Σελίδα 3 από 24 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 236

Θέμα: [E30] έρευνα αγοράς

  1. #21
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλο ειναι αλλα πλεον ο S36 ειναι λιγο παλιος, λαιμαργος και με πανακριβα ανταλλακτικα. Πλεον μονο S54 σε 6 cyl, S62 σε V8 & S85 σε V10. Μonsta παρε την αποφαση και εδω ειμαστε.

    Ναι ρε μάστορα, αλλά κι εσύ ο ίδιος λες ότι συμφέρει να το πάρεις έτοιμο. 'Αλλο 23(Κ) και άλλο 13(Κ).

  2. #22
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Melissia / N. Penteli
    Μηνύματα
    1.849
    Thanked
    2461
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετσι για να αντιπαρατεθω με το tsaf...θα σας βαλω το αμαξι ενος φιλου..το οποιο ειναι εξισου παρα πολυ καλο..αν και απλυτο στις φωτος....και με μοτερ καινουργιο!!!

    https://www.car.gr/classifieds/cars/view/2038109/
    Δεν λεω οτι το αυτοκινητο δεν ειναι καλο αλλα εμενα δεν μου αρεσει γιατι δεν εχει μπομπα αζωτου οποτε αυτοματως κατι δεν παει καλα με την τοποθετηση του μοτερ, δεν ξερω τη πολλαπλη φοραει, θελω να δω τη οργανα εχει μεσα και εαν δουλεουν σωστα, θελω να δω εαν εχει ψυξη απο Ε28 Μ5 γιατι εαν δεν εχει παλι το μοτερ δεν καθεται σωστα, και αλλα ψιλοπραγματα. Το πρασινο τα εχει ολα αυτα και ξερω οτι ειναι τελειο. Επιση οι ζαντες οι Ac ειναι απιστευτα ομορφες και παν σπανιες.
    WRC is for boys
    GROUP B was for men

  3. #23
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Melissia / N. Penteli
    Μηνύματα
    1.849
    Thanked
    2461
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ρε μάστορα, αλλά κι εσύ ο ίδιος λες ότι συμφέρει να το πάρεις έτοιμο. 'Αλλο 23(Κ) και άλλο 13(Κ).
    Ετσι ειναι, στο πρασινο το μονο που με χαλαει ειναι οτι δεν εχει οροφη. Εχει τα παντα εκτος οροφης. Βγαζουμε το Μ5 το πουλαμε και παμε για S54
    WRC is for boys
    GROUP B was for men

  4. #24
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πατέντα για τη καβούκα παίζει ;;;

  5. #25
    Εγγραφή
    17-06-10
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    463
    Thanked
    790
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το πρασινο επειδη το ξερω το αμαξι ...ειναι φανταστικο παιδια.....απιστευτα καλο.οι τσουτρεοι. Το ειχαν πολυ προσεγμενο!!!!!

  6. #26
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Melissia / N. Penteli
    Μηνύματα
    1.849
    Thanked
    2461
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω το ειπα ηδη Σταματη. Το αυτοκινητο ειναι χαντρα που λεει και ενας φιλος.
    WRC is for boys
    GROUP B was for men

  7. #27
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.296
    Thanked
    7247
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    το αμαξι ειναι πραγματι πενα..αλλα πολλα λεφτα ρε παιδια..δεν μπορει να διαθεσει καποιος τοσα λεφτα για δευτερο αμαξι..και στο κατω κατω ειναι αμαρτια να το παρει καποιος που δεν θα μπορει να το κρατησει σε τετοια κατασταση..

    κατ εμε ο νικολας για ενα αμαξι για καμια παντα και καμια βολτουλα γυρω γυρω δεν θα πρεπει να διαθεσει πιο πολλα απο 2-3χιλ..που δεν ειναι και λιγα για τους καιρους που ζουμε..η πιο καλη λυση ειναι ενα is σε καλη κατασταση-για να μην πω σε αριστη με αυτα τα λεφτα..με αυτα τα λεφτα βρισκεις και 25αρι..αλλα λογικα αδηλωτο..ειναι λιγο risky...οπως και φυσικα ενα 3.5lt οπως το κοκκινο της φωτο..το οποιο δεν ειναι διολου ασχημο..

  8. The Following User Says Thank You to nik200 For This Useful Post:

    nikos1400 (10-01-12)

  9. #28
    Εγγραφή
    19-05-10
    Περιοχή
    ATHENS-GREECE
    Μηνύματα
    1.855
    Thanked
    3074
    Rides
    1

    Cool ......

    Νικολα πρεπει να ξεκαθαρισεις τί θες να κανεις.....θα παρεις μια καλη βαση ή θα παρεις κατι που θα εχει και 2-3 πραγματακια πανω???Θα ειναι ενα long-time project και θα το χτισεις σιγα-σιγα???

    Αν θες να το χτισεις εχει διπορτα μεσα στο car.gr πολυ καλα (1-2 αμαξια τουλαχιστον οπτικα),αν θες να εχει και 2-3 πραγματακια τοτε θα ρισκαρεις γιατι μπορει να ειναι κυνηγημενο.Καλο θα ητανε να παρεις ενα is Νικολα κατα τη γνωμη μου...και θα παιζεις στην αρχη και θα εχει δυναμη και παταει καλα στο δρομο με φρενα και ακομα με τη δικια του αναρτηση ας πουμε.

    Καλα δεν συζηταω να ξεφυγεις απο το μικροβιο και κολλημα του διπορτου γιατι εχει κατι 4-πορτα Ε30 να τριβεις τα ματια σου!!!!

    Στο Χαλανδρι εχω βρει pro-facelift (''σιδερενιο'' οπως το λεω εγω) σε κατασταση οπως στο γραφω ακριβως ΕΚΘΕΣΙΑΚΗ!!!!!Αλλα ειναι 4-πορτο απο τα πρωτα του 1986.Εχει και πολλα facelift-''πλαστικα'' σε τελεια κατασταση.Καταλαβαινω ομως οτι θα θες και εσυ 2-πορτο.

    https://www.car.gr/classifieds/cars/view/1883131/

    https://www.car.gr/classifieds/cars/view/1667677/

    https://www.car.gr/classifieds/cars/view/1696242/

    https://www.car.gr/classifieds/cars/view/1808392/
    insane in the ///Midbrain

  10. #29
    Εγγραφή
    31-05-10
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    6.372
    Thanked
    7555
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νικολα πρεπει να ξεκαθαρισεις τί θες να κανεις.....θα παρεις μια καλη βαση ή θα παρεις κατι που θα εχει και 2-3 πραγματακια πανω???Θα ειναι ενα long-time project και θα το χτισεις σιγα-σιγα???

    Αν θες να το χτισεις εχει διπορτα μεσα στο car.gr πολυ καλα (1-2 αμαξια τουλαχιστον οπτικα),αν θες να εχει και 2-3 πραγματακια τοτε θα ρισκαρεις γιατι μπορει να ειναι κυνηγημενο.Καλο θα ητανε να παρεις ενα is Νικολα κατα τη γνωμη μου...και θα παιζεις στην αρχη και θα εχει δυναμη και παταει καλα στο δρομο με φρενα και ακομα με τη δικια του αναρτηση ας πουμε.

    Καλα δεν συζηταω να ξεφυγεις απο το μικροβιο και κολλημα του διπορτου γιατι εχει κατι 4-πορτα Ε30 να τριβεις τα ματια σου!!!!

    Στο Χαλανδρι εχω βρει pro-facelift (''σιδερενιο'' οπως το λεω εγω) σε κατασταση οπως στο γραφω ακριβως ΕΚΘΕΣΙΑΚΗ!!!!!Αλλα ειναι 4-πορτο απο τα πρωτα του 1986.Εχει και πολλα facelift-''πλαστικα'' σε τελεια κατασταση.Καταλαβαινω ομως οτι θα θες και εσυ 2-πορτο.


    https://www.car.gr/classifieds/cars/view/1696242/
    μαλλον σε κατι σαν αυτο ή το κοκκινο 4-πορτο 335 καταληγω



    και με κατι οπως το κοκκινο 335, ειμαι ικανοποιημενος πιστευω κι ας ειναι 4-πορτο.
    οι βασεις μοτερ (οπως μου ειπε και ο νικ200) που ισως δεν ειναι σωστες, το κολλαρο του ψυγειου, το φιλτροκουτι και κατι αλλα ψιλα, ειναι λεπτομερειες που διορθωνονται εδω Χανια οταν το φερω,
    εφοσον δεν εχει ζημια...
    _____________________ _____________________ _____________________ _____________________ _____________________

    RTFM


  11. #30
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Melissia / N. Penteli
    Μηνύματα
    1.849
    Thanked
    2461
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos1400 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαλλον σε κατι σαν αυτο ή το κοκκινο 4-πορτο 335 καταληγω



    και με κατι οπως το κοκκινο 335, ειμαι ικανοποιημενος πιστευω κι ας ειναι 4-πορτο.
    οι βασεις μοτερ (οπως μου ειπε και ο νικ200) που ισως δεν ειναι σωστες, το κολλαρο του ψυγειου, το φιλτροκουτι και κατι αλλα ψιλα, ειναι λεπτομερειες που διορθωνονται εδω Χανια οταν το φερω,
    εφοσον δεν εχει ζημια...
    ασε το sedan 335 και παρε αυτο εδω. Ομορφο αυτοκινητο. Μακαρι να ειναι καλο και στα αλλα θεματακια του.
    WRC is for boys
    GROUP B was for men

  12. The Following User Says Thank You to TSAF For This Useful Post:

    A8hnaios (12-01-12)

Σελίδα 3 από 24 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP