Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 31 από 31

Θέμα: ΕΥΤΥΧΙΑ !!!!

  1. #31
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    67
    Μηνύματα
    1.921
    Thanked
    2393
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο makos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μεγάλα συγχαριτήρια κ απο εμένα κ για το υιό αλλά κ για σένα που οφείλει μεγάλο μέρος της επιτυχίας του κ απο οικονομικής άποψης αλλά κα απο ψυχολογικής που τον υποστήριζες όπως κ η σύζυγος σου πιστεύω!Η κατάκτηση του proficiency ειδικά με άριστο βαθμό είναι κάτι που απαιτεί όντως πολύ μεγάλη προσπάθεια(η διαφορά lower με proficiency είναι χαωδης κ η διαφορά advanced με proficiency αρκετά μεγάλη!), οξυδέρκεια και ειδικά τα reading,listening μυαλό!Ιδίως για έναν έφηβο 17 ετών είναι μεγάλη επιτυχία!Εγώ προσωπικά αν κ πηρα μεμιας το lower του cambridge στα 20, κατοπιν στα 25 το advanced του michigan πάλι μεμιάς, το proficiency(michigan) δεν καταφερα να το πάρω παρόλες τις 3 συνολικά προσπάθειες πούκανα απο 26-28 ετών!Και σκέψου δεν είχα στα 26 ή στα 28 μου την επιπολαιότητα, έλλειψη διαβάσματος που διακρίνει τη πλειοψηφία των εφήβων, αλλά αντιθέτως είχα κριτική σκέψη, μεγάλο βαθμό προσπαθειας!
    Εύχομαι να διαπρέψει και στις πανελλήνιες εξετάσεις κ σε οτιδήποτε άλλο κάνει στη ζωή του...και συ να τον καμαρώνεις με υπερηφάνεια..
    εξάλλου τα παιδιά είναι καθρέπτης των γονιών τους....
    Υ.Γ 1)Το ότι δεν έχεις αδέρφια δεν είναι απαραιτητα κακό!Στην περίπτωση σου κ η αύρα που βγάζει για το πόσο εκτιμάς τη φιλία,πως χαίρεσαι με αυτά που πραγματικά πρέπει να χαίρεται-μοιράζεται ένας γονιός,η σημασία της έννοιας των αδελφών για σένα...δείχνει ότι έχεις πολύ σωστές αρχές ως άνθρωπος κ αυτό σε τιμά ιδιαιτέρως....
    2)συγχώρεσε με που σε σχολίασα αν και μικρότερος σου(όντας 30)...
    Σε ευχαριστώ για τα καλά λόγια σου. Όντως έπεσε πολύ διάβασμα και στα ξενύχτια του έκανα παρέα, μιας και είμαι συνταξιούχος, αλλά είχε και μεγάλη θέληση και τα κατάφερε. Οσο για τα αδέρφια τι να πώ θα ήθελα να είχα για να μπορώ να έχω κάποιον πολύ δικό μου δίπλα για ορισμένα θέματα που αντιμετώπησα στη ζωή μου. Και πάλι ευχαριστώ...


    Ο χειρότερος άντρας η καλύτερη γυναίκα...

  2. The Following 2 Users Say Thank You to sierra For This Useful Post:

    Eleni (30-01-12), katsaraios (29-01-12)

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP