Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 51

Θέμα: [E36] μετατροπή σε 318is από 316

  1. #21
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Νεο Ηρακλειο, Αθηνα
    Μηνύματα
    685
    Thanked
    565
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παρενθεση, αλλα δε φτανει 165 αλογα ο Μ44 με μερικα πραγματακια ετσι απλα. Εδω με το ζορι φτανει 150 με ενα καλο ΦΠΕ.


    Οτι κι αν κανεις με το καλο. Αποψη μου ειναι πως αν μπροεις να το στηριξεις οικονομικα κανε τη μετατροπη. Θα σου βγει περιπου 2000 και θα χεις καβατζα το αρχικο σου μοτερ.

    Η διαδικασια πωλησης-αγορας ειναι πολυ ζορικη 1ον γιατι ειναι δυσκολο να πουλησεις Ε36 316 σε τιμη που θες (υπαρχουν πααρα πολλα) 2ον γτι δεν ξερεις οτι αυτο πυο θα παρεις δε θα θελει μαζεματα.

  2. The Following User Says Thank You to Dimzan For This Useful Post:


  3. #22
    Εγγραφή
    13-09-10
    Περιοχή
    Εδώ
    Μηνύματα
    1.477
    Thanked
    1476
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    με εκκ κ 4πεταλούδο ή με υπέρκυβισμό φτάνει άλλα κοστίζει αρκετά

    ps εξάτμιση θες από το χταπόδι έως τ καταλύτη για να κάνεις τ δουλειά άλλα μην αγχωνεσε πάνω σ αυτό το θέμα θα τα κανονίσει ο μάστορ είναι το πιο απλο

    ps2 σου ξανάλέω σε ότι κατάσταση κ αν βρίσκεται το αυτοκ σου δε συμφέρει (μιλάω για σωστή μετατροπή όχι βγάλε βάλε κινητήρ επιτόπου που μπορείς να το κάνεις κ με 1000 ευρώ με ένα σωρό προβλήματα στ μέλλον)
    bmwfans.gr

    __________________
    عشق دریفت

  4. #23
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimzan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρενθεση, αλλα δε φτανει 165 αλογα ο Μ44 με μερικα πραγματακια ετσι απλα. Εδω με το ζορι φτανει 150 με ενα καλο ΦΠΕ.
    + εκκεντροφορους ενα φιλαρακι μου εκει κοντα ηταν.Απλα το κοστος ξεφευγει που λες καλυτερα να εβαζα εξακυλινδρο.
    quattro ist fur sissies

  5. #24
    Εγγραφή
    18-11-11
    Περιοχή
    μεγαρα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    216
    Thanked
    21
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    μα το αμαξι μου εχει πολα πραγματα απο 318 ις φρενα και αλα διαφορα γιατι αυτος που το ειχε του ειχε πολλα ραγματα απο το 318 ις δυλαδη τι λετε να μην την κανω την μετατροπη ?? και να αφυσω το 16αρι επανω και μια μερα να με αφυσει στο δρομο?/ και τοτε τι κανω μετα?/

  6. #25
    Εγγραφή
    13-09-10
    Περιοχή
    Εδώ
    Μηνύματα
    1.477
    Thanked
    1476
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstantinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα το αμαξι μου εχει πολα πραγματα απο 318 ις φρενα και αλα διαφορα γιατι αυτος που το ειχε του ειχε πολλα ραγματα απο το 318 ις δυλαδη τι λετε να μην την κανω την μετατροπη ?? και να αφυσω το 16αρι επανω και μια μερα να με αφυσει στο δρομο?/ και τοτε τι κανω μετα?/
    γιατί να σε αφήσει στ δρόμο?
    bmwfans.gr

    __________________
    عشق دریفت

  7. #26
    Εγγραφή
    18-11-11
    Περιοχή
    μεγαρα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    216
    Thanked
    21
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    γιατι το μοτερακι εχει τραβυξει αρκετα και εγς δεν του εχς κανει και την ποιο καλη συντηρηση σασ βλακασ που ειμαι τρεχει καπια λαδακια δυλαδη θελει αρκετα πραγματα για να γυνει σωστο το μοτερακι
    και απο το να δωσω καμια 800αρια για να το κανω σωστο δεν αξυζει δυνω κοντα στα 2000 και ποιο λιγα κια εχω και ποιο δυνατο μοτερ αλα φυσηκα θα εινια και καλητερο απο θεμα ποιοτητας

  8. #27
    Εγγραφή
    19-03-11
    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    1.665
    Thanked
    2582
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φίλε, προσωπικά δεν βλέπω να είναι λάθος η επιλογή σου, με την προϋπόθεση ότι το αυτοκίνητο σου αρέσει και θες να το κρατήσεις μια 5ετία ακόμα και ότι το μοτέρ is που θα βάλεις θα είναι σωστό και όχι με προβλήματα.

  9. #28
    Εγγραφή
    13-09-10
    Περιοχή
    Εδώ
    Μηνύματα
    1.477
    Thanked
    1476
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Καλά εδώ μας παρουσίαζες το αμάξι σου αστέρι κ τώρα μας λες ότι έχει πιομενο κινητήρ...

    πιο δυνατό ναι άλλα από ποιότητα δεν είναι καλυτερο μπορώ να πω ότι το m43 είναι πιο αξιόπιστο
    bmwfans.gr

    __________________
    عشق دریفت

  10. #29
    Εγγραφή
    18-11-11
    Περιοχή
    μεγαρα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    216
    Thanked
    21
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    το αμάξι μου είναι αστέρι από θέμα ομορφιάς τα έχει όλα και ζάντες και όλο το λουκ μ μέσα έξω είναι με γερμανικές προδιαγραφές έχει ηλιοροφή του έχω βάλει ηχοσύστημα άλα φανάρια μπροστά και πίσω είναι λεφτά αυτά που του έχω δώσει μια περιουσία. και λέω να το δώσω άλα δεν θα βρω αλό με τα έχτρα που είχε σαν αμάξι από μόνο του και αυτό που έβαλα εγω . και λέω αν είναι να πάρω ένα έτυμο 318 ις και να θέλω να βάλω ζάντες φανάρια και άλα πολλά έρχεται μια της άλλης. το μοτέρ είναι λίγο πιωμένο όσον αφορά ότι εγώ σαν βλάκας δεν του είχα κάνει σωστή συντήρηση και καίει λαδάκια στάζει λαδάκια είναι φθορές που τυχαίνουν σε ένα αμάξι που έχει 210000 χιλιόμετρα αλά αν εγώ του είχα κάνει και την στέρηση που έπρεπε δεν θα έπεφτε γρήγορα ούτε θα είχε αυτά τα προβληματάκια που βγάζει κατάλαβες?/ και από το κάποια στιγμή να με αφήσει στο δρόμο η να πρέπει να είμαι στο συνεργείο κάθε λίγο και λιγάκι λέω να βρω ένα μοτέρ και ότι αλό χρειάζεται που να είναι σωστό και να είμαι ια χαρά και λίγο γκάζι θα έχω παραπάνω αλά θα ξέρω σχεδόν από την αρχή το μοτεράκι κατάλαβες?/

  11. #30
    Εγγραφή
    08-03-10
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    445
    Thanked
    277
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ......εγώ πάντως έχω μείνει άφωνος από τις πολλές (γενικά) ερωτήσεις και θέματα που ανεβαίνουν......από τον συμφορουμίτη Κωνσταντίνο......μμμμμμμ.....!!! !!!!!!!!!
    Συγνώμη αλλά αυτό που βγαίνει κι αυτό λεω!

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP