Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 66 από 66

Θέμα: Ανακληση 5-6 series

  1. #61
    Εγγραφή
    30-07-10
    Περιοχή
    Ξεσσαλονικη!
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    7.725
    Thanked
    17900
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ο Κυβερνήτης είναι υπεύθυνος για το αεροσκάφος και τους επιβάτες για όσο διαρκεί η πτήση. Ο Μηχανικός είναι υπεύθυνος για ΠΑΝΤΑ.



  2. #62
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Πήρα τηλέφωνο, χτύπησαν τον αριθμό πλαισίου και μου είπαν πως εμπίπτω και στην καμπάνια για τους πολλαπλασιαστές. Τη Δευτέρα θα τους έχουν οπότε κλείνω ραντεβού για καλώδιο ρεύματος + πολλαπλασιαστές + αλλαγή λαδιών & φίλτρου + αλλαγή μπουζί από Τρίτη. Τα δυο τελευταία με δικά μου έξοδα. Για τα μπεκ μου είπαν πως δεν υπάρχει κάποια καμπάνια. Βγήκα έξω, άνοιξα καπώ, έβγαλα το καπάκι κι είδα πως έχω τα γκρι. Πάλι καλά.

    Νεώτερα μετά το service.

  3. The Following 2 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    alexm (15-06-12), aristent (15-06-12)

  4. #63
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήρα τηλέφωνο, χτύπησαν τον αριθμό πλαισίου και μου είπαν πως εμπίπτω και στην καμπάνια για τους πολλαπλασιαστές. Τη Δευτέρα θα τους έχουν οπότε κλείνω ραντεβού για καλώδιο ρεύματος + πολλαπλασιαστές + αλλαγή λαδιών & φίλτρου + αλλαγή μπουζί από Τρίτη. Τα δυο τελευταία με δικά μου έξοδα. Για τα μπεκ μου είπαν πως δεν υπάρχει κάποια καμπάνια. Βγήκα έξω, άνοιξα καπώ, έβγαλα το καπάκι κι είδα πως έχω τα γκρι. Πάλι καλά.

    Νεώτερα μετά το service.
    ....το σηκωνει το καπακι!!!

  5. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    PANOS-E60 (15-06-12)

  6. #64
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ρε σεις, κάντε μου κάποιος μια αναπαντητη να δω αν δουλευει το ρημαδι. Τη Δευτέρα είχαν πει πως θα με επαιρναν τηλέφωνο, κοντεύει Πέμπτη κ ούτε SMS δεν έχω λάβει. Τι στο διάολο, στον Σφακιανακη πήρα η στην ΚΑΡΕΝΤΑ;

  7. The Following 2 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    aristent (20-06-12), Eleni (20-06-12)

  8. #65
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήρα τηλέφωνο, χτύπησαν τον αριθμό πλαισίου και μου είπαν πως εμπίπτω και στην καμπάνια για τους πολλαπλασιαστές. Τη Δευτέρα θα τους έχουν οπότε κλείνω ραντεβού για καλώδιο ρεύματος + πολλαπλασιαστές + αλλαγή λαδιών & φίλτρου + αλλαγή μπουζί από Τρίτη. Τα δυο τελευταία με δικά μου έξοδα. Για τα μπεκ μου είπαν πως δεν υπάρχει κάποια καμπάνια. Βγήκα έξω, άνοιξα καπώ, έβγαλα το καπάκι κι είδα πως έχω τα γκρι. Πάλι καλά.

    Νεώτερα μετά το service.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε σεις, κάντε μου κάποιος μια αναπαντητη να δω αν δουλευει το ρημαδι. Τη Δευτέρα είχαν πει πως θα με επαιρναν τηλέφωνο, κοντεύει Πέμπτη κ ούτε SMS δεν έχω λάβει. Τι στο διάολο, στον Σφακιανακη πήρα η στην ΚΑΡΕΝΤΑ;
    Εγω, αν θυμασαι, εχω απο 30-4-2012 που περιμενω τηλεφωνημα!!!

    θυμιζω απο το ποστ 28 εδω:https://www.bmwfans.gr/forum/showthr...t=11953&page=3


    εδω και δυο μερες εχω λαβει την επιστολη για τον πολο,οποτε τωρα θα κανονισω να κλεισω ραντεβου για ολα μαζι(πολλαπλασιαστες...).....ε χω και κατι μπαξιματακια να κανω επι της ευκαιριας(σωληνακια αεροπ.τυπου,υγρα ΑΤΕ,τακακια....)


    SOS
    (ισχυει τουλαχιστον για Ε60):
    συμφωνα με την ενημερωση που ειχα απο τον Αλεξη,για να γινει η εργασια της ανακλησης της αντικαταστασης του πολου,χρειαζεται να βγει η επενδυση του πατωματος του πορτμπαγκαζ,αυτο ειναι το ευκολο σημειο.....

    ομως πρεπει να βγει και το πισω τελευταιο κομματι
    που δεν ανασηκωνεται με τον κρικο που τραβαμε για να εχουμε προσβαση στο χωρο της "ρεζερβας".....εκεινο λοιπον το κομματι εχει καποια κλιπς που εαν δεν τραβηχτουνε σωστα,σπανε!!!!.....το κακο ειναι οτι δεν υπαρχουν ανταλλακτικα κλιπς και μαλλον θα "κουμπωθει" ως εχει.....

    ....η λυση ειναι να μην βγαλει ο μαστορας εντελως αυτο το τμημα,απλα να το ανασηκωσει και να βαλει ενα χαρτοκουτι ισα-ισα να μπορεσει να κανει αυτη την εργασια που θελει.

    για πολλους μπορει να ειναι αχρηστη η πληροφορια,....σιγα και τι εγινε για δυο κλιπς,......αλλα αφου εντοπιστηκε το προβλημα και εχουμε και τη λυση, γιατι να μην την εφαρμοσουμε.

    Αλεξη

  9. The Following 3 Users Say Thank You to aristent For This Useful Post:

    alexm (20-06-12), PANOS-E60 (20-06-12), S8N (20-06-12)

  10. #66
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνα με την ενημερωση που ειχα απο τον Αλεξη,για να γινει η εργασια της ανακλησης της αντικαταστασης του πολου,χρειαζεται να βγει η επενδυση του πατωματος του πορτμπαγκαζ,αυτο ειναι το ευκολο σημειο.....

    ομως πρεπει να βγει και το πισω τελευταιο κομματι
    που δεν ανασηκωνεται με τον κρικο που τραβαμε για να εχουμε προσβαση στο χωρο της "ρεζερβας".....εκεινο λοιπον το κομματι εχει καποια κλιπς που εαν δεν τραβηχτουνε σωστα,σπανε!!!!.....το κακο ειναι οτι δεν υπαρχουν ανταλλακτικα κλιπς και μαλλον θα "κουμπωθει" ως εχει.....

    ....η λυση ειναι να μην βγαλει ο μαστορας εντελως αυτο το τμημα,απλα να το ανασηκωσει και να βαλει ενα χαρτοκουτι ισα-ισα να μπορεσει να κανει αυτη την εργασια που θελει.

    για πολλους μπορει να ειναι αχρηστη η πληροφορια,....σιγα και τι εγινε για δυο κλιπς,......αλλα αφου εντοπιστηκε το προβλημα και εχουμε και τη λυση, γιατι να μην την εφαρμοσουμε.

    Αλεξη
    Μπορείς να βγάλεις μια φωτογραφία από το κομμάτι αυτό? Γιατί έχω ένα κακό προαίσθημα!

  11. The Following User Says Thank You to S8N For This Useful Post:

    aristent (20-06-12)

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP