Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Θέμα: SOS Κάμερες!!

  1. #1
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    170
    Thanked
    97
    Rides
    0

    Προεπιλογή SOS Κάμερες!!

    Χαιρετώ!! Μπορείτε να μου πείτε σας παρακαλώ αν στην αττική οδό σε μια μεγάλη κατηφορική σχετικά ευθεία λίγο πριν χωριστεί ο δρόμος για Μαρκόπουλο- αεροδρόμιο υπάρχει κάμερα ταχύτητας???? Ημουν κοντά στα 160.

    Σημειωτέον οτι δεν είχε προειδοποιητικό κάμερας αλλά μόνο ραντάρ ( που σημαίνει μπλόκα)!!


    Επείγον!!! Βοηθήστε!!!!!

  2. #2
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαιρετώ!! Μπορείτε να μου πείτε σας παρακαλώ αν στην αττική οδό σε μια μεγάλη κατηφορική σχετικά ευθεία λίγο πριν χωριστεί ο δρόμος για Μαρκόπουλο- αεροδρόμιο υπάρχει κάμερα ταχύτητας???? Ημουν κοντά στα 160.

    Σημειωτέον οτι δεν είχε προειδοποιητικό κάμερας αλλά μόνο ραντάρ ( που σημαίνει μπλόκα)!!


    Επείγον!!! Βοηθήστε!!!!!
    Θα σε γελάσω για την κάμερα, αλλά όποτε περνάω απο εκεί το GPS γκαρίζει ΜΠΛΟΚΟ ΤΡΟΧΑΙΑΣ, οπότε πάει να πει ότι είναι γνωστό σημείο γραψίματος.

  3. #3
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    170
    Thanked
    97
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ευχαριστώ πολύ!!!!

  4. #4
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εκει στηνανε παλια μπλοκο με φορητο ρανταρ.
    Τελευταια δεν πολυπηγαινουν διοτι ειναι γνωστο σημειο και επικινδυνο αν θελουν να σταματησουν καποιον απο την αριστερη.

  5. #5
    Εγγραφή
    07-02-10
    Μηνύματα
    213
    Thanked
    131
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Δεν υπαρχει εκει ρανταρ γιατι πηγαινω καθε μερα κορωπι και μαλιστα γρηγορα...κ δεν εχω διαπιστωσει κατι.Υπαρχει ομως καμερα στην αττικη οδο στο υψος των ανω λιοσιων πισω απο ταμπελα κ φωτογραφιζει ανα λωριδα στην κατευθυνση προς ελευσινα.ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!Επισης γνωστο ειναι το σταθερο φωτογραφικο ρανταρ αμεσως μετα την γεφυρα στην εισοδο στην αττικη οδο καθως ερχεσαι απο κορινθο με κατευθυνση προς αεροδρομιο.

  6. #6
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    170
    Thanked
    97
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Πολύ χρήσιμη πληροφορία!!! Τελευταία απορία. Είναι γνωστό ότι στη λεωφόρο Λαυρίου με κατεύθυνση Λαύριο υπάρχει σταθερή κάμερα μετά τα φανάρια προς Κερατέα. Στην αντίθετη κατεύθυνση αντίθετα δεν υπάρχει κάμερα... αν κάνω λάθος διορθώστε με!!!
    M40B18, 8-valve, Aluminium cylinder head, Hydraulic valves, Cast iron block, Forged steel rods, 6 counter-weights, DME Bosch motronic 1.3 > 115(BHP)@5500 rpm, 165(NM)4250 rpm.

  7. #7
    Εγγραφή
    07-02-10
    Μηνύματα
    213
    Thanked
    131
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Πραγματι υπαρχει στο σημειο που αναφερεις.Θελω επισης να προσθεσω οτι εχουν τοποθετηθει 3 νεου τυπου καμερες στη Λ.Μαραθωνος στο ρευμα προς Ραφηνα (μια μετα την παλληνη,μια μετα το πικερμι κ μια κοντα στο υψος του ν.βουτζα )ΠΡΟΣΟΧΗ υπαρχουν κ σχετικες πινακιδες.

  8. #8
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Γλυκά Νερά
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    21
    Thanked
    5
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Έχω την εντύπωση πως έχει κάμερα και στην αρχή της Μαραθώνος για τους γρήγορους που βγαίνουν απο την γέφυρα με 1000. Τόσο καιρό δεν την είχα δει.. Θα το ξανά τσεκάρω το βράδυ.
    Σ' αυτόν τον κόσμο που μόνη μου ζω
    δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις..
    ♪♪♪

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP