Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 46

Θέμα: Σε μαγικό χαλί....

  1. #21
    Εγγραφή
    16-01-10
    Μηνύματα
    690
    Thanked
    318
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    οριο στον επαρχιακο δρομο για αραχωβα -> 90

    οριο στον περιφερειακο αττικης οδου (3 λωριδες+λεα/κατευθυνση) -> 70
    πατα και εσυ ενα m3.. δεν πανε μια..

  2. The Following User Says Thank You to panos90 For This Useful Post:

    120ie87 (22-01-12)

  3. #22
    Εγγραφή
    30-07-10
    Περιοχή
    Ξεσσαλονικη!
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    7.725
    Thanked
    17896
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alexk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε εγώ.
    μάλλον έχουμε συνηθίσει απο τα 1000ρια..
    Ο Κυβερνήτης είναι υπεύθυνος για το αεροσκάφος και τους επιβάτες για όσο διαρκεί η πτήση. Ο Μηχανικός είναι υπεύθυνος για ΠΑΝΤΑ.



  4. #23
    Εγγραφή
    20-05-10
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    1.586
    Thanked
    2083
    Rides
    1

    Smile

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstantinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι αλα σε ποιον δυνει το δυκεωμα να πυγενει με οσ αγουσταρει?/ 120 δεν εχει ωριο?/ αυτο που λες ειναι σωστο αλα κια αυτος που πυγενει με 300 δενε χει δικιο το ωριο ειναι 120 οποτε πρπει ανκανει προσπεραση εμ 120 στην αρηστερη και να ξαναμπενεισ στην δεξια κανω λαθος?/
    Πρόσεχε βρε Κωσταντίνε λίγο την ορθογραφία...Γράφε πιο σιγά άμα είναι να μην κάνεις λάθη.Σε ευχαριστώ

  5. The Following 4 Users Say Thank You to Lambros46 For This Useful Post:

    120ie87 (23-01-12), beliris (23-01-12), BILL007 (22-01-12), nikos valvetronic (24-01-12)

  6. #24
    Εγγραφή
    16-01-10
    Μηνύματα
    690
    Thanked
    318
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ειναι ενας αριστερη με μια 116i και προσπερναει ενα prius που βρισκεται στην μεσαια και πισω απο την 116i ερχεται πλακωμενη μια φερραρι να τους προσπαρασει πακετο.

    ποιος εχει δικιο?
    πατα και εσυ ενα m3.. δεν πανε μια..

  7. The Following User Says Thank You to panos90 For This Useful Post:

    120ie87 (22-01-12)

  8. #25
    Εγγραφή
    20-05-10
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    1.586
    Thanked
    2083
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δίκιο έχει Ο Γιωργάρας που κυνηγάει τη φεράρι προφυλακτήρα με προφυλακτήρα,της αναβοσβήνει τα φώτα και αυτή δεν κάνει στην άκρη!

  9. The Following User Says Thank You to Lambros46 For This Useful Post:

    bill_m3 (23-01-12)

  10. #26
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    67
    Μηνύματα
    1.921
    Thanked
    2393
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstantinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι αλα σε ποιον δυνει το δυκεωμα να πυγενει με οσ αγουσταρει?/ 120 δεν εχει ωριο?/ αυτο που λες ειναι σωστο αλα κια αυτος που πυγενει με 300 δενε χει δικιο το ωριο ειναι 120 οποτε πρπει ανκανει προσπεραση εμ 120 στην αρηστερη και να ξαναμπενεισ στην δεξια κανω λαθος?/
    Κωνσταντίνε δεν μας τα λες καλά. Οπως εσύ λες ότι πας με 200 στην αριστερή γιατί να μην σε περάσει ο άλλος που πάει με 250. Από όπου πέρνεις εσύ το δικαίωμα να πηγαίνεις με 200 με όριο τα 120 πέρνει και αυτός με τα 250. Εξ΄άλλου σκέψου λίγο ότι το να εκνευρήσεις τον άλλον με το να μην του ανοίγεις το δρόμο μπορεί να γίνει καταστροφικό και για σένα και για άλλους γιατί επάνω στα νεύρα του θα κάνει καμιά λαλακία και τότε κλάφτα Χαράλαμπε. Αυτοί που πάνε αριστερά και δεν ανοίγουν το δρόμο για μένα είναι κομπλεξικοί και καθηστεριμένοι στο μυαλό. Ποτέ δεν πήγα αριστερή εαν δεν ήταν να προσπεράσω. Και μην ξεχνάς ότι πάντα θα υπάρχει κάποιος με πιό δυνατό αυτοκίνητο απο το δικό σου και δεν έχεις το δικαίωμα να τον εμποδίζης. Με αυτήν την νοοτροπεία έχει η Έλλάδα τα πρωτεία στα δυστυχήματα. Με συγχωρείς που τα λέω έτσι αλλά οδηγώ από τα 18μου είμαι 56 και δεν έχω κάνει γραντζουνιά σε κανένα αμάξι μου μέτρα πόσα χρόνια είναι και πόσα χιλιόμετρα έχω στην πλάτη μου...


    Ο χειρότερος άντρας η καλύτερη γυναίκα...

  11. The Following 3 Users Say Thank You to sierra For This Useful Post:

    120ie87 (23-01-12), beliris (23-01-12), katsaraios (23-01-12)

  12. #27
    Εγγραφή
    18-11-11
    Περιοχή
    μεγαρα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    216
    Thanked
    21
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    άλω προσπαθώ να πω λέω ότι έχω κάνει προσπέραση και πάω με αρκετά χιλιομετρά και έχω αφαιρεθεί ρε παιδί μου και έρχεται ο άλλος με πολλά περισσότερα χιλιόμετρα και αντί να περιμένει να το δω και να κάνω στην Άκρη αρχίζει και ανάβει τα φώτα και σφυράει αυτό δε είναι κάπως?/ ας περιμένει λίγο να τον δω και μ ετα ας ενεργήσει άλα δεν μπορώ εγώ να είμαι συνδεδεμένος με αυτόν επειδή πάει με 250 . και κάτι αλό ας πηγαίνουμε όλοι στην αριστερή με 120 και ούτε με 150 200 300 και αν την χρησιμοποιούμε μόνο για προσπέραση αυτό είναι το σωστό για την Ελλάδα έτσι δε είναι?/ αλά όταν ο άλλος ξεκινάει από σπίτι του και μπεν ει αριστερή και πάει με 250 και δεν αλλάζει λωρίδα να μην έχει την απαίτηση μέσα σε κλάσματα να τον δω και να κάνω στην Άκρη επειδή το είδε γρήγορος μάγκας αυτός που έχει 500 άλογα ας έχει υπομονή λέω εγώ έχει τύχη να πηγαίνω με διακόσια να έχω αμάξι ποιο αργό μπροστά και αν μην ανάβω φώτα άπλα περιμένω αν δεν κάνει στην Άκρη μπαίνω στην δεξιά ανοίγω λίγο και ξαναμπαίνω στην δεξιά

  13. The Following User Says Thank You to kwstantinos For This Useful Post:

    katsaraios (23-01-12)

  14. #28
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    67
    Μηνύματα
    1.921
    Thanked
    2393
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Κανονικα Κωνσταντίνε πρέπει να κοιτάς τους καθρέπτες σου συνέχεια για να έχεις μια άποψη του τι συμβαίνει πίσω σου ανα πάσα στιγμή. Το ότι αφαιρέθηκες δεν λέει γιατί είναι μείον στην οδήγηση. Αυτός που σου αναβοσβύνη τα φώτα δεν ήρθε ξαφνικά αλλά σε πλησίασε σιγά σιγά οπότε αν είσαι αφοσιωμένος στην οδήγηση θα τον έχεις δει από μακριά και θα του έχεις ανοίξει τον δρόμο. Και να μην ξεχνάς ότι να κάνεις αλλαγή σε λωρίδα με 200 ή 250 είναι λιγάκι επικίνδυνο...


    Ο χειρότερος άντρας η καλύτερη γυναίκα...

  15. #29
    Εγγραφή
    18-11-11
    Περιοχή
    μεγαρα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    216
    Thanked
    21
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ναι αλα και αν πυγενεις σ εαυτους τουσ δρομου 200 και 250 παλη ειναι επικινδινο ρε παιδια δεν εχει τυχει καποιος να κατσει ποτε στην αρηστερη λωρηδα και να ερχετε ο αλοσ με 100 χιλιμετρα παραπανω και να θελει να εξαφανυστεισ απο το δρομο για να περασει και αν μυν εχει υπομωνη ελεος
    στην ελλαδα ειμαστε και εσεις και εγω ελληνας ειμαι. να μυν πυγενει με 250 σε τετιους δρομου γιατι η ταχητιτα σκωτονει και οχι αν εγω πυγενω με 120 στην αρηστερη

  16. #30
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstantinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι αλα και αν πυγενεις σ εαυτους τουσ δρομου 200 και 250 παλη ειναι επικινδινο ρε παιδια δεν εχει τυχει καποιος να κατσει ποτε στην αρηστερη λωρηδα και να ερχετε ο αλοσ με 100 χιλιμετρα παραπανω και να θελει να εξαφανυστεισ απο το δρομο για να περασει και αν μυν εχει υπομωνη ελεος
    στην ελλαδα ειμαστε και εσεις και εγω ελληνας ειμαι. να μυν πυγενει με 250 σε τετιους δρομου γιατι η ταχητιτα σκωτονει και οχι αν εγω πυγενω με 120 στην αρηστερη
    Συνονόματε κάνε κάτι με την ορθογραφία !!

  17. The Following User Says Thank You to Konstantinos E60 For This Useful Post:

    nikos valvetronic (24-01-12)

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP