντιθετα....εχω γειτονες που βλαστημησαν με αλλες εταιριες κ κατεληξαν σ αυτην που μαι κ γω...

    νομιζω οτι κατι παιζει αναλογα την εταιρια κ την περιοχη...(χωρις να μαι κ βεβαιος)

    καλη συνεχεια στην επιλογη σου....
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  5. The Following User Says Thank You to Vasilis For This Useful Post:

    Stamatis (16-02-10)

  6. #4
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Σταματη....μετα απο τρομερη εμπειρια απο προσπαθειες της πεθερας μου η οποια μετακομισε σε ολες τις εταιριες της ελλαδας (ισως και αλλοδαπης) σου προτεινω πολυ πολυ εντονα οσο Μαλ@#ς και να ναι ο οτε να μην αλλαξεις.....παρα εξω γινεται χαμος........τουλαχιστον απο δικη μου εμπειρια.....
    Ο ενας εκανε δυο μηνες να κανει την συνδεση, ο αλλος δεν ακυρωνε συμβολαιο που υπηρχε ορος οτι μπορει να γινει σε ευλογο διαστημα...κ.α......
    Αλλα και παλι φιλε μου η επιλογη ειναι δικη σου!!, γιατι οπως εγω δινω αρνητικο παραδηγμα ειμαι σιγουρος οτι θα υπαρχουν και πολλα θετικα παραδηγματα....
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Z4 DCT For This Useful Post:

    Stamatis (16-02-10), Vasilis (16-02-10)

  8. #5
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος ποιο αξιόπιστος απο τον ΟΤΕ.Προβλήματα έχουν όλοι και όσο φθηνότερα τόσο χειρότερα...Θα αργήσει πολύ η αξιοπιστία των ιδιωτών στην Ελλάδα.Γνώμη μου.
    Και γω αυτο φοβαμαι.

  9. #6
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Κοιτα εχω forthnet. Θα ελεγα οτι ειμαι αρκετα εως πολύ ικανοποιημενος.
    Στην αρχη με κουρασαν λιγο μεχρι να οργανωθουν, αλλα τωρα ολα πανε ΟΚ, και σε μια περιπτωση που δεν ειχα τηλεφωνο (απο δικο μας λάθος) σκιστηκαν να με εξυπηρετησουν.

    Η μονη προϋπόθεση που θα σου επιστησω τη προσοχη: Να εισαι σε περιοχη που να εχει δικό της δικτυο. Οχι να "παταει" πανω στο δικτυο του ΟΤΕ γιατι τοτε την πατησες....

  10. The Following User Says Thank You to Kostas_1 For This Useful Post:

    Stamatis (16-02-10)

  11. #7
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    794
    Thanked
    1238
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εγω εχω Tellas και ειμαι ευχαριστημενος. Ταχυτητα σταθερα πανω απο 4 και απεριοριστα τηλεφωνα σε σταθερα εντος Ελλαδος και καποιων αλλων χωρων. Πληρωνω 80 ευρω το 2μηνο. Οποτε τους εχω χρειαστει τους βρησκω αμεσως. Βεβαια δεν γνωριζω αυτο που λες για τον συναγερμο.
    bbs rules ....

  12. The Following User Says Thank You to georggge46 For This Useful Post:

    Stamatis (16-02-10)

  13. #8
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Οσο πιο κοντά σε Δημαρχείο βρίσκεσαι τοσο καλύτερη παροχή υπηρεσιών θα έχεις.(όσον αφορά τις ιδιωτικές)

  14. #9
    Εγγραφή
    14-01-10
    Μηνύματα
    93
    Thanked
    45
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ίσως να μη βοηθήσει πολύ η γνώμη μου αλλά είμαι στον ΟΤΕ εδώ και αρκετά χρόνια και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.Ακόμα και από την βοηθεια της εξυπηρέτησης πελατών.

    Έχει και ΟΤΕ απεριόριστα προγράμματα,μπορείς να τα δεις στη σελίδα του (πχ δωρεάν σε αστικά και υπεραστικά και 60 λεπτα προς κινητά + connx σε πολύ λογική τιμή).
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bomber21 : 16-02-10 στις 21:45

  15. The Following User Says Thank You to bomber21 For This Useful Post:

    Stamatis (16-02-10)

  16. #10
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παιδες ολο το μυστικο στις ιδιωτικες εταιρειες ειναι αυτο:

    Η μονη προϋπόθεση που θα σου επιστησω τη προσοχη: Να εισαι σε περιοχη που να εχει δικό της δικτυο. Οχι να "παταει" πανω στο δικτυο του ΟΤΕ γιατι τοτε την πατησες....

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP