Σελίδα 11 από 147 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161111 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 101 έως 110 από 1470

Θέμα: Απορίες Μ3 Ε46

  1. #101
    Εγγραφή
    19-05-10
    Περιοχή
    ATHENS-GREECE
    Μηνύματα
    1.855
    Thanked
    3074
    Rides
    1

    Talking ???

    Νικολα εχεις οδηγησει Μ3 Ε46???

    Προσεξε τωρα,δεν το ρωταω με την εννοια ''αν οδηγησεις θα παθεις πλακα και τραβα παρτο κτλ-κτλ''.

    Κανε μια βολτα,ενος γνωστου φιλου κτλ για να διαμορφωσεις αποψη κτλ.Εισαι σε θεση να καταλαβεις θεωρω πραγματα.

    Μπορει να μην σου αρεσει κατι ή να θεωρεις ότι σε καλυπτει το 320si.

    Tα 80.000χλμ για Μ3 Ε46 δεν ειναι τιποτα απολυτως,μην σε ανησυχει αυτο αν ειναι καλοδουλεμενο το αμαξι και προσεγμενο και ειναι αληθινα τα χλμ βεβαια.

    Εδω ειναι ενας κυριος που εχει ενα που πλησιαζει τα 280.000χλμ αν δεν τα εχει ξεπερασει βεβαια μιας και εχω καιρο να τον δω.Βεβαια το 2002 που το ειχε παρει ειχε κοντα 75.000χλμ.Ενα μολυβι με 18αρακια,ηλιοροφη και μια γυναικα κουκλα!!!!
    insane in the ///Midbrain

  2. #102
    Εγγραφή
    01-08-12
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.051
    Thanked
    1473
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νικολα εχεις οδηγησει Μ3 Ε46???

    Προσεξε τωρα,δεν το ρωταω με την εννοια ''αν οδηγησεις θα παθεις πλακα και τραβα παρτο κτλ-κτλ''.

    Κανε μια βολτα,ενος γνωστου φιλου κτλ για να διαμορφωσεις αποψη κτλ.Εισαι σε θεση να καταλαβεις θεωρω πραγματα.

    Μπορει να μην σου αρεσει κατι ή να θεωρεις ότι σε καλυπτει το 320si.

    Tα 80.000χλμ για Μ3 Ε46 δεν ειναι τιποτα απολυτως,μην σε ανησυχει αυτο αν ειναι καλοδουλεμενο το αμαξι και προσεγμενο και ειναι αληθινα τα χλμ βεβαια.

    Εδω ειναι ενας κυριος που εχει ενα που πλησιαζει τα 280.000χλμ αν δεν τα εχει ξεπερασει βεβαια μιας και εχω καιρο να τον δω.Βεβαια το 2002 που το ειχε παρει ειχε κοντα 75.000χλμ.Ενα μολυβι με 18αρακια,ηλιοροφη και μια γυναικα κουκλα!!!!
    Με είχαν πάει μια γρήγορη βόλτα στα Μέγαρα κι έχω οδηγήσει στην Α.Ο. (σε ευθεία, όχι στροφές) ένα smg ενός γνωστού.

    Δε μπορώ να εκφραστώ δημοσίως για το πως ένιωσα και ναι, είχα το si τότε.

    Στα Μέγαρα δε θα ξεχάσω την απίστευτη ευελιξία του καθώς μόλις είχα βγει από E60 M5 ενός άλλου πολύ καλού φίλου.

    Σήμερα θα προσπαθήσω να το πάρω μια μεγάλη βόλτα για να αποκτήσω ολοκληρωμένη άποψη γιατί όντως μπορεί να μη με καλύπτει.

    Πάντως μόνο το γεγονός ότι έχει isofix και πέφτουν τα καθίσματα είναι γκολ από τα αποδυτήρια. Το si μου δυστυχώς δεν έχει τίποτα από τα δυο (ναι, δε πέφτουν τα καθίσματα).

    Από την άλλη...σκέφτομαι ότι κάθε Σάββατο οδηγώ ένα όχημα με 500 άλογα στον τόνο, στο όριο, στη πίστα. Μήπως να μείνω εκεί?
    Nikos

  3. #103
    Εγγραφή
    13-12-11
    Περιοχή
    Mαρκόπουλο Αττικής
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    1.734
    Thanked
    3234
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φίλε μου αν είχα την ευκαιρία να πάρω Μ3 Ε46 όπως εσύ...θα του είχα δώσει και το καρτάκι δώρο!!!

    Χαχαχαχαχαχ πλάκα κάνω...πάντως το συγκεκριμένο φαίνεται ΠΑΡΑπολυ καλό...Κάνε το τεστ ντραϊβ και έναν έλεγχο και αν είναι οκ τσίμπα το χωρίς δεύτερη σκέψη.Κάθε φορά που θα το οδηγείς θα σε αποζημιώνει.

  4. The Following User Says Thank You to Vasilis M3 For This Useful Post:

    Nikos! (29-08-12)

  5. #104
    Εγγραφή
    04-01-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.122
    Thanked
    7408
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την άλλη...σκέφτομαι ότι κάθε Σάββατο οδηγώ ένα όχημα με 500 άλογα στον τόνο, στο όριο, στη πίστα. Μήπως να μείνω εκεί?
    Αν και το καθημερινο σου αμαξι σε ικανοποια θα σου ελεγα ναι να μεινεις εκει.
    M3 CSL

  6. The Following User Says Thank You to chief For This Useful Post:

    Nikos! (29-08-12)

  7. #105
    Εγγραφή
    01-08-12
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.051
    Thanked
    1473
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Θα ήθελα να ευχαριστήσω ολόκαρδα όλα τα παιδιά και τη διάθεσή τους να βοηθήσουν (ειδικά τον alexk).

    Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις τους και τις αναλυτικές πληροφορίες!

    Είσαι πολύτιμοι.

    Σοβαρά.
    Nikos

  8. The Following User Says Thank You to Nikos! For This Useful Post:

    alexk (29-08-12)

  9. #106
    Εγγραφή
    19-02-11
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    236
    Thanked
    435
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Νικόλα βλέπω ανεβαίνεις κατηγορία και καλά κάνεις! Αλλά επειδή τα έχω οδηγήσει και τα δύο μπορώ να σου πω ότι και το si είναι αξιολογότατο και έχει τη δυνατότητα να σου κάνει όλα τα γούστα. Δεν ξέρω εγώ αν θα έκανα την ανταλλαγή αλλά εσύ οδήγα το και κάνε ότι λέει η καρδιά σου, όχι η λογική σου (αυτό κάνω και εγώ, καίγομαι βέβαια αλλά στο τέλος αποζιμιώνομαι ευχάριστα).

  10. #107
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Νεο Ηρακλειο, Αθηνα
    Μηνύματα
    685
    Thanked
    565
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    πισωκινητο αμαξι χωρις μπλοκε που να κανει ολα τα γουστα πρωτη φορα ακουω, no offence


    να γινει το m3, αρκει φυσικα να το γουσταρει ο ιδιος

  11. The Following User Says Thank You to Dimzan For This Useful Post:

    alexk (29-08-12)

  12. #108
    Εγγραφή
    01-08-12
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.051
    Thanked
    1473
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Καταρχάς δε με άφησε να το πάω βόλτα.

    Δεύτερον, τον ενδιαφέρει αυτόματο αλλά το συζητάει.

    Τρίτον, μάλλον θα μου προτείνει διαφορά. Περιμένω αντιπρόταση.

    Στα υπόλοιπα...το αυτοκίνητο ΔΕΝ είναι του 2003 που λέει, αλλά παραγωγής 30/08/2002 όμως ΤΙΓΚΑ στα έξτρα: https://bmwvin.com/?vin=jp84391

    Είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ διατηρημένο και το φοβερό είναι ότι τον ήξερα.

    Τρέχουμε παρέα με τον αδερφό του. ...και το έχω δει το αμάξι στη πίστα πολλές φορές. Το χρώμα είναι...αλλού.

    Το αυτοκίνητο το έχει σε ασύλληπτα καλή κατάσταση, λάδια κάθε 5Κ κμ και το μοτέρ κελαηδάει. Έχει βάλει μια καλή ρυθμιζόμενη που έχουν τα DTM λέει, δε τη θυμάμαι (έχει πράσινα top mounts). Σέρβις έκανε λέει πρόσφατα, λάδια και μπουζί. Επίσης έχει ολοκαίνουρια λάστιχα.

    Γενικώς προσεγμένο πολύ, πάρα πολύ. Προβλήματα δεν έχει βγάλει, μόνο μπαταρία από την ακινησία. Επίσης ανησυχητικό.

    Μ'άρεσε...αλλά γιατί δεν έχω πεισθεί και γιατί δεν το'χω πάρει απόφαση?

    Έχει έναν ήχο το γ@μημένο ρε πστ μου...πριόνι.

    Περιμένω απάντηση και βλέπουμε.
    Nikos

  13. The Following 4 Users Say Thank You to Nikos! For This Useful Post:

    alexk (29-08-12), nikos1400 (30-08-12), Thomelef (30-08-12)

  14. #109
    Εγγραφή
    19-02-11
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    236
    Thanked
    435
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimzan Εμφάνιση μηνυμάτων
    πισωκινητο αμαξι χωρις μπλοκε που να κανει ολα τα γουστα πρωτη φορα ακουω, no offence
    Καλά δεν πειράζει για όλα υπάρχει η πρώτη φορά!

  15. #110
    Εγγραφή
    31-05-10
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    6.372
    Thanked
    7555
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    σου κανει το δυσκολο!
    και ελα τωρα. προσπαθεις να βρεις κατι που δε σ'αρεσει αλλα δυσκολευεσαι. εαν την παλευεις τωρα με τελη-ασφαλειες, δεν ξερω γιατι οχι...

    ______________________

    sent from pain-in-the-ass 3.5in. screen samsung "smartphone" using fat fingers...
    _____________________ _____________________ _____________________ _____________________ _____________________

    RTFM


Σελίδα 11 από 147 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161111 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP