Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 57 από 57

Θέμα: GPS Tracker!

  1. #51
    Εγγραφή
    06-02-15
    Μηνύματα
    810
    Thanked
    796
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Απ' ότι μου έχει πει εκτός του ότι ο συναγερμός μπλοκάρει τα πάντα με το παράλληλο σύστημα gps έχει τις παρακάτω δυνατότητες.
    Που είναι, αν το χτύπησε κάποιος και που,αν τέθηκε σε λειτουργία ο κινητήρας,με πόση ταχύτητα πήγαινε,δρομολόγιο,ενημέρω ση αν επιχειρηθεί να φορτωθεί με γερανό,δυνατότητα εγγραφής βίντεο περιμετρικά του αυτοκινήτου και καταγραφής συνομιλίας εντός αυτού ή να ακούς τι λένε οι επιβαίνοντες.
    Είναι μερικά απ' αυτά που μου είπε...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILLYS : 13-06-19 στις 13:42

  2. #52
    Εγγραφή
    06-02-15
    Μηνύματα
    810
    Thanked
    796
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Πέρασα και από gemini.
    Κουβέντα αγγαρεία.....
    Το λοιπόν εγώ προτείνω την meta.
    Αν κάποιοι επιθυμούν να συμμετάσχουν σε ομαδική αγορά και τοποθέτηση ας δηλώσουν μέχρι 30-6-2019, ποιο πακέτο θέλουν , για να γίνει συνεννόηση με εταιρεία.
    Υπάρχει δυνατότητα να τοποθετηθεί το σύστημα και σε άλλο αυτοκίνητο εκτός bmw.

    Δηλώνω πρώτος το πακέτο basic.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILLYS : 13-06-19 στις 19:38

  3. The Following User Says Thank You to BILLYS For This Useful Post:

    BILL007 (14-06-19)

  4. #53
    Εγγραφή
    16-01-10
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    949
    Thanked
    748
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pal_Bullitt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ Δημήτρη καλησπέρα,

    Μπορείς να δώσεις μια εκτίμηση τι σου έχει κοστίσει συνολικά η λύση με τον τρακερ που έχεις αυτά τα 2 έτη που το χρησιμοποιείς?

    Και όταν λέω συνολικά, αναφέρομαι σε κόστη sim αλλά και σε πλατφόρμα για να βλέπεις που είναι το όχημά σου...

    Δουλεύει με SMS?

    Ευχαριστώ πολύ
    Μου κοστισε 35 ευρω η αγορα από ebay
    και δεν θυμαμαι ποσο εκανε το κραδασμικο που το προσθεσα (5 ευρω μαξ)
    εχω βαλει μεσα καρτα φοιτητικη που σου δινει mb δωρεαν κάθε μηνα οποτε στελνει τα δεδομενα με gprs
    την πλατφορμα δν την πληρωνω
    είναι πολλες που είναι δωρεαν στο ιντερνετ(όταν το ειχα ψαξει)
    βαζω 10 ευρω το χρονο για να μην ληξει η καρτα
    από λειτουργιες μου στελνει μνμ στο κινητο όταν ανοιξει καποια πορτα η αν χτυπηθεί ή αν αποσυνδεθεί η μπαταρια
    εχει και άλλες λειτουργιες αλλα εγω εχω συνδεσει μονο αυτές (δλδ μπορεις να βαλεις και έναν περιορισμο αν μετακινηθεί περαν μιας περιοχης το αμαξι να σου στελει μνμ.εχει ρελε για να κοβεις την αντλια και να σβηνει το αμαξι κλπ)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DIMITr|S : 14-06-19 στις 10:33

  5. #54
    Εγγραφή
    06-02-15
    Μηνύματα
    810
    Thanked
    796
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αν δεν δουλέψει σωστά ή παρουσιασθεί άλλο πρόβλημα υπάρχει κάλυψη;
    Ανταλλαγή ας πούμε ή επιστροφή χρημάτων;
    Με εγγύηση τι ισχύει;

  6. #55
    Εγγραφή
    16-01-10
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    949
    Thanked
    748
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    εφαρμογή στο κινητο που σου δινει ανα πασα στιγμη που είναι το αυτοκινητο
    σου δινει τη δυνατοτητα να επιλεγεις μεταξυ ενημερωσης με μνμ η στην εφαρμογή να χτυπάει αλαρμ
    εγω πχ εχω επιλεξει το δευτερο για να μην μου στελνει μνμ και τρωει την καρτα να στελνει δλδ τις συντεταγμενες μεσω ιντερνετ αφου εχω τα δωρεαν mb
    κοστος 40 αγορα εγκατασταση και ρυθμιση μονος μου και 10 ευρω το χρονο καρτα(αυτό με τη φραγη που ισχυει τωρα στους 4 μηνες ισως με αναγκασει να βαζω πιο συχνα καρτα) αλλα μεχρι στιγμης 10 ευρω το χρονο

  7. #56
    Εγγραφή
    31-05-19
    Μηνύματα
    7
    Thanked
    2
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    DimitriS καταλαβαίνω ότι αφού το πήρες από ebay δεν θα έχεις κάποια εγγύηση..

    Εμένα η alertbeat μου δίνει 2 έτη εγγύηση.

    Επιπλέον, δεν χρειάζεται να ανανεώνω κάρτες κλπ (δεν μπορούμε να έχουμε όλοι φοιτητικές κάρτες :P) και να θυμάμαι ή να το έχω στο μυαλό μου να ανανεώσω την κάρτα, καθώς η κάρτα στην λύση που έχω είναι ενσωματωμένη στην συσκευή...

    Συνολικά πλήρωσα 199€ με την εγκατάσταση (149€ τρακερ με ενσωματωμένη κάρτα και πρόσβαση σε app και πλατφόρμα + 50€ την εγκατάσταση) και ανά πάσα ώρα και στιγμή λαμβάνω ενημέρώσεις μέσω mail ή/και push notifications για έξοδο από γεωγραφικές ζώνες καθώς και στην περίπτωση που μου αποσυνδέσουν την μπαταρία ή και αν χτυπήσει ο συναγερμός.

    Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος ούτε συνδρομές ούτε τπτ...

  8. #57
    Εγγραφή
    01-08-12
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.051
    Thanked
    1473
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tsaltinho Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαφωτισε μας σε παρακαλω!
    To Pandora Pro (έχει και πιο φθηνά) είναι πρακτικά immobiliser + GPS tracker. Δουλεύει με tag που αν δε το έχεις πάνω σου, το αυτοκίνητο δε θα πάρει μπροστά.

    Αν σου πάρουν τα κλειδιά και το tag, μπορείς να το ακινητοποιήσεις από το κινητό. Αν δεν έχεις πρόσβαση στην εφαρμογή το κάνεις και από τη σελίδα τους.

    Αν δεν έχεις τίποτα από αυτά, μπορείς να καλέσεις το αυτοκίνητο και να το ακινητοποιήσεις με συγκεκριμένο κωδικό.

    Ανά πάσα στιγμή βρίσκεις που είναι το αυτοκίνητο και από το ιστορικό βλέπεις αν κάποιος το πήρε βόλτα και πως το οδήγησε.

    Υπάρχει εφαρμογή που πέρα από push notifications, μπορείς να κλειδώσεις/ξεκλειδώσεις και αν θες να βάλεις μπροστά το αυτοκίνητο.

    Γενικά είναι πολύ μπροστά, αλλά ακριβός. Ένα 600άρι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nikos! : 17-06-19 στις 17:05
    Nikos

  9. The Following User Says Thank You to Nikos! For This Useful Post:

    BILL007 (17-06-19)

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP