Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 27 από 27

Θέμα: Αντηλιακες Μεμεβρανες Protect Gard U.S.A

  1. #21
    Εγγραφή
    31-01-11
    Περιοχή
    Kalamata
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    312
    Thanked
    212
    Rides
    0

    Προεπιλογή Αντηλιακών Μεμβρανών 3Μ FX-ST

    https://www.groupon.gr/deals/special...0_0_164&a=1656

    Πώς βλέπετε αυτή τη προσφορά?
    Τις έχει βάλει κάποιος φίλος?

  2. #22
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.894
    Thanked
    6363
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreas110080 Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.groupon.gr/deals/special...0_0_164&a=1656

    Πώς βλέπετε αυτή τη προσφορά?
    Τις έχει βάλει κάποιος φίλος?
    Την έχω πατήσει 2 φορές για αγορά (για το αυτοκίνητο του πατέρα) αλλά με χαλάει που πρέπει να πάω Λάρισα να τις βάλω......

    Γνώμη μου είναι ότι πρόκειται για μια πολύ καλή προσφορά!!!


  3. #23
    Εγγραφή
    21-11-11
    Περιοχή
    ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    295
    Thanked
    282
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αν γινει θρυψαλα το τζαμι μαζι με τη μεμβρανη σημαινει οτι η μεμβρανη ηταν ψευτικη...Αυτο εξαρταται εκτος απο την ποιοτητα και απο το παχος του film αλλα και τις στρωσεις τις οποιες αποτελειται...

    Ειναι μπερδεμα το θεμα με το παρμπριζ σε περιπτωση που (χτυπα ξυλο) γινει κατι αλλα κανει δουλεια η ατιμη...ειδικα στο ταξιδι...

  4. #24
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Έχω ακούσει όμως ότι ενοχλεί στο παρκάρισμα τη νύχτα καθώς από ορατότητα 0 (δεν έχω καταλάβει το λόγο) και λένε ανοίγεις παράθυρα τέρμα για να βλέπεις κτλπ....Ισχύει κάτι τέτοιο?(για τη μεμβράνη στο παρμπρίζ λέω)

  5. #25
    Εγγραφή
    21-11-11
    Περιοχή
    ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    295
    Thanked
    282
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω ακούσει όμως ότι ενοχλεί στο παρκάρισμα τη νύχτα καθώς από ορατότητα 0 (δεν έχω καταλάβει το λόγο) και λένε ανοίγεις παράθυρα τέρμα για να βλέπεις κτλπ....Ισχύει κάτι τέτοιο?(για τη μεμβράνη στο παρμπρίζ λέω)
    Εξαρταται και απο το σταδιο που ειναι...αν μιλας για μπροστινο παρμπριζ το να βαλεις κατι πολυ σκουρο μονο πονοκεφαλο θα προκαλεσει...Εγω μπροστα εχω βαλει της llumar,καμια σχεση με αυτες που βαζουμε στα υπολοιπαα τζαμια του αυτοκινητου...φαντασου οτι κοιτας το αυτοκινητο και δεν καταλαβαινεις οτι εχει μεμβρανη το τζαμι...Κανει δουλεια ομως,ειδικα στο ταξιδι..αν λες για το πισω ναι σε μερικες περιπτωσεις(μη επαρκης φωτισμος)χρειαζεται να κατεβασεις παραθυρα για να βλεπεις καλυτερα τους καθρεφτες..

  6. #26
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NS-conv Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξαρταται και απο το σταδιο που ειναι...αν μιλας για μπροστινο παρμπριζ το να βαλεις κατι πολυ σκουρο μονο πονοκεφαλο θα προκαλεσει...Εγω μπροστα εχω βαλει της llumar,καμια σχεση με αυτες που βαζουμε στα υπολοιπαα τζαμια του αυτοκινητου...φαντασου οτι κοιτας το αυτοκινητο και δεν καταλαβαινεις οτι εχει μεμβρανη το τζαμι...Κανει δουλεια ομως,ειδικα στο ταξιδι..αν λες για το πισω ναι σε μερικες περιπτωσεις(μη επαρκης φωτισμος)χρειαζεται να κατεβασεις παραθυρα για να βλεπεις καλυτερα τους καθρεφτες..
    Δλδ υπάρχει διαφορετική μεμβράνη για το παρμπριζ από αυτές που βάζουμε στο υπόλοιπο αυτοκίνητο? Γτ τα υπόλοιπα παράθυρα που έχω δει σε άλλους και το πιο ανοιχτό πάλι σκούρο (για παρμπριζ) πιστεύω πως είναι

  7. #27
    Εγγραφή
    21-11-11
    Περιοχή
    ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    295
    Thanked
    282
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δλδ υπάρχει διαφορετική μεμβράνη για το παρμπριζ από αυτές που βάζουμε στο υπόλοιπο αυτοκίνητο? Γτ τα υπόλοιπα παράθυρα που έχω δει σε άλλους και το πιο ανοιχτό πάλι σκούρο (για παρμπριζ) πιστεύω πως είναι
    Ναι ειναι διαφορετικη...Εχεις π.μ.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP