Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 16

Θέμα: On Line Games

  1. #1
    Εγγραφή
    10-09-11
    Περιοχή
    Under the hood
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.162
    Thanked
    1967
    Rides
    0

    Προεπιλογή On Line Games

    Αφού εδώ και περίπου 2 ώρες και κάτι καψαλίζω τα εναπομείναντα εγκεφαλικά μου κύτταρα, μου ήρθε η φλασιά. Ποιοί από εσάς παίζετε on line games και ποιά;
    Κάνοντας την αρχή, εδώ και περίπου 3,5 χρόνια με κόλλησε ο Τομ και παίζω World Of Warcraft.

  2. #2
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Στο κόσμο μου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.008
    Thanked
    5439
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    monstergame απο τοτε που ηρθε ελλαδα.

    Κατα καιρους τωρα αν μαζευτουμε παρεα θα παιξουμε κανα gt5, lol, counter....



  3. #3
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    για πολύ καιρό wow, και μάλιστα hard core player...έχω παίξει σε πολύ μεγάλα guild, επίσεις είχα δικό μου ένα διάστημα με πολύ καλούς παίχτες, αλλά αυτό που με γοήτευε πάντα, ήταν το pvp...ατελείωτες ώρες μέσα στην αρένα, και πιο πρίν στα bg...
    στο vanila, είμουν rank 14.
    αυτή τη στιγμή μελετάω το diablo που έρχεται σε κάνα μήνα, μαζί με κάνα δυο φίλους μετά απο πολύ μεγάλο διάστημα αποχής απο τα mmo rpg, τα οποία είναι άκρως εθιστικά, και γίνεσαι πρεζάκιας μαζί τους...
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  4. #4
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    PRO-FIFA-WOLFENSTEIN

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  5. #5
    Εγγραφή
    30-01-12
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    251
    Thanked
    427
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Τον τελευταίο καιρό όποτε υπάρχει χρόνος παίζω το Battlefield 3. Είναι απλα ΦΟΒΕΡΟ παιχνίδι ειδικά όταν τα μέλη μιας squad μιλάνε στο TeamSpeak το επίπεδο του ρεαλισμού εκτοξεύεται.

  6. #6
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    67
    Μηνύματα
    1.921
    Thanked
    2393
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Όποτε έχω ώρα για να ηρεμήσω παίζω μπιλιάρδο...


    Ο χειρότερος άντρας η καλύτερη γυναίκα...

  7. #7
    Εγγραφή
    10-09-11
    Περιοχή
    Under the hood
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.162
    Thanked
    1967
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    για πολύ καιρό wow, και μάλιστα hard core player...έχω παίξει σε πολύ μεγάλα guild, επίσεις είχα δικό μου ένα διάστημα με πολύ καλούς παίχτες, αλλά αυτό που με γοήτευε πάντα, ήταν το pvp...ατελείωτες ώρες μέσα στην αρένα, και πιο πρίν στα bg...
    στο vanila, είμουν rank 14.
    αυτή τη στιγμή μελετάω το diablo που έρχεται σε κάνα μήνα, μαζί με κάνα δυο φίλους μετά απο πολύ μεγάλο διάστημα αποχής απο τα mmo rpg, τα οποία είναι άκρως εθιστικά, και γίνεσαι πρεζάκιας μαζί τους...
    Θωμάκο πιστεύεις οτι με το Diablo 3 δε θα κολλήσεις;;; Λίγο που είδα τα demos το game είναι άντε γεια!!!! Θα παρατήσεις και το Μιτρίο!!!!

  8. The Following User Says Thank You to Azurius For This Useful Post:

    Tsakirakos (23-04-12)

  9. #8
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Azurius Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θωμάκο πιστεύεις οτι με το Diablo 3 δε θα κολλήσεις;;; Λίγο που είδα τα demos το game είναι άντε γεια!!!! Θα παρατήσεις και το Μιτρίο!!!!
    όχι...θα πάμε για 3ν3 και φούλ pvp. δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει, αλλά το παιχνίδι που παίζεις έχει γίνει άκρως γελοίο.
    κάθε τρείς και λίγο patch, οι χαρακτήρες έχουν αλλάξει 850.000 φορές για όλη την νουμπαρία που κάθε τρείς και λίγο παραπονιέται γιατί δεν μπορεί να σταυρώσει kill, νομίζοντας ότι φταίνει οι χαρακτήρες και όχι τα κουλά του χέρια που είναι πάνω στο keyboard. ο κυριότερος λόγος που σταμάτησα το παιχνίδι ήταν ότι πλέον είχε ξευτιλιστεί τραγικά.
    το diablo τουλάχιστον εδώ και 15 χρόνια, κρατάει ένα πολύ σοβαρό επίπεδο, μιάς και είναι το πρώτο σοβαρό rpg παιχνίδι που έχει κυκλοφορήσει.
    στο wow αυτή την στιγμή που μιλάμε, αυτοί που υποτίθεται ότι είναι ΟΙ παιχταράδες, αν έπαιζα, θα τους έκλανα και θα πέθαναν. ακόμα και undergeared,χωρίς σοβαρό spec, θα τους τσαλάκωνα σε δευτερόλεπτα.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  10. #9
    Εγγραφή
    07-01-10
    Περιοχή
    malmo ,sweden
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.280
    Thanked
    917
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    wolfenstein-enemy territory kai gt5 apo online.
    live free and drive hard

  11. #10
    Εγγραφή
    10-09-11
    Περιοχή
    Under the hood
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.162
    Thanked
    1967
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    όχι...θα πάμε για 3ν3 και φούλ pvp. δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει, αλλά το παιχνίδι που παίζεις έχει γίνει άκρως γελοίο.
    κάθε τρείς και λίγο patch, οι χαρακτήρες έχουν αλλάξει 850.000 φορές για όλη την νουμπαρία που κάθε τρείς και λίγο παραπονιέται γιατί δεν μπορεί να σταυρώσει kill, νομίζοντας ότι φταίνει οι χαρακτήρες και όχι τα κουλά του χέρια που είναι πάνω στο keyboard. ο κυριότερος λόγος που σταμάτησα το παιχνίδι ήταν ότι πλέον είχε ξευτιλιστεί τραγικά.
    το diablo τουλάχιστον εδώ και 15 χρόνια, κρατάει ένα πολύ σοβαρό επίπεδο, μιάς και είναι το πρώτο σοβαρό rpg παιχνίδι που έχει κυκλοφορήσει.
    στο wow αυτή την στιγμή που μιλάμε, αυτοί που υποτίθεται ότι είναι ΟΙ παιχταράδες, αν έπαιζα, θα τους έκλανα και θα πέθαναν. ακόμα και undergeared,χωρίς σοβαρό spec, θα τους τσαλάκωνα σε δευτερόλεπτα.
    Full pvp 3v3? Με Νίκο και Τέο? Δες το βίντεο απο το mists of pandarian και θα καταλαβεις για τι lvl θα φτάσουν το game. Μιλάνε για την ολική αναγέννηση του παιχνιδιού. Για το diablo πάντως στην guild μιλάνε αρκετά.. Θα το δοκιμάσω στον public realm και θα σου πω.. Πάντως στα promo vids τα σπάει και φαίνεται οτι είναι χρόνια μπροστά! Υπόσχεται πολλά!!!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP