Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6

Θέμα: λαστιχα θυρων

  1. #1
    Εγγραφή
    31-08-10
    Περιοχή
    pallini
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    234
    Thanked
    30
    Rides
    0

    Προεπιλογή λαστιχα θυρων

    καλημερα δεν ξερω εαν εχει ανοιξει αλλου ιδιο threat γτ δεν βρηκα,μου εχουν φαγωθει τα λαστιχα των πισω παραθυρων.το αμαξι ειναι m3,κωδικος bmw δεν υπαρχει σε αυτο που θελω!αναιβαζω και φωτογραφια να καταλαβετε τι ψαχνω,ειναι τα λαστιχα που ειναι κολλημενα στα εξωτερικα τριμ του αυτοκινητου.οποια βοηθεια δεκτη γτ εχω ακουσει διαφορες τιμες επιστημονικης φαντασιας,ευχαριστω!!
    Attached Images Attached Images

  2. #2
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ενδιαφερει και εμενα το θεμα!!
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

  3. #3

    Προεπιλογή

    Δεν είναι επιστημονικής φαντασίας οι τιμές. Μια χαρουλα είναι για τα πίσω παράθυρα . Στις μπροστά πόρτες είναι τρέλα

  4. The Following 2 Users Say Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    BILL007 (29-11-11), Panos 316T (28-11-11)

  5. #4
    Εγγραφή
    26-05-10
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    370
    Thanked
    280
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mo328i Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα δεν ξερω εαν εχει ανοιξει αλλου ιδιο threat γτ δεν βρηκα,μου εχουν φαγωθει τα λαστιχα των πισω παραθυρων.το αμαξι ειναι m3,κωδικος bmw δεν υπαρχει σε αυτο που θελω!αναιβαζω και φωτογραφια να καταλαβετε τι ψαχνω,ειναι τα λαστιχα που ειναι κολλημενα στα εξωτερικα τριμ του αυτοκινητου.οποια βοηθεια δεκτη γτ εχω ακουσει διαφορες τιμες επιστημονικης φαντασιας,ευχαριστω!!
    Καλα σου ειπαν, το λαστιχακι ειναι ενσωματομενο στο μαυρο τριμ που ξεκινα απο τους εμπρος καθρεπτες με κοστος απαγορευτικο..Υπαρχει και το κατω που και αυτο ειναι ενσωματομενο στο μαυρο τριμακι αλλα το κοστος εδω ειναι περιπου 50Ε.Μετα απο 10 χρονια τα λαστιχα ειναι λογικο να θελουν αλλαγη, εγω τα αλλαξα.Αλλαξα επισης και τον πλαστικο νεροχυτη του εμπρος παρμπριζ
    Περαστικα μας

  6. #5
    Εγγραφή
    31-08-10
    Περιοχή
    pallini
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    234
    Thanked
    30
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    δεν αξιζει τοσα λεφτα φια ενα λαστιχο ελεος..καλυτερα να τα φτιαξεις μονος σου.εαν δεις ποσο απλα και μικρα ειναι τα λαστιχακια ειναι για γελια..μονο το θεμα στεγανοποιησης να προσεξεις..θα προσπαθησω να βγαλω μια ακρη φθηνα αν καταφερω κατι η βρω κατι θα σας το πω..

  7. The Following User Says Thank You to mo328i For This Useful Post:

    BILL007 (29-11-11)

  8. #6

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mo328i Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν αξιζει τοσα λεφτα φια ενα λαστιχο ελεος..καλυτερα να τα φτιαξεις μονος σου.εαν δεις ποσο απλα και μικρα ειναι τα λαστιχακια ειναι για γελια..μονο το θεμα στεγανοποιησης να προσεξεις..θα προσπαθησω να βγαλω μια ακρη φθηνα αν καταφερω κατι η βρω κατι θα σας το πω..
    Καλησπερα
    Με μαύρη σιλικόνη εχει κανεις προσπαθήσει;;;;;;

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP