Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6

Θέμα: [E36]Εξατμιση

  1. #1
    Εγγραφή
    13-01-10
    Περιοχή
    Fangcheng
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.354
    Thanked
    1525
    Rides
    1

    Προεπιλογή [E36]Εξατμιση

    Καλησπερα παιδια.

    Επειδη το μικροβιο των συνεχων αλλαγων εχει μπει για τα καλα στο πετσι μου θα χρειαστω την βοηθεια σας.Το αμαξι εχει Μ43 κινητηρα και οταν το πηρα ειχε πανω εξατμιση της schnitzer.To κατα ποσο εκοψε/βοηθησε το αμαξι δεν το γνωριζω μιας και ειμαι αρχαριος ακομα.Θελω να αλλαξω εξατμιση μονο για θεμα εμφανισης (εχω τρελη αγαπη της διμπουκες).Εχετε καποια να προτεινετε ?Υπαρχει περιπτωση να μπουκωσει το αμαξι η εξατμιση?

    ευχαριστω για τον χρονο σας παιδια!!

  2. #2
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Στο κόσμο μου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.008
    Thanked
    5439
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    η εξατμιση που εχεις σαφως ειναι καλυτερη απο τη μαμα που εχει κανονικα το Ε36.
    Αν θες μονο να αλαξεις εμφανηση πηγαινε και διαλεξε οποια μπουκα ή διμπουκο θες απο την αγορα και πηγαινε σε καποιον να στο τοποθετησει.
    Αν τωρα ειναι η εξατμηση σου στα τελευταια της και θελει ετσικι αλλιως αλλαγη θα σου πω κατι που ειχαν πει και μενα εδω τα παιδια πριν απο καιρο.
    Για μικρα προβληματα ή διορθωσεις μπορεις να εμπιστευτεις και καποιον τοπικο εξατμησα.
    Αν ομως θες δουλεια σοβαρη, σωστη και ολοκληρωμενη θα πρεπει να κοιταξεις στα γνωστα ονοματα του χωρου.(Ποπαυ-Παπαδολουλος...)
    Οπως και να εχει μιας και εχεις Μ43, ειτε εχεις τον Β16 ή τον Β19 οι διαφορες που θα δεις δε θα ειναι τρελες.
    εγω ζητησα και πηρα δυναμη(λεεεμε τωρα) στα ψηλα.
    Στα χαμηλα εφτασα τη πρωτη μερα σε ξεκινημα να μου σβησει 2 φορες.
    Δε το χα συνηθησει.Κατι τετοιο θα το δεις.Μη περιμενεις ομως αλογα και διαφορες μεγαλες.

    Να σημειωσω πως με την αλλαγη δεν αλλαχτηκε μονο η εξατμηση αλλα αλλαχτηκαν ολα εκτος απο τα χταποδια.



  3. #3
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Βαζεις στην εξατμιση που εχεις μια αποληξη με δυο σωληνες ( απο 70-180e) και εισαι οκ.
    Μην ασχοληθεις παραπανω με το τελικο δεν νομιζω οτι εχει νοημα.

  4. #4
    Εγγραφή
    13-01-10
    Περιοχή
    Fangcheng
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.354
    Thanked
    1525
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μαλιστα..Και γω ετσι πιστευα,σιγα τα αλογα εξαλλου..

    Εχετε καποιο τελικο υποψιν σας?Το καλο της schnitzer ειναι οτι δεν βγαζει αρκετο θορυβο και θα ηθελα καπου εκει να παραμεινω..

  5. #5
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    κρατα το καζανι που εχεις, απλα πας σε εναν εξατμισα και σου βαζει διπλη μπουκα.

  6. #6
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Στο κόσμο μου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.008
    Thanked
    5439
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Skyline_IS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλιστα..Και γω ετσι πιστευα,σιγα τα αλογα εξαλλου..

    Εχετε καποιο τελικο υποψιν σας?Το καλο της schnitzer ειναι οτι δεν βγαζει αρκετο θορυβο και θα ηθελα καπου εκει να παραμεινω..
    αν αλλαξεις και καζανι που λες θα αλλαξει και τελειως ο ηχος σου.
    κανε αυτο που σου ειπα πριν και εγω και ο Σταματης.Η αγορα ειναι γεματη με σχεδια απο διμπουκα.διαλεξε ενα και πεστου να σου κοψει το παλιο και να στο βαλει.MAX 150ε δουλεια.

    H Schnitzer βγαζει αυτη που εμενα προσωπικα μου αρεσει πολυ.


    απο κει και περα υπαρχουν και 1002 αλλες!



Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP