Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 15 από 15

Θέμα: Park Assist για τη νέα "πενταρα"

  1. #11
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αφου μπορει να το βαζει μεσα θα μπορει και να το βγαζει.....χμμμ σε περιπτωση στενου παρκιγκ,οπου δεν ανοιγει ουτε η πορτα του οδηγου καλο θα ηταν.....αλλα να εχεις πενταρα και να εχεις ακομη παρκιγκ για το ζασταβα,μαλλον εκανες αναποδα τις αγορες!!!!επρεπε πρωτα το παρκιγκ και μετα την 5αρα!!!

  2. #12
    Εγγραφή
    28-03-10
    Περιοχή
    ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    544
    Thanked
    489
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραιο συστημα.......και αμα κανει λαλακεια??? κλαις παγκους εργαλεια...και οτι εχει μπροστα η διπλα.....

    Ευχαριστω δε θα παρω, αυτα ειναι συστηματα για αναπηρους γκατζετακιδες....
    Εξαιρουνται ανθρωποι με κινητικα προβληματα που γι αυους θα ειναι χρησιμο!!!!
    Ίσως αν υπήρχε η κατάλληλη παιδεία στο θέμα του αυτοκινήτου θα καταλαβαίναμε όλοι μας ότι ορισμένα project αποσκοπούν σε ανθρώπους που έχουν προβλήματα αναπηρίας και τους βοηθούν πάρα πολύ.


    https://www.airtrans.gr


    "Μην έρχεσαι ποτέ σε λεκτική αντιπαράθεση με έναν βλάκα...
    Θα φέρει την συζήτηση στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας..."

  3. #13

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mixalis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ίσως αν υπήρχε η κατάλληλη παιδεία στο θέμα του αυτοκινήτου θα καταλαβαίναμε όλοι μας ότι ορισμένα project αποσκοπούν σε ανθρώπους που έχουν προβλήματα αναπηρίας και τους βοηθούν πάρα πολύ.
    και οχι μονο στο θεμα του αυτοκινητου... πολλα hi tech περιττα για μας αγαθα, για αλλους συνανθρωπους μας ειναι σωτηρια.
    π.χ τα 3g κινητα με τις βιντεοκλησεις...για μας ειναι υπερβολη, για εναν κωφαλαλο ειναι λυτρωση

  4. The Following User Says Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    ghost-rider (19-01-11)

  5. #14
    Εγγραφή
    17-12-10
    Μηνύματα
    1.849
    Thanked
    668
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Βασικά έχω μείνει άφωνος.... Μου αρέσει αλλά δεν θα το επέλεγα γιατί στην ουσία εμένα δεν θα με βοηθήσει αυτό, Αλλά όπως είπαν τα παιδιά σε ανθρώπους με κινητικά προβλήματα θα ήταν σωτήριο!
    m-power_01 μιας που το είπες, έχεις κινητό 3G να υποθέσω... Πόσες φορές έχεις κάνει βιντεοκλήση? Εγώ όταν είχα πρωτοπάρει το iphone έκανα μία βιντεοκλήση να δώ πως είναι και μετά το παράτησα.... Όπως και το C905 που έχω τώρα τα ίδια.... Για έναν κωφάλαλο όμως πραγματικά είναι λύτρωση!

  6. #15
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    Corfu
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.079
    Thanked
    1120
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mixalis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ίσως αν υπήρχε η κατάλληλη παιδεία στο θέμα του αυτοκινήτου θα καταλαβαίναμε όλοι μας ότι ορισμένα project αποσκοπούν σε ανθρώπους που έχουν προβλήματα αναπηρίας και τους βοηθούν πάρα πολύ.
    και όχι μόνο, εμένα πχ που δεν χωράει το γκαράζ να ανοίξει η πόρτα θα με βόλευε πολύ
    Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP