Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10

Θέμα: προσοχή στις αγορές σας!!!!

  1. #1
    Εγγραφή
    26-02-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    6
    Thanked
    28
    Rides
    1

    Προεπιλογή προσοχή στις αγορές σας!!!!

    .................................................. ...................................
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Administrator : 02-02-12 στις 18:01 Αιτία: ανωνυμη καταγγελια

  2. The Following 24 Users Say Thank You to thanos E46 Coupe For This Useful Post:

    120ie87 (01-02-12), A8hnaios (01-02-12), ankor (31-01-12), beliris (31-01-12), BILL007 (31-01-12), Bitz (31-01-12), Dimitra Gk (01-02-12), doctore (01-02-12), EVERGET (31-01-12), gant (01-02-12), imolarot (01-02-12), Lambros46 (31-01-12), Monsta (01-02-12), Nickolas_s2k (31-01-12), Nikos (01-02-12), nikos1400 (01-02-12), Panos 316T (01-02-12), Ptboul (01-02-12), S8N (31-01-12), Stathis (31-01-12), stefm5 (01-02-12), Vasilis (31-01-12), Vassilis ///M (01-02-12), zaharias (31-01-12)

  3. #2
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    ενας απο τους σκοπους του φορουμ ειναι η αλληλοβοηθεια και η αλληλοστηριξη μεταξυ των μελων.
    ετσι καλο θα ειναι να αναφερονται και οι κακοι επαγγελματιες εκτος απο τους καλους ωστε να προστατευθουν οι ενδιαφερομενοι.

    χρειαζεται ομως για να ειναι η καταγγελια σωστη, να μας αποσταλει με ενα μηνυμα στο λογαριασμο του admin τα στοιχεια του καταγγελοντος (ονομα, διευθυνση, σταθερο τηλεφωνο) ωστε να μπορεσουμε να τα θεσουμε στη διαθεση του καταγγελομενου αν μας ζητηθουν.

    αν γινει αυτο μπορειτε να αναφερετε δημοσια οτι και οπως θελετε (σεβομενοι τους κανονες φυσικα...)

  4. The Following 12 Users Say Thank You to Stathis For This Useful Post:

    aristent (31-01-12), beliris (31-01-12), BILL007 (31-01-12), Dimitra Gk (01-02-12), Eleni (01-02-12), hades7 (31-01-12), Nick bmwlover (31-01-12), Ptboul (01-02-12), S8N (31-01-12), tzanis320si (31-01-12), Vasilis (31-01-12), ΔημήτρηςΜ3 (31-01-12)

  5. #3

    Προεπιλογή

    Το φορουμ εχει στα χερια του την επωνυμη απαντηση ενος εμπορου που θεωρει οτι θιγεται.
    Θα τη δημοσιευσει οταν η καταγγελια γινει και αυτη επωνυμως.
    Εαν αυτο δεν συμβει θα διαγραφει ως ανυποστατη.
    Παρακαλουμε τα στοιχεια οπως αποσταλουν στο λογαριασμο του admin με p.m. ή email.

    Επισης το θεμα θα καθαριστει και θα κλειδωθει.


    Παρακατω οι κανονες που διεπουν περιστατικα τετοιου ειδους:

    Οποιοσδηποτε ως μελος εχει μια καλη εμπειρια ειναι ευπροσδεκτο να την μοιραστει και να βοηθησει μεσω αυτης αλλα μελη. αν ειναι αρνητικη, επιβαλλεται να ειναι ονομαστικη, ωστε να εξασφαλιζεται η μη κακοβουλη αναφορα.
    https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=779

    8. Δεοντολογία Χρηστών
    10. Τα μέλη του ΒΜWFans δεν θα πρέπει σε καμία περίπτωση να μεταφέρουν με τις δημοσιεύσεις τους στις σελίδες του δικτυακού του τόπου αυστηρώς προσωπικά θέματα, όπως διαμάχες, αντιδικίες, προβλήματα κ.α. με άλλα μέλη ή τρίτους. Το παρόν ισχύει ανεξάρτητα από το μέγεθος του προβλήματος ή τη σημαντικότητά του. Εναλλακτικά, τα μέλη καλούνται να επιλύσουν τις αυστηρώς προσωπικές τους διαφωνίες/προβλήματα με τη χρήση εναλλακτικών μέσων (όπως πχ προσωπικά μηνύματα).
    https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=16
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Administrator : 01-02-12 στις 13:38

  6. The Following 3 Users Say Thank You to Administrator For This Useful Post:

    BILL007 (01-02-12), Eleni (01-02-12), Nick bmwlover (01-02-12)

  7. #4

    Προεπιλογή

    Τα μεσα επικοινωνιας και ενημερωσης οπως εφημεριδες, περιοδικα, αλλα και τα ψηφιακα, ιντερνετ, τηλεοραση κλπ., δεχονται καθημερινα εκατονταδες καταγγελιες.
    Αλλες βασιμες, αλλες αβασιμες, αλλες αληθεις, αλλες ψευδεις και κακοηθεις.

    Αυτο συμβαινει διοτι εχει επικρατησει η αποψη του νεοελληνα, οτι το οποιο δικιο (ή αδικο) του θα το βρει απο το "μακη" και απο τον ευαγγελατο και οχι απο τα αρμοδια και συντεταγμενα οργανα του κρατους.
    υπαρχουν δικαστηρια, ενωσεις καταναλωτων, συνηγορος του πολιτη, γεννικη γραμματεια καταναλωτη στο υπουργειο εμποριου, υπηρεσια διωξης οικονομικου εγκληματος, ακομα και ειδικοι επαγγελματιες οι οποιοι αναλαμβανουν την υπερασπιση των δικαιωματων ενος ανθρωπου ο οποιος δεν εχει τη δυνατοτητα να τα υπερασπιστει μονος του.

    τα περιοδικα, φορουμ, εφημεριδες, καναλια κλπ., δεν υποκαθιστουν σε καμια περιπτωση το ρολο της συνταγματικα κατωχυρωμενης δικαστικης ή εκτελεστικης εξουσιας.
    το μονο που μπορουν και αυτο κανουν, ειναι η δημοσιοποιηση ενος περιστατικου εαν αυτο κοινοποιηθει προς αυτα.

    Η προϋποθεση για να γινει αυτο ομως, ειναι η καθε επιστολη, διαμαρτυρια κλπ, να γινεται επωνυμα και με τετοιο τροπο που δεν κινδυνευει νομικα και το ιδιο το μεσο, μεσω του οποιου γινεται η δημοσιοποιηση.
    Δηλαδη δεν γινεται σε ενα περιοδικο ή εφημεριδα να δημοσιευονται ανωνυμες καταγγελιες, ή επιστολες που περιεχουν μεσα τελεση αξιοποινων πραξεων και κατηγορουν αλλους, χωρις ονοματα.

    Το ιδιο ακριβως συμβαινει και στο ιντερνετ.
    Το καθε μεσο, φορουμ, σαϊτ κλπ, δεν μπορει ουτε εχει καμια ευθυνη, ουτε και δουλεια να ελεγξει το αν μια καταγγελια ειναι αληθινη, ψευτικη, υπερβολικη, κακοηθης, κρυβει σκοπιμοτητες και οτι αλλο φανταστει ο νους καποιου ανθρωπου.
    Δεν γινεται μεσω ενος ανωνυμου προφιλ καποιος να κατηγορει καποιον αλλο, διατηρωντας την ασφαλεια της ανωνυμιας του.

    Η ενοτητα των επαγγελματιων εχει γινει για να βοηθουνται τα μελη, οχι για να μπορει ο καθενας να κατηγορησει καποιον αλλον ανωνυμα.
    ειναι εντελως αλλη λογικη αυτη.

    Αυτο λοιπον ειναι το μονο που ζητησαμε απο την αρχη αυτου του φορουμ, οι οποιες καταγγελιες να γινονται επωνυμα, διοτι επαναλαμβανουμε το bmwfans δεν εχει καμια δουλεια να ανακατευεται σε δοσοληψιες μεταξυ μελων ή μη μελων, δεν εχει καμια αρμοδιοτητα ή ορεξη να καταληξει λαϊκο δικτυακο δικαστηριο.
    Το μονο που μπορει να κανει και αυτο για εξυπηρετηση των μελων του και μονο, καθως το ιδιο δεν αποκομιζει κανενα οφελος, ειναι να διαθεσει το χωρο του και στις δυο αποψεις.
    Εως εκει ομως και τιποτα περισσοτερο.

    Οταν λοιπον καποιος κανει μια καταγγελια θα πρεπει τουλαχιστον να εχει το θαρρος της γνωμης του, να την κανει δινοντας τα στοιχεια του και να μην προσπαθει να κρυφτει πισω απο ενα ανωνυμο προφιλ, καθως το φορουμ δεν μπορει ουτε θελει να ελεγξει την ορθοτητα των λεγομενων, ουτε τα ακριβη περιστατικα, ουτε ειναι και η δουλεια του οπως τονισαμε πολλες φορες.

    Στην παραπανω καταγγελια λοιπον ο ορος αυτος δεν πληρουται, ουτε και το μελος ανταποκριθηκε στη στοιχειωδη υποχρεωση του, να δωσει στοιχεια ωστε να γνωριζει το φορουμ ποιος καταγγελει και να μπορει να τα δωσει στον ενδιαφερομενο πωλητη για να μπορεσει και αυτος να απαντησει και τελος παντων να κινηθει απο εκει και περα οπως επιθυμει προφυλλασοντας τα δικαιωματα του.

    Αντιθετα οπως ενημερωθηκαμε απο email που μας κοινοποιηθηκε, οτι το εν λογω μελος συνεχισε σε αλλο χωρο τους ισχυρισμους του (ανωνυμα παντοτε), συμπεριλαμβανοντας ομως και το bmwfans αυτη τη φορα!!!

    παιδιά επιτούτου έγραψα και σε άλλο φόρουμ. κ κάποιο μέλος τους προσβλήθηκε γιατί νόμιζε οτι λένε γι αυτόν. και οι μοντς καθάρισαν το θρέντ. Μου ζητήθηκε να δώσω τα στοιχεία του προκειμενου να ξεκλειδώσει το θέμα... Νάαααα!!! κι άν κλειδώσει Νάαααα!!! κι αν ξεκλειδώσει!!! τους δείχνεις το δρόμο και αυτό κοιτούν το δάχτυλο. δέν τους νοιάζει τιποτα...τι να πώ... Δέ θέλουν να προστατέψουν τα μέλη τους!!! Δέν πειράζει Ας προστατέψουμε εμείς Τα δικά μας!!!!
    Να επαναλαβουμε εδω, οτι δεν μας ενδιαφερει η πολιτικη αλλων χωρων, που μπορει να επιτρεπουν και να προωθουν τη δυσφημιση, αλλα να απαγορευουν τη διαφημιση (!), στο bmwfans ομως οποιος δεν εχει το θαρρος της γνωμης του, οπως και τα κοτσια να υποστηριξει τα λεγομενα του ανοικτα, καθαρα, επωνυμα, δυστυχως δεν μπορει να κανει χρηση αυτης της δυνατοτητας.
    Και ειναι πραγματικα κριμα καθως το δικαιο μπορει να μεταβληθει ευκολα σε αδικο αν δεν τηρηθει οπως πρεπει η διαδικασια, η οποια ομως ειναι απαραιτητη για την ευρυθμη λειτουργια του φορουμ.

    Για την ιστορια θα παραθεσουμε την απαντηση του επαγγελματια που θεωρει οτι "φωτογραφιζεται" και θιγεται (χωρις το ονομα του, καθως δεν ειναι σιγουρο οτι ειναι αυτος που εννοει ο καταγγελων), ενω η καταγγελια του thanos E46 Coupe, θα διαγραφει και θα επανελθει μονο αν την κανει επωνυμα.

    Με εκτιμηση
    Ομαδα Bmwfans


    ακολουθει η απαντηση του επαγγελματια:




    Καλησπερα σας

    Με εκπληξη και λυπη ειδα ενα θρεντ με τιτλο "προσοχη στις αγορες σας" απο τον user Thanos E46 Coupe το οποιο με φωτογραφιζει. Δεν εχει καποιο λογω ουτε αφορμη για αυτη την επιθεση.

    Το θρεντ περιεχει λεξεις απο αγγελιες μου που βρισκονται στο car.gr

    Πριν 5 μηνες ο εν λογω user, Thanos E46 Coupe μου εστειλε ΠΜ μεσω φορουμ ,δεν ξερω πως με βρηκε, και αγορασε απο εμενα πισω φαναρια λεντ για Ε46, του τα απεστειλα στην Καλαματα αν θυμαμε καλα.

    Ο δε διαλογος που παραθετει οτι καναμε ειναι αναληθης διοτι εγω δεν εχω προιοντα απο Κινα η Ταιβαν κλπ.

    Συμφωνησαμε στον τροπο πληρωμης και στην ποιοτητα και μαρκα των φαναριων.

    Του εξηγησα οτι εχουν εγγυηση δικη μου 2 ετων.

    Η μαρκα των φαναριων ειναι eagle eyes και τα προμηθευομαι εδω και 4 χρονια απο γνωστη Αποθηκη της Γερμανιας τιμολογια της οποιας ειναι αμεσα διαθεσιμα σε εσας.

    Ολα τα φαναρια κατα την παραλαβη τους ανοιγονται απο εμενα, το οποιο ειναι ορος του συμβολαιου που εχω υπογραψει, αλλιως δεν ισχυει η εγγυση ενος ετους αν επιστρεψω ελλατωματικο καινουριο προιον μετα την παροδο 2 μηνων.

    Μεταχειρισμενα προιοντα μπορω να επιστρεφω μεχρι και την παροδο ενος ετους εφοσον η ζημια προελθει μετα την τοποθετηση τους και δεν προελθει απο βραχυκυκλωμα η κακη χρηση κλπ. Δεν επεκτεινομαι περι αυτου παραπανω διοτι αυτα ειναι θεματα που απτονται της συγκεκριμενης επιστολης μου σε εσας....

    Μετα την παραλαβη και ελεγχο τα φαναρια αποστελονται στον παραληπτη, ακολουθω την ιδια διαδικασια για χρονια χωρις προβληματα και παραπονα απο κανενα πελατη. Στην περιοδο αυτη μου εχει επιστραφει μονο μια φορα ενα φαναρι για κακη λειτουργια.

    Η καθε παραλαβη εμπορευματων ελεγχεται προσωπικα απο μενα για την ασφαλεια την δικη μου και των πελατων μου.

    Ο κυριος Thanos E46 Coupe παρελαβε τα φαναρια με τον ιδιο τροπο και συμφωνησε στην τιμη και ολα τα διαδικαστικα.

    Εγγυηση δυο ετων στην Ελλαδα δινω προσωπικα εγω στους πελατες μου.

    Ο πελατης με πηρε τηλεφωνο και μου ζητησε εκ των υστερων εγγυηση, του εξηγησα οτι δεν εχω γραπτη εγγυηση του εργοστασιου των φαναριων, μου ζητησε προχτες να του στειλω μια δικη μου και συμφωνησα να του την στειλω.

    Ειδα οτι με συκοφαντησε ανευ λογου και αιτιας, και εκτος οτι τα φαναρια του δεν εχουν παρουσιασει το παραμικρο προβλημα, δεν μπορω να φανταστω αν υπηρχε καποιο προβλημα τι αλλο θα γινοταν.??

    Οσο για την προελευση των φαναριων, δεν υπαρχει καμμια αμφιβολια, ο πελατης εχει το κουτι στα χερια του και μπορει να το ελεγξει.

    Πολλα μελη απο το φορουμ εχουν αγορασει προιοντα χωρις το παραμικρο προβλημα.

    Δεν εχω στειλει ποτε π.μ σε μελη του φορουμ για αγορα η διαφημηση, εκτος μια φορα οταν καποιο μελος δεν εβρισκε καποιο προιον στην Ελλαδα και ετυχε να το εχω.

    Θεωρω οτι η επιθεση και τα σχολια του χρηστη ειιναι απαραδεκτα εις βαρος μου, και δεν μπορω να καταλαβω ποιο ειναι το οφελος η συμφερον για καποια τετοιου ειδους δυσφημιση/ καταγγελια, ειδικα μετα την παροδο 5 -6 μηνων απο την αγορα των φαναριων.

    Θα ηθελα την αμεση παρεμβαση σας και επισης χαρακτηρισμοι οπως λαμογια κλπ δεν συναδουν ουτε τον χαρακτηρα, το επαγγελμα και την παιδεια μου.

    Ο κυριος Thanos E46 Coupe θα μπορουσε να μιλησει μαζι μου, πραγμα που δεν το εκανε, δεν μπορω να εξηγησω την κινηση του και τον σκοπο των πραξεων του για αυτη την συκοφαντεια.

    Επιφυλασομαι παντος νομιμου δικαιωματος μου για τις ψευδες ανυποστατες και χωρις λογω συκοφαντιες σε βαρος μου εναντια στο μελος/πελατη.

    και σε καμια περιπτωση δεν κατεφερομαι σε βαρος του φορουμ το οποιο ειναι και το μοναδικο που επισκεπτομαι

    ΥΓ Πελατες μου ειναι πολλοι επωνυμοι μηχανικοι της BMW οπως Βουδουρης, Τσοκος, auto synthessis, BMWTanis στις Σερρες και πολλοι αλλοι εντος και εκτος νομου Αττικης.

    Σας ευχαριστω για για το χρονο σας και εμπιστευομαι την κριση σας.

  8. The Following 11 Users Say Thank You to Administrator For This Useful Post:

    aristent (02-02-12), Atsa linos (02-02-12), BILL007 (02-02-12), bomberman 3.28 (15-09-18), Christos 330 (02-02-12), Eleni (02-02-12), hades7 (02-02-12), Kostas_1 (02-02-12), nikos1400 (02-02-12), Stathis (03-02-12), Ε91 (02-02-12)

  9. #5
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    .Έμπορος ΙΧ πούλησε BMW M3 με «κλώνο» στην Πολωνία και ιδιοκτήτη… ρομά!

    Σε εφιάλτη κατέληξε το όνειρο καταναλωτή ο οποίος τόλμησε να αποκτήσει το αυτοκίνητο των ονείρων του έναντι πολλών χιλιάδων ευρώ από επιτήδειο έμπορο μεταχειρισμένων αυτοκινήτων στη Θεσσαλονίκη.

    ο υποψήφιος καταναλωτής γνώριζε καλά από αυτοκίνητα και δη της γερμανικής αυτοκινητοβιομηχανίας, καθώς δραστηριοποιείται στο χώρο του αυτοκινήτου μέσω συνεργείου και καταστήματος πώλησης ανταλλακτικών της BMW εδώ και δεκαετίες.

    Ωστόσο παρά τις γνώσεις του φαίνεται πως οι επιτήδειοι έμποροι κατέχουν πλέον την τεχνογνωσία αλλά και τον εξοπλισμό ώστε να μπορούν να παραπλανούν ακόμη και ανθρώπους που ασχολούνται με τα αυτοκίνητα πολλά χρόνια.

    Oι ευκαιρίες τελικά που διαφημίζονται στο Διαδίκτυο μπορεί να κρύβουν πολλές παγίδες, οι
    οποίες μπορεί να αποδειχθούν και μοιραίες κάποιες φορές για τους ανυποψίαστους
    καταναλωτές.

    Όπως αναφέρει στο www.Newsauto.gr o ανυποψίαστος αγοραστής της BMW M3: «Μετά από ενδελεχή έρευνα στο Διαδίκτυο και ειδικότερα στις ιστοσελίδες με αγγελίες αυτοκινήτων ανακαλύψαμε μια BMW M3 σε κατάστημα στη Θεσσαλονίκη, η οποία κόστιζε τουλάχιστον 10.000 ευρώ χαμηλότερα από άλλα αντίστοιχα μοντέλα που διέθεταν κάποιες άλλες εμπορίες αυτοκινήτων. Μετά από επικοινωνία που είχαμε με τον
    έμπορο στη Βόρεια Ελλάδα συμφωνήσαμε να μας μεταφέρει στην Αθήνα το αυτοκίνητο για έλεγχο με την κατάθεση 1.000 ευρώ σε τραπεζικό λογαριασμό ώστε να μπορέσουμε να ελέγξουμε το συγκεκριμένο αυτοκίνητο και να αποφασίσουμε αν θα το αγοράσουμε στην τιμή των 33.000 ευρώ. Έτσι και έγινε. Το αυτοκίνητο μεταφέρθηκε στην Αθήνα, ελέγχθηκε και τελικά αποκτήθηκε έναντι της τιμής που προαναφέραμε.

    Η πρώτη περίεργη διαπίστωση έγινε όταν αντιληφθήκαμε πως η BMW M3 που αποκτήσαμε διέθετε μόλις ένα κλειδί αντί για δύο, χωρίς όμως ο νους μας να πάει το κακό καθώς πολλοί ιδιοκτήτες χάνουν το ένα κλειδί.

    Δύο εβδομάδες αργότερα κοιτώντας στο Διαδίκτυο για άλλα BMW αποφασίσαμε να ελέγξουμε περισσότερο το αυτοκίνητο που πλέον ανήκε σε εμάς και ανακαλύψαμε πως η BMW M3 που είχαμε αγοράσει είχε κάνει service πρόσφατα στην Πολωνία!

    Συνεχίζοντας την έρευνα αντιληφθήκαμε πως κυκλοφορεί ακόμη μία BMW M3 στην
    Πολωνία με τον ίδιο αριθμό πλαισίου που ανέγραφε το πλαίσιο του δικού μας οχήματος!

    Μόλις επιβεβαιώσαμε την ύπαρξη οχήματος με τον ίδιο αριθμό πλαισίου στην Πολωνία επικοινωνήσαμε αμέσως με τον έμπορο αυτοκινήτων που το είχαμε προμηθευτεί ο οποίος μας ανάγκασε να μεταβούμε στο κατάστημά του στη Θεσσαλονίκη ώστε να βρούμε μία λύση.

    Ωστόσο αντί για λύση ο επιτήδειος έμπορος μεταχειρισμένων αυτοκινήτων παραδέχθηκε πως το αυτοκίνητο ήταν παραποιημένο και πως δεν μπορεί κανείς να του κάνει τίποτα! Μετά από λίγες ημέρες δεχθήκαμε κλήση από την ΕΛΑΣ να μεταβούμε στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής καθώς το αυτοκίνητο που είχαμε αποκτήσει από τον έμπορο ΙΧ της Θεσσαλονίκης ανήκε σε κάποιον ρομά, που ήταν εγκέφαλος σπείρας ληστών και το όχημα έπρεπε να κατασχεθεί από τις Αρχές.

    Μάλιστα οι αστυνομικοί μας ενημέρωσαν πως ο έμπορος ΙΧ από τον οποίο είχαμε αποκτήσει την BMW M3 είχε συναλλαγές με τα μέλη της σπείρας των ρομά. Μόλις αποχωρήσαμε από το αστυνομικό τμήμα ενημερώσαμε τον έμπορο μεταχειρισμένων ΙΧ της Θεσσαλονίκης για την κλήση της Αστυνομίας και το ίδιο βράδυ το αυτοκίνητό μας «εξαφανίστηκε» ως δια μαγείας και έκτοτε βρισκόμαστε ανά τακτά χρονικά διαστήματα στις δικαστικές αίθουσες για να υπερασπιστούμε την αξιοπρέπειά μας ενώ ο έμπορος μεταχειρισμένων ΙΧ της Θεσσαλονίκης απλά είναι κατηγορούμενος για… απάτη και ίσως κάποια στιγμή να βρεθεί αντιμέτωπος με ποινή που εκτός από μικρή θα είναι και εξαγοράσιμη!

    Εμείς εκτός από τις 33.000 ευρώ χάσαμε και το όνειρο μιας ζωής που δεν ήταν άλλο από την απόκτηση μιας μεταχειρισμένης BMW M3, που όπως αποδείχθηκε μας έγινε…
    εφιάλτης».
    Μήπως τα καρντάσια τον ξέρουν;; Ισως για να προστατευτούν μελλοντικοί αγοραστές..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη A8hnaios : 12-09-18 στις 11:51



    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

  10. #6
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φίλε Αντώνη σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ, αν δεν υπάρχουν σαφή στοιχεία απόδειξης, δεν μπορεί να γραφεί δημόσια. Βλέπεις και το άρθρο δεν αναφέρει ονόματα διαπλεκομένων.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  11. #7
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Έλεγα μήπως ξέρατε την υπόθεση..Έφτασε στα δικαστήρια,απ ότι λέει το άρθρο..
    Άρα έχουν δημοσιευτεί ονόματα,διευθ..κτλ..



    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

  12. #8
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο A8hnaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έλεγα μήπως ξέρατε την υπόθεση..Έφτασε στα δικαστήρια,απ ότι λέει το άρθρο..
    Άρα έχουν δημοσιευτεί ονόματα,διευθ..κτλ..
    Δεν έχω διαβάσει μέχρι τώρα κάτι που να αναφέρει τους εμπλεκόμενους!
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  13. #9
    Εγγραφή
    19-11-12
    Μηνύματα
    2.007
    Thanked
    2274
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Συγνώμη αλλά μεγάλα λάθη ο αγοραστής που ήταν και του χώρου. Δεν μπορούσε να κάνει όλο αυτόν τον έλεγχο με τον αρ. πλαισίου από ΠΡΙΝ;

  14. #10
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Cool

    Tον θάμπωσε η "ευκαιριάρα" μάλλον..!



    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP